Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Widzisz Argat, cały czas o Monie pamiętamy;) i całym zoo też.
  2. Jak nie prześlesz Aga córce kierownika - to ja je postaram się wydrukować, żeby wiedział , które ogłaszane są
  3. To trzymam kiuki, aż mnie zatkało. Moja malutka.
  4. Cioteczki bardzo proszę o pomoc, wiemy, że Bianka jest przeciążona, ale może znajdzie się miejsce gdzieś dla trzech bardzo zagrożonych szczeniaków-suczek? Oto link do wątku [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105892[/url]
  5. Brawo dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Oj Agnieszka dzisiaj to się napracowałaś;) Bardzo Ci dziękuję
  7. Acha w ferworze zapomniałam wcześniej napisać, inwestycji w tym roku w schronisku na pewno nie będzie, czyli nici z osobnego budynku dla szczeniąt, nici z nowych boksów. Jedynie to będą boksy wybiałkowane i może nowe budy, jak zdobędziemy deski.
  8. Mamy założony wątek la maluszków: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105892[/url]
  9. to się dzisiaj rozpędziłaś, ale Przylepka też mi się podoba i maluch z boksu Skoczka
  10. A najgorsze jest to, że w niedzielę byli ludzie po szczeniaka, ale szybciutko się rozmyślili, bo zmiany skórne. Ludzie chcą ze schroniska zdrowego, zadbanego psa.
  11. Podhalan to pies, zwany przez pracowników Strażakiem, bo rewelacyjnie się bawi wodą przy sprzątaniu boksu. O beżowym psie kier. mówi Przylepa, więc może nich tak zostanie?
  12. Aga, a przecież Mona była wcześniej sterylizowana, zaraz po odchowaniu szczeniąt Decyzję można zostawić kierownikowi i Maćkowi.
  13. [quote name='Bazyliah']Ciotki, jakby były potrzebne jakieś plakaty, ulotki - projekt i wydruk kolorowy, dajcie znać - ciotka zrobi :) W Tomaszowie bywam baaardzo rzadko, więc choć w ten sposób pomogę.[/quote] dziękujemy, na pewno skorzystamy;)
  14. Możliwe., że już sobie dorobiłam romantyczną teorię;)
  15. A to przepraszam już zapamiętałam
  16. Nie martw się postaramy się ogłaszać i będziemy wątek podrzucać, choć bez Ciebie i gromady będzie smutno nam
  17. Paróweczki przepiękne, widzę, ze całkiem zgodnie okupują kanapę:evil_lol: A dlaczego nie będziemy miały wieści?
  18. hej malutki, kiedyś będzie dobrze.
  19. Lisku, Lisku mój kochany, oby ten występ na Błoniach domek przyniósł.
×
×
  • Create New...