Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. To ja podrzucę dwa psiaki, jeden w typie rasy, a drugi rasowy na 100% SUNIA TERIERKOWATA [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i682988.jpg[/IMG] TERIER WALIJSKI na kwarantannie [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i682987.jpg[/IMG]
  2. Bardzo się cieszę, że coś się zmienia;)
  3. O kurcze, a tran przecież smaczny nie jest:evil_lol:
  4. [quote name='Wola']a może na forum molosów go dać?[/quote] Dać, jak ktoś zalogowany;)
  5. Witam dziewczyny z nowym dniem;)
  6. Proszę oglądać zdjęcia i wybierać psiaki. One cały czas czekają...
  7. Cały czas trzymam kciuki za Harnasia
  8. Biedne psiaki w takim razie, taka przyjemność je ominie;)
  9. Rozumiem, że z lasu dzisiaj nici były.
  10. [SIZE=2][B]To ja powtórzę za Karliką, która zwróciła uwagę na naszego dużego dzieciaka - jemu potrzebna jest specjalna karma i witaminy, on za szybko rośnie, zmiany już są, ale mamy nadzieję, że da się je powstrzymać. Może ktoś mógłby pomóc?[/B][/SIZE]
  11. Czyli jego ogarnęła apatia i depresja?
  12. Allegro to mu chyba Grubba Rybba robi. Moze by go gdzieś, jak są na fora dogów, staffików wrzucić?
  13. Brawo Mafik, już tylko Sarenko może być lepiej
  14. Karlika nam się w Rudolfie zakochała;-)
  15. I guzik Skoczek jest. Bardziej zrezygnowany, spokojny, już nie skacze na kraty:shake:
  16. I wcale nie był lepszy, ciotki przyjechały, pogłaskały, a Sara w boksie została.
  17. To tym bardziej trzymam kciuki, to bardzo realna szansa;)
  18. Ciotki trzymam kciuki za jutro. Zabieracie Liska i Fredzia?
  19. Przede wszystkim dobrze, że wolontariusze się nim zajmują to już spora szansa
  20. Może i starawy, może kaleki, ale w sumie piękny psiak z niego.
  21. To zazdrośnica jedna;)
  22. Dif ma rację. Koniecznie wątek dla paluchowych trójłapków, zajrzymy, podrzucimy...
×
×
  • Create New...