-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Ja nie wiem czy Asia mnie jeszcze będzie chciała ;P A tak w ogóle to nie wiadomo jak się wszystko potoczy;)
-
[quote name='Avaloth']haha takie to nawet do mnie na wieś jeżdża :D tzn autobusy ale zawsze xd a po mieście autobusy mają 'TV bus' a tramwaje 'TV M' w których lecą reklamy, komiksy, filmiki z Charli Chaplinem i jemu podobnymi, jakieś zapowiedzi spektakli + pojedyncze zdania najnowszych wiadomości. Bez głosu ale zawsze coś xd [/QUOTE] Ale napewno nie mówią tak fajnie " uwaga drzwi zamykają się" :evil_lol: E tam na jakiej ty wsi mieszkasz:P ale dobrze że mówisz bo jak kiedyś przyjadę do ciebie to nie zrobię ci az takiej wiochy w tramwaju czy busie;P
-
[url]http://i711.photobucket.com/albums/ww120/Bewarka/zlot/dognowe3-1.jpg?t=1295893603[/url] łał nawet się na zdjęcie załapałam :evil_lol: Miśka cudna;P a ty to wreszcie jakieś swoje 100% piękne zdjęcia bys wstawiła :diabloti:
-
Dżasta ty się transportem przejmujesz:P Blisko masz tam przecież:P Na piechote pójdziesz z tydzień wcześniej:P Ja by musiała z miesiąc do przodu wyjść...;P Dla mnie właśnie najgorszym problemem jest transport... ;/
-
U mnie się tylko nazwy przystanków wyświetlają:P i są niskopodłogowe;P Po za tym mam autobusy z komunikatem zamykania drzwi: "Drzwi zamykają się" oraz "Drzwi się zamykają" zależy na jaki się trafi ale w tym pierwszym wypadku jest bardziej denerwujące i śmiesznie brzmi bo po polskiemu;P
-
[quote name='NightQueen']a wy nie? :evil_lol: chodzi o te telewizory gdzie lecą same reklamy :p[/QUOTE] ale w tramwajach?? :O Nie mamy takich... :(
-
[quote name='Avaloth']Patuś ! jechałam dzisiaj sobie tramwajem, takim z 'TV M' w którym lecą reklamy etc. A tu nagle włączają się komiksy i.. 'Przygody Przemcia' :D:D bardzo uroczym dzieckiem powiem Ci byłam, chciałaś kolorować książki żeby nie były czarno-białe a tata Cię za to zbił z dupę. Pamiętasz ? :D:D[/QUOTE] Wy macie tramwaje z TV :O:O czy ja źle zrozumiałam:O
-
[quote name='Avaloth'] nie wiem kto ale nazwa była jak najbardziej trafiona:loveu: i pamiętam tą bekę jak to ktoś powiedział po raz pierwszy:evil_lol: wiesz, Ady żadne psy nie lubią więc ona sobie upraszcza żeby nie było i na każdy brak oznak znienawidzenia mówi 'lubił' :diabloti: ([SIZE=1]też Cię kocham Aduś:loveu:)[/SIZE][/QUOTE] Nie no ale to chyba Pati była;P Iś no i ty też przeciwko mnie :mad::mad: [quote name='NightQueen'] taaa ja też to pamiętam i wiesz co :cool3: coś mi świta że to ja palnęłam z tą głupota :diabloti::evil_lol: no ba, tylko teraz nie ma chodzenia gdzie się chce :mad::diabloti: siedzicie z nami (ja pewnie nie pojadę ale z resztą) aż będziecie mieli nas (ich) dość, na tyle że na widok nasz (ich) będziecie miały odruch wymiotny :diabloti::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1]oczywiście żartuje [/SIZE][/QUOTE] Widzisz wiedziałam że to ty;P Napewno pojedziesz:D to ja nie pojade:diabloti:
-
Jak jest tak samo denerwujące jak darcie się mojego to na pewno :diabloti: ostatnio to już naprawdę tak głośno szczeka że na łeb dostaje :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']następnym razem mnie nie będzie :diabloti:[/QUOTE] Mnie też :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']no na bank ta wczesna godzina byłą powodem niezadowolenia, ale żeby burczeć od razu :diabloti: w sumie jak mnie by tak wcześnie obudzono to też bym warczała :evil_lol: Może i M. wielu problemów nie sprawia, ale ideałem też nie jest i wypadałoby popracować z nią, tyle że żadna z nas nie ma do tego chęci :diabloti: wolimy pochasać po trawie zamiast tłuc po raz kolejny że nie wolno szczekać pod drzwiamki jak ktoś wchodzi, co zresztą mnie do szału doprowadza :p kupię obrożę elektryczną z pilotem i jak będzie szczekać to ją będę prądem kopać :cooldevi::cooldevi:[/QUOTE] haha ja bym nie warczała bo i tak wstaje przed 6 codziennie :evil_lol: wiec godzinka mi nie robi:P hah:D mam to samo z kabim:P A on to ostatnio nie szczeka tylko się wydziera jak ktoś idzie nawet ulicą;/ albo jak wychodzimy z domu to masakra;/ Musze też w taką zainwestować :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']przepraszam że zgrzeszyłam, więcej tego nie zrobię, obiecuje :diabloti:[/QUOTE] Dobrze :diabloti: następnym razem ją wychowaj zanim weźmiesz :diabloti: Masz jeszcze pół roku:D
-
Kocham skaczące posty :loveu:
-
[quote name='NightQueen']ona wcale nie jest wychowana :mad::mad: wyobraź sobie że ostatnio na mnie burczała jak chciałam ją o 5 rano na spacer z łóżka wywalić :diabloti: ale zapewne więcej już tego nie zrobi :evil_lol: co nie zmienia faktu że to niewychowany imbecyl :eviltong:[/QUOTE] Tak wierze ci że nie jest:P Chociaż to jej niewychowanie to prawie jak wychowanie:P Nie no jak ona mogła w ogóle kto by nie chciał o 5 wstawać z łóżka :evil_lol: :diabloti: [quote name='Onomato-Peja'][url]http://img52.imageshack.us/img52/3388/dsc02500x.jpg[/url] fajne kolory[/QUOTE] Dzieki;)
-
[quote name='NightQueen'] wszystko prawda co piszesz oprócz faktu że cię polubiła, ona tylko ci tolerowała :diabloti: no mówię przecież że ona problemy stwarzała, nie chciała na spacery chodzić :mad:zły pies z niej :diabloti:[/QUOTE] Nieprawda ona mnie kochała! :loveu: No tak:P Moli to okropnie niewychowana jest :evil_lol: :diabloti: naprawdę nie wiem jak mogłaś takiego psa brać na zlot :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']jakby nie było to ja też mam joreczka - 9 kg żywej wagi :diabloti: i do tego totalny brak wychowania :loveu:[/QUOTE] No tak zapomniałabym o twoim Joreczku:D Ona jest bardzo wychowana:D W porównaniu z moim okropnym psem;p
-
[quote name='NightQueen'] a ja czekam na odcinek Plotkary, Pamiętniki Wampirów i na nowy sezon Czystej krwi i tak mi się to dłużyło że zaczęłam oglądać 90210 :diabloti: dla zabicia czasu między przerwami w odcinkach Jakby kto pytał to jeszcze oglądam Dr. Housa, Gotowe na wszystko, Chirurgów i Bez Skazy :diabloti::loveu:[/QUOTE] haha ja też na PW czekam:D Po za tym to na 90210 też na nowy:D oraz na Hellcats, i Gotowe na wszystko:D haha:P jeszcze Pretty, Little Liars oglądam :diabloti: a potem się dziwię dlaczego nauka mi nie idzie:evil_lol: hah:D za Housem nie przepadam:P
-
Do maja to już się 4 seria skończy;P Ja jestem na bieżąco z GG(Plotkarą) :D
-
[quote name='NightQueen'] Się mądra znalazła :roflt::roflt: kto by pomyślał :diabloti: nei wiem kto ci takich pierdół naopowiadał :diabloti: ja nie mam z tobą nic wspólnego, mogę test DNA zrobić jak wątpisz :diabloti: "mówiłaś że nie wiem kim jesteś" - :evil_lol::evil_lol: ale ja wiem kim jestem :evil_lol::evil_lol: oj no już dobrze :calus::diabloti: moja kokardka była mroczna :diabloti: czarna i przede wszystkim ładniejsza :diabloti: Iśką jak to na dogo nie ma opcji "lubię to" Klikaj tu -> LUBIĘ TO :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: haha zgadzam się z Pati :evil_lol: Ta co widziała kraty;P ale nie wiem czy można jej wierzyć:P chociaż ja tam będę się upierała że jesteśmy jakoś spokrewnione:P Czepiasz się :evil_lol: :D:D :loveu: wybaczam ci;D Nieprawda moja czerwona była ładniejsza! :P LUBIĘ TO !! :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']dla mnie każdy jork jak sunia wygląda :evil_lol: taka specyfika rasy. Nic nie mam do jorków, ale przez wzgląd na to że je często strzygę mam ich dość :diabloti: bo to takie małe (no Kabii to wyjątek :diabloti:) że się tego złapać nie da :evil_lol: myślę że trzymam nogę a to plecy są - bez różnicy :eviltong:[/QUOTE] haha:D no w sumie to trochę prawdy w tym jest:P No właśnie kabi to nie mały:P zresztą nawet nie zachowuje się jak mały pies:P Śmieję się że go zamknęli w złym ciele i że powinien być jakimś większym psem;P
-
O widzę że mowa o Plotkarze:D Ja czekam od miesiąca na nowy odcinek i nie moge się doczekać bo przerwę sobie zrobili;/ ale jutro już będzie:D
-
[quote name='Avaloth']haha xd może się ktoś znajdzie w Twoim wieku xd (Ola164 ma 16ście, to chyba najbliżej do Ciebie) a jak nie to będziemy udawać że masz 18ście i będziesz w wieku Ady i Ewy. o xd[/QUOTE] Tak jakoś przygarniemy Dżastę do grona 18-nastek:D hah:D Asia chyba była najbliżej jej wieku:) [quote name='Avaloth'] przez Was dostanę jutro 1 ze sprawdzianu z majcy. i tak bym dostała, ale tak to mam na kogo zwalić xDD haha ostatnio znalazłam nową wspólną cechę Ady i Patusi- kokardki:evil_lol: co prawda Patrycji była czarna i mniej sweet ale się liczy xd[/QUOTE] Dobra możesz na nas zwalić:P hah;D No tak:P moja była ładniejsza:D niedawno ją naprawiałam:D
-
[quote name='Bewarka']Chyba ja was, bo pić nie będę :diabloti: No właśnie, akurat ja to znam tylko z opowieści :placz: Zobaczymy za rok;P Nie miałaś tego zaszczytu tam z nami być:P [quote name='NightQueen']ja swoich lepiej nie będę komentować :diabloti: :crazyeye: kiedy cię nie poznałam? ja zawsze wiedziałam że ty to ta słodka idio*** a nie kończę bo się obrazisz :diabloti: tylko tak udawałam żebyś się nie speszyła na początku, a po za tym ja jestem na ogół wstydliwa i nie zaczynam z ludźmi gadać pierwsza i wszyscy o tym wiedzą :diabloti: Ty wychodzisz podobnie do mnie bo siostra jesteś moja jakby się uprzeć:P haha :evil_lol: hah:P mówiłaś że nie wiem kim jesteś:P Ej wiesz co... tak mnie nazywać... :foch: Poczułam się urażona. Ale nie mam zwyczaju się obrażać:P No tak ty bardzo wstydliwa jesteś:P [quote name='przeszlus'] Ona się nie domyśli że jest "słit" xD a ty będziesz na zlocie ? Nie nigdy w życiu się nie domyśle;P
-
[quote name='NightQueen']di di di jaki on słit :loveu::loveu: jaka kochana sunia z nigo :loveu::loveu:[/QUOTE] haha :evil_lol: rozwaliłaś mnie pati :diabloti: Sunia:P nawet nie ma różowej obroży ani spinki:P ta obroża od mamy świeci na zdjęciach :evil_lol:
-
Ewka nie przypominaj mi:P haha:D Muszę to zdjęcie surykatek poszukać sobie:D Ta Mooli najbardziej problemowa była;P nie chciała mi się na spacer dać wyprowadzić bez pati:P Dopiero później mnie polubiła;P A tak w ogóle to niech wszyscy biorą psy bo ja mojej wredoty nie mogę wziąć to bede miała znowu kogo pomęczyć:P