Witam w naszej galerii;)
Na początek przedstawimy się po kolei;)
[B][SIZE=5][COLOR=Pink]Kabi[/COLOR][/SIZE][/B]
Jest psem w typie rasy Yorkshire terrier. urodzony 2 kwietnia 2005r data wyjątkowa jak każdy wie tego samego dnia zmarł nasz papież Jan Paweł II.
jest bardzo żywiołowy i zwariowany:evil_lol: Uwielbia biegać, bawić się, szczekać, jeść, pieszczoty, i oczywiście być głównym obiektem zainteresowania wszystkich wokół:)
Nie posiada rodowodu gdyż kupiłam go mając 12 lat i uznałam ze po co mam płacić za papierek jak i tak go nie będę wystawiać.. teraz wiem ze to po prostu głupota była i nic więcej:)
Waży ok.5,5 kg , Włos koloru czarno złotego.
Przywędrował do nas 23 czerwca 2005 roku mając prawie 3 miesiące. Był kupiony że tak powiem spontanicznie.
Oto i mój szczurek:
[IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5091/dsc04203.jpg[/IMG]
[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/3046/dsc04101.jpg[/IMG]
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6819/dsc04159s.jpg[/IMG]
[B][SIZE=5][COLOR=Lime][COLOR=DarkOrchid]Ada[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
Teraz kolej na mniej:)
Mam na imię Adrianna ale wolę jak mówi się do mnie Ada;) Mam 17 lat i chodzę do III LO w Poznaniu do klasy o profilu mat-fiz-inf. Na co dzień mieszkam w Swarzędzu pod Poznaniem:)
Urodziłam się 9 czerwca 1993 roku. Włosy mam koloru blond i oczy brązowe.
Interesuję się przede wszystkim psami, fotografią, trochę grafiką komputerową. W szkole najbardziej lubię matematykę i geografię. W przyszłości chciałabym zostać Architektem, ale wiem że długa droga przede mną do tego celu, lecz mam zamiar za wszelką cenę tego dokonać.
Jeśli nie uda mi się spełnić tamtego marzenia to chciałabym być... w sumie to sama nie wiem kim chyba nie mam innej alternatywy.... :)
Ogólnie nie lubię siebie opisywać.
oto i ja:)
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7899/dsc02699eu.jpg[/IMG]
[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8339/dsc02301f.jpg[/IMG]
[*][COLOR=black][B][SIZE=5]Roki[/SIZE][/B][/COLOR]
[*]
Był psem w typie Rottweilera urodzony w 1998r dokładnie nie pamiętam którego ale w lipcu.
Staruszek mój kochany nie cieszył się za dobrym zdrowiem gdyż miał coś z łapkami jak było widać na zdjęciach które dawałam kiedyś miał takie ranki. Niestety nic na to nie pomaga bo on sobie zlizywał każdą maść:(
ale co zrobić.. Był kochany bardzo towarzyski i miły:) ostatnimi czasy był troche leniwy ale za malucha był bardzo żywiołowy:)
Większość ludzi się go bała gdyż ta rasa jest uznawana przez ludzi za niebezpieczną ale był bardzo przyjazny i kochany:)
Sierść czarna podpalana wazył ok.60 kg nie jestem pewna ile dokładnie..
Odszedł od nas 18 lutego 2009r. Mając zaledwie niecałe 11 lat:(
Mimo że nie byłam z nim jakos mocno związana jest to dla mnie ogromna strata bo nie da sie opisac miłosci do psa ani miłosci psa do człowieka..
Oto był mój staruszek:
[URL="http://images44.fotosik.pl/66/ff17cc4366e5caba.jpg"]KLIK[/URL] <----- ZDJĘCIE
[SIZE=4][B][COLOR=Black]
[*][/COLOR][/B][/SIZE]
[URL="http://s245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/?action=view¤t=rokis_0001.flv"]FILM[/URL] <--- film o rokim...
Zapraszamy do częstego odwiedzania i pozdrawiamy serdecznie:p