Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. O no faktycznie nasze psy mają tyle samo latek i nawet tego samego dnia sie urodziły:) hehe:) no i ślicznego masz psiaka:):)
  2. Śliczne zdjęcia Fionki:):) piękna jest:)
  3. Boskie foty:D:D hehe i jak już urósł chesterek:D:D hehe:) U mnie nowe fotki w galerii kabiego:)
  4. Śliczne fotki:) wiem że już dawno dodane ale ja dopiero teraz tu po tak długim czasie weszłam:) No i u mnie nowe foty kabiego:D
  5. Wreszcie dodaje jakieś nowe zdjęcia:) [img]http://img293.imageshack.us/img293/1749/1007961bt0.jpg[/img] Tu domaga sie wyjścia na dwór:P [img]http://img520.imageshack.us/img520/3304/1008012wo2.jpg[/img] Jak było troszkę śniegu:P [img]http://img128.imageshack.us/img128/7279/1008148hx4.jpg[/img] na kanapie:P [img]http://img260.imageshack.us/img260/4697/1008150cb1.jpg[/img] A tu sie wyleguje po zabawie;P No i narazie tyle :) Niedługo nowa porcja zdjęć ale tym razem niedługo:D hehe:) Buziaczki:*
  6. haha:) Czas na nowe zdjęcia:D:D Oto i one a na nich mój rozczochraniec:P [img]http://img220.imageshack.us/img220/3040/42048088jb8.jpg[/img] [img]http://img102.imageshack.us/img102/2514/21976945oa2.jpg[/img] [img]http://img139.imageshack.us/img139/4466/37404904ak2.jpg[/img] [img]http://img250.imageshack.us/img250/2400/73652643wi0.jpg[/img] No i to tyle:P hehe:):) Buźka:* niedługo następne zdjątka:D:D
  7. Boskie tez zdjęcia przyjaciół:D:D I ile macie śniegu:D:D Pozazdrościć tylko:D:D Buxka:*:*
  8. śliczne zdjęcia a widzę że chesti rosie jak na drożdżach:D:D Buźka:*:*
  9. No to fotki: [img]http://img515.imageshack.us/img515/2066/brzuchdr8.jpg[/img] Na pleckach:D [img]http://img240.imageshack.us/img240/8518/kabiew0.jpg[/img] Takie ze skarpetką:P [img]http://img209.imageshack.us/img209/4665/sweetqy3.jpg[/img] i jeszce jedno:) jakie wygięcie tu;d I na dzisiaj starczy:P
  10. [quote name='Acctiually']My chcemy fotki my chcemy fotki:P[/quote] Dobra nich wam będzie:D A u kabika dobrze:) Cieszy sie bo mama przyjechała:P zaraz dam jakieś fotki:D
  11. jejku jakie super fotki:) Boska jes ta 2:D A ten pająk to żywy?? blleee,, nie lubie pająków:P I ten nos :D Słodkie:D Buźka:*
  12. Superaśne te wszystkie fotki Bonka:D:D buźka kochana:*
  13. Sweet

    York i Pinczer

    Cudne fotki Jackiego:D:D Słodko wygląda w tych szeleczkach:D:D Dziekuje za odwiedzinki kabulka:D Buziaczki dla was kochani=*=*
  14. to ja tez dodam smieszną minke mojego psiaka:D [img]http://img162.imageshack.us/img162/8168/tenusmiechwr0.jpg[/img] Cóz to za usmiech:P
  15. Witam w naszej galerii;) Na początek przedstawimy się po kolei;) [B][SIZE=5][COLOR=Pink]Kabi[/COLOR][/SIZE][/B] Jest psem w typie rasy Yorkshire terrier. urodzony 2 kwietnia 2005r data wyjątkowa jak każdy wie tego samego dnia zmarł nasz papież Jan Paweł II. jest bardzo żywiołowy i zwariowany:evil_lol: Uwielbia biegać, bawić się, szczekać, jeść, pieszczoty, i oczywiście być głównym obiektem zainteresowania wszystkich wokół:) Nie posiada rodowodu gdyż kupiłam go mając 12 lat i uznałam ze po co mam płacić za papierek jak i tak go nie będę wystawiać.. teraz wiem ze to po prostu głupota była i nic więcej:) Waży ok.5,5 kg , Włos koloru czarno złotego. Przywędrował do nas 23 czerwca 2005 roku mając prawie 3 miesiące. Był kupiony że tak powiem spontanicznie. Oto i mój szczurek: [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5091/dsc04203.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/3046/dsc04101.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6819/dsc04159s.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Lime][COLOR=DarkOrchid]Ada[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] Teraz kolej na mniej:) Mam na imię Adrianna ale wolę jak mówi się do mnie Ada;) Mam 17 lat i chodzę do III LO w Poznaniu do klasy o profilu mat-fiz-inf. Na co dzień mieszkam w Swarzędzu pod Poznaniem:) Urodziłam się 9 czerwca 1993 roku. Włosy mam koloru blond i oczy brązowe. Interesuję się przede wszystkim psami, fotografią, trochę grafiką komputerową. W szkole najbardziej lubię matematykę i geografię. W przyszłości chciałabym zostać Architektem, ale wiem że długa droga przede mną do tego celu, lecz mam zamiar za wszelką cenę tego dokonać. Jeśli nie uda mi się spełnić tamtego marzenia to chciałabym być... w sumie to sama nie wiem kim chyba nie mam innej alternatywy.... :) Ogólnie nie lubię siebie opisywać. oto i ja:) [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7899/dsc02699eu.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8339/dsc02301f.jpg[/IMG] [*][COLOR=black][B][SIZE=5]Roki[/SIZE][/B][/COLOR] [*] Był psem w typie Rottweilera urodzony w 1998r dokładnie nie pamiętam którego ale w lipcu. Staruszek mój kochany nie cieszył się za dobrym zdrowiem gdyż miał coś z łapkami jak było widać na zdjęciach które dawałam kiedyś miał takie ranki. Niestety nic na to nie pomaga bo on sobie zlizywał każdą maść:( ale co zrobić.. Był kochany bardzo towarzyski i miły:) ostatnimi czasy był troche leniwy ale za malucha był bardzo żywiołowy:) Większość ludzi się go bała gdyż ta rasa jest uznawana przez ludzi za niebezpieczną ale był bardzo przyjazny i kochany:) Sierść czarna podpalana wazył ok.60 kg nie jestem pewna ile dokładnie.. Odszedł od nas 18 lutego 2009r. Mając zaledwie niecałe 11 lat:( Mimo że nie byłam z nim jakos mocno związana jest to dla mnie ogromna strata bo nie da sie opisac miłosci do psa ani miłosci psa do człowieka.. Oto był mój staruszek: [URL="http://images44.fotosik.pl/66/ff17cc4366e5caba.jpg"]KLIK[/URL] <----- ZDJĘCIE [SIZE=4][B][COLOR=Black] [*][/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://s245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/?action=view&current=rokis_0001.flv"]FILM[/URL] <--- film o rokim... Zapraszamy do częstego odwiedzania i pozdrawiamy serdecznie:p
  16. hejka:) to ja ada:) Super fotki Bonuśka:) A gdzie sie taką galerie zdjęć tworzy bo ja tu być nowa:P hehe;) możesz na gg pisac:D Buźka:*:*
×
×
  • Create New...