Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Najwidoczniej doszła do wniosku, że za dużo się uczysz:evil_lol: Brysiu wiekowy?
  2. Napisałam, co prawda niedostępna jest, ale macie rację, znalazła go w Internecie i faktycznie o nim myślała.
  3. Albo wychodził po kogoś kto przyjeżdżał tramwajem...
  4. dzisiaj dzwoniła jedna Pani zainteresowana sunią Nietoperek. Trzymajmy kciuki, w weekend poprosimy kier. o sterylizację
  5. Nie tamta pani miala na imię Krystyna. Zastanawiam się czy napisać jej na gg, że benio odszedł...
  6. maluszku co jeszcze można zrobić?
  7. Może w takim razie Pani Maria zajrzy na wątek i podejmie decyzje. Na wątek Benia skoro wpłaciła musiała zaglądać... Tak się czasami zastanawiam bezsensu, czy ludzie tacy od benia co go do drzewa przywiązali czasami myślą co się stało z ich psem? Czy przechodzą nad tym do porządku dziennego?
  8. A Brysiaczek - to kudłaczek. Prześliczny
  9. Ale zdjęć Bryśka nie widziałam i stąd to zapomnienie;)
  10. Pięknie to tam dziewczynki macie;) I chłopaki (nie zapominam o jamniorze i kocie)
  11. nie wiem, ale jakis kontakt miałby z człowiek, choć może wcale nie chce
  12. O popatrz, czyli jesteśmy dość zgrane chyba. Mam dla Ciebie wiadomość, lecę na gg
  13. Agnieszka, a może naszym On-kom zrobić by osobny wątek? On-ków u nas ciągle dostatek. Jedne przychodzą - inne odchodzą... Generalnie On-ków chyba po kundelkach najwięcej
  14. No to są: [url]www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23403439,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/url] [url]http://www.gumtree.pl/warszawa/04/22780404.html[/url]
  15. mafik jest moim gdańskim ulubieńcem;)
  16. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że wszystko się uda. I z góry przepraszam, że nie wysłałam jeszcze obiecanego pieniążka. Niebawem to nastąpi, jestem teraz w domu z moim synusiem nie mam, jak się wyrwać na pocztę. Ale cały czas pamiętam
  17. Nie ma co się dziwić, całe życie robił co chciał. Ale spróbujcie go wyciągnąć chociaż na głaskanie z tej budy...
  18. Może zerknie na wątek?
  19. Nie wiem kto wpłacił te 100 zł. Anetko nie wiesz? Osobiście jestem za niewidomym CC
  20. Czyli zwierzyniec się musiał dotrzeć, albo Monka. Ogloszonka na pewno zrobię, ale siedzę cały czas ze Stachem (ma dwa lata) i do kompa obiegam na sekundy. Ale pamiętam.
  21. [quote name='Mysia_']podobno przez rok tam koczował :roll:[/quote] Kurcze ale jak tam rok siedział to musiał mieć jakąś motywację. Tam musiał go zostawić ktoś i on czekał i ciągle tam wraca, bo sprawdza czy jego czlowiek nie wraca. E tak mi go szkoda, że nie wiem.
  22. gnieszko, jak możesz to zajrzyj jeszcze do naszego Skoczka - to też nasz pupil co nie ma szczęścia.
  23. Sądzę, że się nie pogniewa;) a ja dziękuję
  24. Kurcze albo tam mieszka jego "Pan", albo go tam zostawił...
×
×
  • Create New...