Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Bewarka']Też tak myślę, co ładniejsze wzorki to 'damskie' są...:D [/QUOTE] No dokładnie dla chłopców nie robią nic fajnego :eviltong::eviltong:
  2. Mam zdjęcia!:D Musiałam wykorzystać tą pogodę:) Ale nikt o nas nie pamięta ostatnio to nie wiem czy wstawię... :diabloti:
  3. [quote name='Avaloth']Kabiś ma duużo dziewczęcych obróżek :D:D[/QUOTE] Dokładnie;P Podobają mi się takie obroże, a że mam psa a nie suczkę to trudno :evil_lol:
  4. Mojemu już wystarcza samo włożenie do wanny :diabloti: ! A przy suszeniu suszarką ma dość:P haha:D
  5. [quote name='Bewarka']Pod sierścią to tak jakby się nie liczy :eviltong: i różową też chyba masz, nie? tak mi się coś kojarzy. :mdrmed: Ja wróciłam wczoraj do szkoły. Urlopu tylko dwa dni, bo już nie mogłam w domu siedzieć po krótkim spacerze w słoneczku. I normalnie teraz wszystko jakoś idzie inaczej niż się tego spodziewam :angryy: dziwię się, że ja to tak spokojnie odbieram. kurde. :-?[/QUOTE] haha:P e tam nie liczy:P tak ma różową:diabloti: ja też nie lubię siedzieć w domu za długo... A coś się stało??
  6. [quote name='Bewarka']W kwiatki? :D [/QUOTE] Tak:evil_lol::diabloti::eviltong: Swoją drogą też byłam/jestem przeziębiona:eviltong:
  7. [quote name='Kibaa'][url]http://img684.imageshack.us/img684/1763/zdjcie0335h.jpg[/url] - HAHAHAHHA SPADŁAM Z KRZESŁA XDDD[/QUOTE] haha:D Fajną ma minę:P:P Dałabym wam jakieś zdjęcia ale nie mam:P Swoich dawać nie będę a kabika nie mam;P
  8. Chyba rzeczywiście Figa nabardziej mi się podoba;D [url]http://img850.imageshack.us/img850/6843/dsc0287.jpg[/url] tu wygląda jak taki mały wypłosz:evil_lol: ale i tak wszystkie slodkie :loveu: A ja zawsze chciałam chomiczka:( ale pies by mi go zjadł :(
  9. [quote name='Avaloth'] Ada zniszczyłaś mój plan ! i teraz muszę coś nowego wymyślać :D[/QUOTE] Chciałam uratować myszki Pati przed tobą :evil_lol: :diabloti:
  10. [quote name='NightQueen'] [B] Mysie panny dojechały całe do Dominiki i jeżeli ich Chester nie zje :diabloti: to odbiorę je już jutro :loveu::loveu: [/B] [/QUOTE] Pati lepiej uważaj bo ona czasem może udawać że je zjadł bo nie będzie chciała Ci ich oddać :diabloti:
  11. A już myślałam że ty:P haha:P :diabloti:
  12. [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1470612.jpg[/url] znowu ci twarzy nie widać :evil_lol: ale tym razem to Prada Ci zasłoniła:P dobrze ją szkolisz w zasłanianiu twarzy na zdjęciach :evil_lol: :diabloti:
  13. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]a zoboczyłaś mój termometr? a nie wiem czy jest zimno czy nie bo nie wyłaża od piątku z doma[/COLOR][/QUOTE] wiem widziałam:P e tam:P za dobrze masz:P [quote name='NightQueen'] tak, malinki też od lokówki :evil_lol: chociaż wyglądają jakby były robione czymś innym :diabloti: Ja nadrabiam ostatni sezon |Gotowych, resztę mam na bieżąco, no możesz jeszcze Huasa zaległego mam, ale nadrobi się :cool3:[/QUOTE] :eviltong: Ciapa :diabloti::evil_lol::evil_lol: :D ja ze wszystkim też tylko te dwa seriale mam po odcinku czy 2 do tyłu;)
  14. [quote name='NightQueen']to była ironia :diabloti: chyba pod rękę wygląda jakby był duszony :evil_lol:[/QUOTE] wiem:diabloti: o dziwo aż taka głupia nie jestem :evil_lol: :duabloti: to tylko tak wygląda :evil_lol:
  15. [quote name='NightQueen'] a tak na poważnie to zimno jest i nie chce mi się iść z aparatem na spacer, bo mi ręce się zamrażają jak trzymam puszkę, a domowych zdjęć M. nie lubię, do domowych zdjęć mam myszy :evil_lol: Mądra Patrycja kręciła włosy na lokówce, efekt taki że przypaliłam sobie palec, mam bąbla i boli jak nie wiem, mam jeszcze dwie malinki na szyi :roll: ale tak to jest kiedy sie kręci i ogląda Gotowe na wszystko a tam jest dużo śmiesznych momentów :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] U mnie też zimno...;/ Malinki to też od lokówki :diabloti: :evil_lol: Gotowe muszę nadrobić:D i z pamiętnikami też jestem o jeden do tyłu bo nie mam czasu;/ Anula że świeci to nie znaczy że jest ciepło:P
  16. [quote name='C&B'][url]http://img231.imageshack.us/img231/3044/dsc02926j.jpg[/url] Boskie :loveu: [url]http://img715.imageshack.us/img715/2139/dsc02940i.jpg[/url] Dwa słodziaki :diabloti:[/QUOTE] :D dziekuje:D Tylko jednego tam widzę:evil_lol: [quote name='Tepes'][url]http://img825.imageshack.us/img825/8814/dsc02937l.jpg[/url] [COLOR="blue"]łon widza, ze tu jest w szoku i czemu wbijosz mu palec do oka:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Haha:P szoko po przebudzeniu:P chcialam mu oko wydłubać ale się obudził:diabloti: [quote name='NightQueen'][URL]http://img825.imageshack.us/img825/8814/dsc02937l.jpg[/URL] sam niby tak spał? ja na tym zdjęciu widzę że był siłą przytrzymywany :diabloti:[/QUOTE] Też sie zdziwiłam:evil_lol: bo to on mi się na rękę położył:diabloti:
  17. [url]http://img832.imageshack.us/img832/5421/dsc0191mn.jpg[/url] tą uwielbiam :loveu: Ale ogólnie wszystkie mi się podobają:D i zdjęcia też:D
  18. Pola piękny jest :loveu: na flb go widziałam twoim kiedyś;D
  19. [quote name='NightQueen']nauczysz się go w praktyce :diabloti:[/QUOTE] Nie będzie mi takie słowo potrzebne:evil_lol:
  20. [url]http://i711.photobucket.com/albums/ww120/Bewarka/psy1/4.jpg?t=1298756319[/url] :loveu: kabik też ma taką obroże :diabloti:
  21. [quote name='NightQueen']definicja słowa tajemnica "[URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/wiadomo%C5%9B%C4%87#pl"]wiadomość[/URL] [URL="http://pl.wiktionary.org/w/index.php?title=poufny&action=edit&redlink=1"]poufna[/URL], [URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/przeznaczy%C4%87#pl"]przeznaczona[/URL] [URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/dla#pl"]dla[/URL] [URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/niekt%C3%B3ry#pl"]niektórych[/URL] [URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/osoba#pl"]osób[/URL] [URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/lub#pl"]lub[/URL] [URL="http://pl.wiktionary.org/wiki/ca%C5%82kowicie#pl"]całkowicie[/URL] [URL="http://pl.wiktionary.org/w/index.php?title=skryty&action=edit&redlink=1"]skryta[/URL]" :diabloti::diabloti:[/QUOTE] nie znam takiego słowa :evil_lol:
  22. [quote name='NightQueen'] są :cool3: nawet w dwóch odzieniach red [URL]http://www.hiiret.fi/pics/Npointoforigin1.jpg[/URL] fawn [URL]http://www.hiiret.fi/pics/Npsyche1.jpg[/URL][/QUOTE] o:D ta druga jest prześliczna :loveu: czemu żadna z was nie ma rudej?? :evil_lol:
  23. Ej a są rude myszki??:D:D
  24. [quote name='NightQueen']tajemnica :diabloti:[/QUOTE] ze swoim boyfriendem? :evil_lol:
  25. no tak:D Ja 5:D E tam nie nadaje :diabloti: A z kim ty tam jechałaś?:D no tak.. ale przecież rasowe drożej pójdą...
×
×
  • Create New...