-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[B]MAM FILMIK:D [/B] nagrany jakiś czas temu ale w końcu dodałam:P Nasza sztuczka "żółwik" :P różnie mu wychodzi ale ogółem coś w tym stylu;) [B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=CbbZclYveoQ"]FILM[/URL] <-- kilk :):):)[/B]
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]a coś Ty:evil_lol: łon nawet nie wie czy mo tam coś czy nie zachowuje sie jak wcześni i nie odczówo braku czegoś między nogami:diabloti: [SIZE="1"]dej mi hasło na pb[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] No tak:P to dobrze:P bo czasem mogłoby my brakować czegoś:P Chyba na gadu ci wysyłałam... a jak nie to wyślę jeszcze raz.
-
[quote name='C&B'][url]http://img17.imageshack.us/img17/1148/dsc03696f.jpg[/url] Pan i władca :diabloti:[/QUOTE] A jak:evil_lol: Jak król Lew trochę:P [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]Kabiszon korniszon:loveu::evil_lol: [SIZE="1"]a te głupie miny to zapewne po pańci mo:diabloti::diabloti:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] :D:D ale ci się rymło:P A to jest bardzo możliwe :evil_lol:
-
Dobrze że się udało:) Niepotrzebnie tyle nerwów;) I Bonkowi to chyba różnicy nie zrobiło czy ma jajka czy nie :evil_lol:
-
[url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1490942.jpg[/url] :loveu: W skarpetce??:P
-
[quote name='Avaloth']Ty idź sobie z Adą porozmawiac, ona też chłopaka w różu prowadzi xdd[/QUOTE] [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]biedny pies w różu:evil_lol: dobrałyscie sie z Adą:D[/COLOR][/QUOTE] Wszystkie nas porównuję widzisz:P Ale przecież pies w różu jest taki męski :diabloti: I w ogóle to ładna obróżka :loveu: :diabloti:
-
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5126/dsc03681x.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8152/dsc03684ln.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6631/dsc03687b.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3380/dsc03693d.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1148/dsc03696f.jpg[/IMG] [B]KONIEC:)[/B]
-
[IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1374/dsc03658e.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5506/dsc03661e.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7802/dsc03662e.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8859/dsc03664t.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8906/dsc03674.jpg[/IMG] CDN:)
-
To wstawię resztę zdjęć a co tam:P Może ktoś sobie obejrzy;) [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4896/dsc03617yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1549/dsc03621dt.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4251/dsc03631v.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3697/dsc03643b.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1193/dsc03655w.jpg[/IMG] CDN:)
-
:) Co do aparatu to ja mam sonego;) Dużo osób mówi że kiepskie aparaty i w ogóle ale nie narzekam;) Wg mnie ładne robi zdjęcia, i dobrze mi się z nim pracuję. Tak samo jak Jaga. pisała żeby nie kupować obiektywów Tamrona bo są kiepskie, a ja mam i to jest póki co mój ulubiony obiektyw, fajne zdjęcia robi i jestem bardzo zadowolona z niego. Każdy ma inną opinię. Przede wszystkim musisz zobaczyć który aparat ci najlepiej w ręce leży. Mi np. nikon w ogóle nie pasował niewygodny był, Canon był fajny, i mój Soniak też;) Także musisz sobie pooglądać przede wszystkim zanim zdecydujesz się na jakąś firmę, albo konkretny aparat;)
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]"a wespe ci fes" to mie meczy co jakoś kobitka padała do Iśki;)[/COLOR][/QUOTE] Aaa:D wespe to nie mam pojęcia;P a fes to mi się kojarzy z fes że fajnie, mocno;P
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"] [COLOR="blue"]no widzisz weka jest przydatno w życiu:diabloti:[/COLOR] [COLOR="blue"]ja kurde mie to aż do dzisiej męczy co to cholera znaczy:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] bardzo:P bez was bym żyła w tej nieświadomości nie wiedząc co to weka :evil_lol: Co cię męczy co znaczy?:evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]Ada ale Rahl godo o Siekarowie o kerym wspominała Karilka a nie o Siewierzu:diabloti: bo w Siewierzu godali, że zapraszają ponownie a Pan z recepcji sie dziwił, ze my tak grzecznie sie zachowywali choć czy do końca było grzecznie:evil_lol::evil_lol: ale na razie cii miejmy nadzieja, ze bydzie wszystko ok z tym Dębnem;) [/COLOR][/QUOTE] Cicho ja dzisiaj nie kontaktuje, pomieszało mi się:evil_lol: ale też było ładnie:eviltong::eviltong: No właśnie tak grzecznie to bym nie powiedziała:eviltong:
-
[quote name='Rahl']Nie wiem, czy by nas tam chcieli po tamtym zlocie :evil_lol: Ale prawda, było ślicznie![/QUOTE] Anula mówi że zapraszali nas ponownie :evil_lol: Było było;) [quote name='Avaloth']Poznań jednak strasznie daleko, a 'śląski' w nazwie zobowiązuje chociaż do południa Polski :D:D Na razie liczę na Dębno cały czas, jak nie to będziemy próbować z Siewierzem. Co do sklepów to faktycznie, chociaż jeden samochód i kierowca (chociaż tego drugiego może więcej, bo różnie bywa z dyspozycją :D) byłby wybawieniem. Acz w Dębnie chyba trochę bliżej do tego sklepu, Siewierz był chyba dalej od ośrodka, nie ?[/QUOTE] Gdzie tam Poznań daleko :diabloti: Ja może do tego czasu będę kierowcą:P chociaż wątpię:P ale i tak nie jadę;(
-
[quote name='NightQueen']nawet jakbym psa ze skóry obrała i usmażyła na grillu to i tak byłabym mniej ekstremalna od ciebie :diabloti::evil_lol: [/QUOTE] Nieprawda ! :diabloti: :evil_lol: Aż taka okropna nie jestem:P Przystojniak ten twój siostrzeniec (bo to jest Kacperek nie?? ) :D :evil_lol:
-
Jeszcze iśka musisz się poznańskiej nauczyć:P haha:D A Śląską też trochę znam dzięki Anuli np;D Wiem co to weka :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen'][URL]http://img859.imageshack.us/img859/3204/dsc03585.jpg[/URL] co mu się z noga stało? :diabloti::evil_lol: chodzisz z nim na lince? ucieka ci? Mogłabyś mu wycieniować włosy na głowie, bo ma kwadratową, zwłaszcza policzki :p[/QUOTE] Chciała odpaść mu:evil_lol: Tak chodzę na lince, bo on nie słucha się zawsze i nie był nauczony do puszczania luzem. Mogłabym gdybym umiała :P Musiałabyś dać mi jakąś lekcję z obcinania psa. Bo moje zdolności nie wystarczą;P
-
A to o mnie mówią że okropna jestem dla psów a wy dwie to co:P jedna rosół chce zrobić, druga smalec i poduszkę, no ja nie wiem :diabloti: Powinnyście przeżywać że bidna Moli źle się czuła a nie :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']W zeszłym roku ludzie tacy nieśmiali byli i sceptycznie do Śląskiego zlotu podchodzili, a teraz miejsc brakuje :evil_lol: Nie mogę przeżyć że nie mogę z wami jechać :roll: powinnam zresztą usunąć sobie ten wątek ze subskrypcji bo katuje się czytając posty.[/QUOTE] Pati mam to samo:( Chętnie bym pojechała ale nie mam jak + brak funduszy;(
-
Mój jest mistrzem głupich min :diabloti: :evil_lol: [url]http://img12.imageshack.us/img12/7816/dsc0502bq.jpg[/url] :loveu:
-
[IMG]http://img861.imageshack.us/img861/5840/dsc03588.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5091/dsc03595g.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1061/dsc03597t.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8063/dsc03605h.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7636/dsc03609.jpg[/IMG] [B]KONIEC:)[/B] Mam więcej ale na dzisiaj starczy;P Wiem że niektóre za jasne i w ogóle ale i tak mi się podobają.. a przynajmniej w większości;) Widać jakie on głupie miny robi:evil_lol:
-
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4729/dsc03572d.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6929/dsc03574ev.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9171/dsc03578.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/3204/dsc03585.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3180/dsc03586.jpg[/IMG] CDN;)
-
Mam dużo zdjęć ze spaceru z Kabikiem i moją 50 którą musiałam w końcu przetestować w terenie.. Jestem ogólnie zadowolona;D zdjęcia z niedzieli. Mimo, że nikt nie odwiedza nas to wstawię może ktoś zawita;D [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4879/dsc03541u.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3250/dsc03549en.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3956/dsc03555a.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3084/dsc03563a.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8066/dsc03566j.jpg[/IMG] CDN:)