-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
To może parówki w cieście francuskim?:D Łatwe, proste szybkie:D
-
Hmmm... jakieś sałatki?? Spytam mamy jutro o coś fajnego:)
-
Raczej nie będę mieć okazji widzieć na żywo:P zresztą jakoś bardzo za nim nie szaleje ale na tym nagraniu mi się podoba nawet:D
-
:D:D jak śpiewa Dancehall Queen:loveu:
-
:D Ja go uwielbiam w nagraniu z DD TVN :D
-
Ojej Jaka zmokła..... zmokła..... Czika :diabloti: Jak mogłaś jej to zrobić:P :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen'] Ada brak mi słów do Ciebie :diabloti::evil_lol: twoja miłość jest jednostronna niestety :diabloti: [url]http://img651.imageshack.us/img651/2892/74164711.jpg[/url][/QUOTE] Pati ranisz mnie :( Wiesz co jak możesz:( ja nie oczekiwałam że powiesz że też mnie kochasz ale chociaż podziękujesz:evil_lol: Ranisz moją siostrzaną miłość do Ciebie :( I patrz Molcie też tym ranisz. Ona dlatego ma taką minę :diabloti:
-
[URL]http://img713.imageshack.us/img713/2344/dsc0761wy.jpg[/URL] Dupka :diabloti: Dzisiaj Walentynki Więc Pati przyszłam Ci wyznać jak bardzo Cię kocham :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://www.e-gify.com/gify/2030.gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.com/gify/1968.gif[/IMG] :diabloti:
-
Mówi gnioty a daje jedno zdjęcie:evil_lol: A swoją drogą to żaden gniot:) Fajne:D
-
[quote name='Avaloth']oj no, ale Ty byłaś pierwsza:eviltong: no w sumie też tak mam.. ale moje są idealne zawsze jak siedzę w domu, a jak mi zależy żeby były ładne to są najgorsze.. to jest z jakiś artykułów angielskich/amerykańskich weterynarzy więc raczej niestety bujdy to nie są.. no nic, pożyjemy, zobaczymy. już 13:diabloti: biedny Damonek, sirotka kochana:loveu::evil_lol: idę się myc i spac bo muszę jutro wstac nie jak przez ostatnie dwa tygodnie o 10, tylko o 5.40 :placz::placz::placz: dobranoc:placz:[/QUOTE] Ty byłaś pierwsza;P Moje wczoraj były ładne:D w ogóle wczoraj miałam dobry dzień i się sobie podobałam:P haha :diabloti: Hmm.. no nie wiem... a kto ich wszystkich tam wie:P jeszcze niedawno mówili że pomidory powodują raka a dzisiaj że są na niego dobre i pomagają go zwalczać :evil_lol: Kobito żebym ja pamiętała co było w 13 serii 1;P hah:P Też musiałam tak wstac;(;( :(
-
[quote name='NightQueen'] Dziewczyny nie przejmujcie się że nikogo nie znacie, po to się właśnie jedzie, żeby się poznać ;) ja w zeszłym roku też nikogo nie znałam, a biorąc pod uwagę moją pamięć to cud że pamiętam imiona dziewczyn do dziś :diabloti::eviltong:[/QUOTE] Moja imię zapamiętasz do końca życia :diabloti:
-
[quote name='Bewarka']Coś mi się wydaje, że nie będzie dziecięcego zlociku :( Bom najmłodsza jak na ten czas, a mam już (słit) szesnaście [sixtin] latek... A teraz ode mnie: Bez obaw dziewczęta, w tamtym roku przyjechałam pierwszy raz i nikogo wcześniej nie widziałam na żywca. Jednak większość zachowywała się jakby mnie znali od dawna. Tzn. bardziej mojego psa a ja gdzieś za nim. :eviltong: Kiedy się okazało, że to dzikus -zaczęłam poznawać osoby, których nawet nie widziałam na zdjęciach i w ogóle wszyscy mi się mieszali (głównie os.tow.). Nowe głosy, twarze, imiona, to mówienie po nickach ahh...:lol: Potem już wszystko było okey i świetnie, że poznałam zupełnie nowe osoby, np. wcześniej jakbym usłyszała [B]"porannik" [/B]to pomyślałabym: jakaś nowa gazeta codzienna wychodzi ^^ Ogólnie poznałam dogłębniej mojego psa, który miał wtedy gdzieś z 9-10 mies. i niespecjalnie uważałam go za mojego psa :eviltong: A ja już mówiłam, że postaram się, aby w tym roku było więcej rozrywki z psami na pierwszym miejscu (alem sie wkopała :cool3:) Ppx fot z Domixami to ja w ogóle nie widziałam a w przeróbce coś jest...:roll: :eviltong: Ide robić dalej zdjęcie grupowe, bo mi sie ferie kończą...:razz:[/QUOTE] szkoda;( Porannik to to moja:D haha:D No a co do reszty to się zgadzam łatwo jest się ze wszystkimi zapoznać i w ogóle:D Ania;) Ja mam jeszcze dalej... ale póki co ciężko myślę czy pojadę. Na razie więcej wskazuje na nie, ale kto wie.
-
Fajnie:D Czekamy na dalsze efekty:D
-
[quote name='Avaloth']phi. wiesz co, Ty przeciwko mnie. i to chyba nie pierwszy raz już:mad: o, to znam już dwie osoby xD właśnie czytałam na jakimś wilczarzowym bodajże forum, że zapobiega jakimś tam prostaty, ale zwiększa ryzyko kilku innych.. wcześniej też o tym nie słyszałam. właśnie kończę 8 odcinek pamiętnika..[/QUOTE] Oj tam odrazu przeciwko tobie;P Ty też nie raz byłaś przeciwko mnie;P haha;P nie znasz bo ja je lubię tylko gdy są idealne;P a to rzadko się zdarza;P O tym to nie słyszałam nigdy. dziwne..;/ 8 to dużo jeszcze przed tobą :diabloti: [quote name='vege*']ale takie to chociaż w jakiś fajny artystyczny nieład da się ułożyć, a z prostymi to nic fajnego nie zrobisz :evil_lol: na moich np. loki robione lokówką trzymały się góra 2h i to już był cud, ze aż tyle, moich włosów chyba nic nie ruszy do kręcenia się :angryy:[/QUOTE] Ja nie mam prostych a gdy same mi wyschną to się robią loczki, ale jak zrobiłam ostatnio lokówką to miałam ładne może przez 30 min potem zaczęły się prostować;/
-
[quote name='Avaloth'] nie ogarniam psa i aparatu na raz niestety. [/QUOTE] Nic nie ogarniasz Iśka:evil_lol: No dobra może czasami :evil_lol: A na pewno częściej niż ja;P [quote name='vege*']a ja chyba nie znam osoby, która by na swoje włosy nie narzekała :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie narzekam, jak mi się układają, są proste i nie próbują się skręcać :diabloti: [quote name='Avaloth'] ogólnie czytałam że kastracja zwiększa ryzyko któryś tam raków.[/QUOTE] Właśnie chyba kastracja zapobiega rakowi . ?
-
Za dobrze masz Pati:evil_lol: A ja się dziwiłam czemu Cię nie ma :diabloti:
-
Obie zdacie;P Jak dobrze że ja mam za rok:P Może zrobią sobie roczną przerwę na seriale to zdam maturę;P Inaczej kiepsko to widzę:evil_lol:
-
[quote name='Kincia']Jak każdy pies :D[/QUOTE] Nie każdy:D znam takie które i na żywo są słodkie:D Ale mój do tych nie należy:evil_lol:
-
[quote name='Kincia'][url]http://img401.imageshack.us/img401/1871/dsc02626i.jpg[/url] ale słodziak <3[/QUOTE] Dziękuję:) tylko na zdjęciach jest słodki :diabloti:
-
Dżasta bo ona napewno daje stare zdjęcia :diabloti: I tak w ogóle to cześć:D Fajnie że wróciłaś po takim czasie;):)
-
[quote name='C&B']Bo miałam głupią minę :diabloti: Mam jeszcze jedno swoje z Pradą, ale chyba też zamarzę :diabloti:[/QUOTE] Przesadzasz:P Nie zmazuj no!:D
-
[url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1460612.jpg[/url] Czemu się zamazałaś??? takie ładne zdjęcie by było :diabloti:
-
No dobrze nie pojadę i tyle.