-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia']no też tak pomyślałam :D spaniel i york no na pewno rodzina :D w końcu psy, no nie :D haha no i bardzo dorbze :D gg i fbl już zaśmiecony, to tutaj też musimy zostawić po sobie ślad :D[/QUOTE] no wiadomo:P podobieństwo wielkie:D No:D i nawet pbl zaśmiecony:P
-
[quote name='Martunia']ja też nie :D haha to jak mój dawny pies :D ale tu zaśmiecamy Anuli wątek omg :D[/QUOTE] :) No widzisz jakas rodzina moze;P Trudno ma za kare ze nas zostawila:P
-
[quote name='Martunia']haha spoko :D jaczekam aż zakopower skończy :D biedaczek, a moze go cieszą te fajerwerki :D mój pies szczekał, jak słyszał dzwonek do drzwi czy jak dzwonil telefon :D[/QUOTE] heh:D nie lubie zakopower;P jasne:P głupi jest i tyle;p na dzwonek do drzwi tez szczeka;P
-
[quote name='Martunia']hahaha no dokładnie, ja to oglądam nałogowo xD oj tam oj tam z Kabim go spędzisz![/QUOTE] zaraz chyba zobacze co tam leci;P no tak;d na glowe z nim dostane;P szczeka jak uslyszy jakis strzal;P
-
[quote name='Martunia']Ada, sylwester z dwójką jest!!! :D śpiewaj ze mną! hej heeej ;pp hahaha ja od samego początku disney channela oglądam! ale nie tak nałogowo, tylko w czasie wolnego xD trochę źle na mnie działa, ale co tam :D oooo to ty sama będziesz w domu ;p? łał lans normalnie ;p ja siedzę przed tv z laptopem na nogach i oczywiście z żarciem :D! [/QUOTE] No wiem:D E tam ja chyba muszę się przyznać że to już nałóg;P No z dziadkami i psem ale wiesz:P
-
Wiedziałam że przyjedzie :diabloti: Tobie też;*
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]nie może ino musi;) ino łon tak wgl doś koncek ode mie mieszko więc ciii no mom:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No musi:D i przyjedzie:) heh:D no to nie przyjedzie w 5 min:p a pewnie korki sa jeszcze;) [quote name='Martunia']Kocham tradycyjny sylwester z dwójką! Ona mnie nigdy nie zostawi samą w tą magiczną noc ;p Ja też!!! Ja to nawet dłużej oglądam, ale powiedzmy "nałogowo" od grudnia, bo już wtedy było więcej czasu i wszystkie odcinki mam opanowane :D tak samo jak i teksty z filmów mam w głowie xd Anula oczywiście odzywa się wtedy, kiedy mnie nie ma na kompie :D czekaj tam na niego cierpliwie, a nie mi wydzwania, że go nie ma ;p!![/QUOTE] Ta ja tez;P No dobra ja tez sie przyznam ze juz dłużej to oglądam:p ale teraz to już w ogóle;P haha:D ja jestem prawie cały czas:D siostry juz nie ma jeszcze tylko czekam az rodzica pójdą i mogę świętować;P
-
Jeszcze może przyjechac:D a nie masz jego numeru??
-
[quote name='Martunia']nooo trudny, ty :D ale sobie poradzimy :D oooo to mój program!! ;p mati w 'do dzwonka' rządzi xD a poza tym wszystkie seriale są dam udane ;p dobry program na odmóżdżenie, współczuję współczesnym dzieciom, jakbym miała oglądać takie bajki to bym chyba oszalała ;p potem się dziwią, że pełno takich hanek montanek chodzi :D poradzimy sobie :D ja tez dziękuję, będziemy się dobrze bawić xD![/QUOTE] Ta już niedługo sylwester z 2 będzie;P Oj tak:D ja cale dnie to oglądam od świąt;P haha:P Chyba znam już wszystkie odcinki wszystkich seriali które tam lecą;P haha:D A po Anula chyba przyjechał jej chłoptaś:D bo coś cicho siedzi:P
-
[quote name='NightQueen']niestety już mam nastrój imprezowy i nie jestem w stanie myśleć o takich rzeczach :diabloti:[/QUOTE] Przypomnę ci o tym jeszcze po imprezie :evil_lol: Baw się dobrze;) Wypij za mnie i wytańcz tez się za mnie:*
-
[quote name='Martunia']Ciiiii :D wątpisz w to? z nami zawsze jest lepiej :D! łooooo kobieto szalejesz :D raz tu, raz tu, kurczę :D w sumie jak będą jakieś nudy na dwójce to pewnie, że przełączam! mamy taki wybór! tvn, tvp1, tvp2 i polsat, tyyyyy! :D żyć nie umierać :D[/QUOTE] Ja nie wątpie;P ale taki trudny wybór to jest;P No;D jeszcze duzo innych programów dochodzi:P np. Disney Channel :diabloti: haha:D Zobaczymy na co wypadnie:D [quote name='NightQueen']Jak to mawiają "Life is brutal" :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] A Patusia jak zawsze miła dla mnie :loveu::diabloti:
-
[quote name='NightQueen']Niestety Darc znów się pogorszył stan zdrowia :shake: Tematu różowej obroży już nie będę poruszać :diabloti: [/QUOTE] Oj... bieda ta mała..:( Ale przemyśl to:D moze cos w spadku znajdziesz :D bo kabi nosi taki sam rozmiar jak Moli ^^
-
[quote name='NightQueen']Ada przestań mnie molestować w innych wątkach, bo i tak do Ciebie już nie przyjdę :diabloti:[/QUOTE] pati no! co ja ci zrobiłam takiego ;((;(;(;( będę przez ciebie płakać w sylwestra... ale nie bój się wspomnę o tobie przy lampce szampana gdy będę wspominać ten rok..
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]włahaha no ok:evil_lol: jo mom do obaleni jeszcze 3 piwa bo jedne już wypiłąch więc spoko:D[/COLOR][/QUOTE] heh;) ja mam tylko szampana:P ale sama nie bede pic;P [quote name='Martunia']no właśnie! co jest w tym złego, bo ja nie wiem :D Anula, z nami się będziesz jeszcze lepiej bawiła :D![/QUOTE] Ta pewnie:P lepiej niż z chłopakiem na żywo;P [quote name='Tepes'][COLOR=blue]no ba:evil_lol: to o kery zaczynomy?:D znaczy jo poczekom na niego kajś do 20 a późni wala to:D[/COLOR][/QUOTE] No 20 moze byc;) przyjedzie jeszcze:) W ogole to nie umawialiscie sie na konkretna godzine? [quote name='NightQueen']BMW nie mam, ale mam czarne rolki :diabloti: jak chcesz to wpadnę po Ciebie? :cool3:[/QUOTE] Ja bym chciala zebys przyjechala :D:D :diabloti: [quote name='Martunia']a nawet nie wiem :D ale czasami idę posiedzieć trochę siostrzyczką, bo jej nie zostawię :D więc czasami mogę nie pisać, ale często będę na pewno :D możemy zacząć nawet o 20 oglądając sylwester z dwójką! tzn tam gdzie bedzie leciał Wrocław :D innego nie oglądam :evil_lol:[/QUOTE] ;) ja bede raz na jednym sylwestrze raz na drugim a co! :D
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]bo tak a nie inaczy i sie nie zdziw jak spędzimy razem tego sylwa na gg bo na razie nie widza mojego księcia w ciemnozielonym BMW:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] jeszcze przyjedzie:D a jak nie to sobie w 3 zrobimy konferencje na gadu:P
-
[quote name='NightQueen']przykro mi bardzo Ada, ale twój login wpił się na dobre i co byś nie zrobiła to tego nie zmienisz :diabloti: "2 ogniki Uuułaaaa" :evil_lol: Macie plany Sylwestrowe? Ja idę go kolegi, kolegi mojej koleżanki :diabloti: czyli nie wiem za bardo gdzie, w sumie to nic nie wiem, tylko tyle że mam być o 20 :evil_lol: W ogóle szykuje mi się imprezowy styczeń, za tydzień mam panieńskie (nie moje jak już ktoś tu przepuszczał :diabloti:), za dwa tygodnie mam wesele, a za trzy imprezę ;) i gdzieś tam między tymi imprezami jest sesja na uczelni :diabloti::evil_lol: Dziś robiłam projekt na Technologię Informacyjną, a raczej kilka wersji i rozsyłałam do ludzi z mojego kierunku, bo nikt nie potrafi się Officem obsługiwać :evil_lol: Jeśli chodzi o M. to żyje, ma się dobrze i chodzi na spacery na lince, tak jak jej za ostatni numer obiecałam :diabloti: i nie jest specjalnie zadowolona z tego powodu, ale "cierp ciało jak chciało". Pochwalę się też że będziemy mieć nowe obroże ala aktivdog :cool3: ale dowiecie się jakie jak je będę miała ;)[/QUOTE] E tam:P jeszcze zobaczymy:P Co do planów sylwestrowych to nie wyszły tak więc będę miała cudowny wieczór z moim pse, tv i miską chipsów;P Bywa..;) Ale nie rozpaczam;P Dobrze że mysza już zdrowa;) A co do Molci no to ma za swoje...;P Ja nie wiem co ty masz z tymi obrożami lepiej kabiemu byś kupiła albo w spadku oddała jakąś nie różową ]:-> :diabloti: [quote name='dog193'] A mój sylwester nie wypalił... Nie wypalił plan A, miałam plan B i dzisiaj się dowiedziałam, że on też nie wypali...[/QUOTE] To witaj w klubie... moje plany tez nie wypaliły.
-
[quote name='Martunia']no postaram się :D[/QUOTE] Mam nadzieje:):D [quote name='NightQueen']Od dziś przestaje odwiedzać twoją galerię... ten róż mnie wykończy :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Pati nie rób mi tego;(;( Zmienię mu obrożę specjalnie dla ciebie! :D Róż jest fajny;p
-
[quote name='Martunia']cooo? tyle stron nadrabiać, omg :D ale parę wstecz już przejrzałam :D[/QUOTE] Dobra może tyle starczy:P i jakoś ci wybaczę ale teraz musisz częściej wpadać ^^ :D
-
E tam nie wyszła;P Jest łapka:D:D i śpiący eM:D
-
[quote name='Martunia']łał już się bałam, że nie zauważysz :D:D:D[/QUOTE] O to się nie bój ja zawsze zauważę:D Teraz musisz to nadrobić bo kara cię czeka :evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]mom nadzieja, że byda wspominać wasze słowa:evil_lol: oby sie skończyło jak sylwek rok temu:D[/COLOR][/QUOTE] Będziesz będziesz:D ja zostanę kiedyś wróżką a to moja druga przepowiednia;D I sprawdzi się tak jak moja pierwsza:D [quote name='Martunia']pfff pociągi są, pksy ;p! dojedziemy! no nasze, nasze, jak mogłam się tak pomylić :D [/QUOTE] No niby są:P heh:D damy rade:) No!:)
-
[quote name='Martunia']jakie dojdę, jedziemy do niej ;p! no dokładnie, ty :D! ale i tak się dowie w swoim czasie :D oj Anuś już wszyscy wiedzą, jak będzie :D będziesz wspominać moje słowa, zobaczysz :D[/QUOTE] ja muszę na pieszo:evil_lol: No ;) Dowie sie dowie;D Właśnie;D nasze słowa:D
-
[quote name='Martunia'][url]http://img692.imageshack.us/img692/8813/dsc02441i.jpg[/url] te najlepsze :D elo Ada, spamiaro :D jak mnie tu dawno nie było :D[/QUOTE] Dziękuje:) Wiem spamiaro Marto:D Zauważyłam:P