Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Przed chwilą byłam 10 min. w schronisku tak na szybko wracając z tartaku. Heidi ma dzisiaj jechać do domu, trzymajcie kciuki. Trzy szczeniaki zaczipowane. Trzeba szukać niestety znajomości w tartakach - deski poszły bardzo w górę w Tomaszowie za okorki życzą sobie 560 zł.
  2. A mówiłam, pozytywne myślenie cuda czyni;) czasami;)
  3. Chwilowa chwilową koalicja ponadpartyjna to będzie duży sukces.
  4. Bardzo fajnie, im więcej tym lepiej;)
  5. To jeszcze trochę czasu... A ta dziewczyna od ogłoszenia zdecydowała się na innego psiaka?
  6. To spróbuj jeszcze z Figą i Lusią - to młode dziewczynki. Ewentualnie ten dzieciak z drugiego boksu, co sika jeszcze, jak dziewczynka. Był z pogryzionym zaczepą w boksie.
  7. Proponuj podhalana i ja bym Momo zaryzykowała, nie puchaty, a może to szansa dla niego? I jest jeszcze psiak puchaty, nieduży z tyłu, tam gdzie Czekoladka, ale w pierwszym boksie. Tylko zdjęć to chyba jego nie mamy
  8. Spróbuj tego dużego rudego, co ostatnio był wykastrowany. On w budzie nie zmarznie na pewno i czy ja wiem może Heidi? Jest śliczny psiak nieduży kudłaty w boksie Skoczka, ale choroba on z budy na zdjęcia nie chce wyjść.
  9. O właśnie, w końcu musi się udać;)
  10. Ta jej przeszłość musiała być bardzo nieciekawa. Nie m gorszego widoku niż przestraszony psiak.
  11. Na pewno na wątku są zdjęcia dwóch astów, jak również tej ślicznej czarnej z kwarantanny, tylko trzeba by pokopać.
  12. dlatego dziecinkę trzeba szybko wyadoptować, a i zadziorę też by się przydało
  13. Oj, jak dobrze, że go przeniosłaś. Przecież on tam musiał strasznie rozpaczać.
  14. Pytam się, bo nam kierownik tłumaczył dlaczego naszym nie zakłada i chciałam się upewnić czy w innych schroniskach psiaki maja. Acha ale nie mają, bo nie ma tyle w schronisku, czy nie maja ze względów bezpieczeństwa np?
  15. jedno trzeba przyznać - ona teraz wyglada jak nie ten pies co był w schronisku. Czapki z głów.
  16. Mam pytanie czy Wasze pieski maja w kojcach obroże założone, czy zakładane mają tylko na czas spacerów?
  17. Czyli wybiegów nawet małych nie macie? U nas część boksów ma, część miała mieć, a są przerobione na ogrodzenia, tam psiaki troszkę luzu mają. Część przy bramie nie ma i nie będzie miała.
  18. To faktycznie durnota jedna:evil_lol: A jak odkryliście jego skłonności do kociej kuwety?:diabloti: Sarcia w domku, został jeszcze Skoczus i mam następnego faworyta Dyzia.
  19. Ale on i teraz macha ogonem i piszczy, do ludzi, ale nie wolno nam było do niego się zbliżyć przez tą jego chorobę skóry.
  20. Wiesz, trochę zwlekała, Sara jest ładnym psiakiem, ja i tak się dziwilam, że nikt wcześniej jej nie wypatrzył.
×
×
  • Create New...