-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[url]http://img502.imageshack.us/img502/6893/dsc0121u.jpg[/url] Piękny jest:loveu: A historie ma rzeczywiście nie ciekawą... Nie wiem dlaczego ludzie biorą psa pod opieke a nie potrafią się nim zająć.. Ale dobrze że wzięłaś go trochę pod swoją opiekę:)
-
Ja mojemu coś jest z żołądkiem to podajemy mu siemię lniane ;) Pomaga zawsze;)
-
Ej miałaś kabiemu taką obroże kupić :diabloti: Fajna bardzo:D:D
-
spoko i tak wy 3 jesteście lepsze ode mnie;) wiec nie martwcie się:D
-
:D Mam tak samo jak gdzieś jestem i mam aparat;)
-
Ja się powtórzą poraz któryś: Pięknie i cudnie i w ogóle:D ładnie razem wyglądacie :diabloti:
-
[quote name='NightQueen'] to nie ma się czym chwalić :diabloti: zdjęcia są straszneee :evil_lol: uściskam ;) [/QUOTE] E tam bardzo fajne są:P:D Z wesela tez widziałam ale mało wstawiłaś:P Miałaś Słit kokardkę:diabloti:
-
Ja mogłabym jakoś pomóc ale nie wiem czy w ogóle pojadę, więc nie chcę sie deklarować za bardzo. Ulv - miały być fotki czekamy :diabloti:
-
[quote name='Avaloth'] wiesz co, mnie od staruch wyzywać:placz::mad: płyn mam, wyżarł skórę dookoła, a odcisk został xdd ja go już mam od jakiś 2-3 tygodni, ale dopiero od kilku dni boli.. rozszerzony polski i angielski, plus obowiązkowe podstawy.. ale generalnie nie zdam nic i będę kopać rowy koparko-ładowarką. to moja przyszłość:loveu: Ada wiesz co, po Tobie się tego nie spodziewałam, Ty z NIĄ przeciwko MNIE ! :placz::diabloti:[/QUOTE] Iśka nie oszukujmy się jesteś stara :eviltong: Oj.... może trzeba go oderwac:P A mamte nie zdajesz rozszerzoną??:crazyeye: będziesz kopaczem:diabloti: Spoko ja będę w biedronce pracować na kasie:P Przepraszam tak jakoś wyszło:P ale ja chciałam obronić twoją stopę bo jak jeden palec obetniesz to może trzeba będzie wszystkie a tylko ja wzięłam to pod uwagę:P co nie zmienia faktu że po amputacji nie bedzie odcisku:D Ja może sobie nos amputuje to nie bede miec kataru:P Iś nie ucz się bierz przykład ze mnie:eviltong::diabloti:
-
Najlepszego dla Bardusia:* wygłaskaj i wycałuj go ode mnie:*:*<3
-
No to sie ciesze że bosko:D Myśle że napisze nawet do ciebie na gadu:P hehe:D I na zdjęcia poczekamy:D jakoś wytrzymam:P hehe:D
-
Wyśpij się a potem czekamy na jakieś relacje szczegółowe :diabloti: hah:D I zdjęcia koniecznie:D !
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]jutro studniówka uu:evil_lol: więc do widzenia jutro na pewno nie wleza a w nidziela nie wiem czy byda w doma:evil_lol: jak bydom fotki zaroz wstawia żebyście mogli se pooglądać mojego pięknego partnera:loveu: i obrzydliwo mie:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] pięknego partnera i jeszcze piękniejszą ciebie chciałaś powiedzieć:D:D Baw się dobrze;D !
-
[quote name='C&B']Zmieniłam zdanie :diabloti: Wiem, że jakaś hodowla z Poznania, czekam na fajny miocik ;) Co do odmian to nie mam jakoś specjalnie wytyczonej listy, wybrzydzać nie będę :evil_lol:[/QUOTE] O to czyli mnie odwiedzisz :diabloti: Ja widziałam zdjęcia z Panieńskiego i mogę się tym pochwalić;P haha:D A Molcie wygłaskaj i wycałuj ode mnie :loveu: ;* Niech szybko wraca do zdrowia;)
-
[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/Obraz26255.jpg[/url] Bobik:loveu: