Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Może po prostu usi odczekać na ten jeden jedyny, najlepszy domek. ja mam też takie dwie bidy w schronisku, zakochana jestem w nich i co i nic. Cisza... nawet doszłam do wniosku, że może coś z moim gustem nie tak?
  2. Nie mogę patrzeć na to zdjęcie:-(, czego ludzie szukają?
  3. Ja to tylko fotografuję i głaszczę przez kraty:shake: Wiadomo, że nie każdego... Potem mam wyrzuty, ze jednemu więcej czasu poświeciłam, a innemu prawie wcale. A on na smakołyk jakiś, kosteczkę by się z tej budy nie wykluł?
  4. O bardzo przepraszam;) ja podziwiałam. On na spacerku wygląda na strasznie zadowolonego;)
  5. Luka Czy Wy wyprowadzacie psiaki na spacer? (my nie możemY). Jeśli tak to czy ktoś z nim wychodzi czasami?
  6. Tak. Albo na deski;) Zuza może być jeszcze taki myk, ż jak będziecie mieć dechy i stolarza pod ręką - to ufundujcie schronisku budę. W zależności ile będziecie mieć to może być np, podwójna, ocieplana...
  7. [quote name='ZUZANNA11']Co jest bardziej potrzebne: obroże czy smycze ?[/quote] Smycze, w obrożach czasami się psy znajduje
  8. [quote name='ZUZANNA11']A i będzie konkurs na rzęzbę, płaskorzęźbę psa. Fajnie by było potem żeby to na jakimś apelu dla rodziców wylicytować...:)[/quote] Licytacja to super pomysł, z deskami pewnie byłby największy problem, ale może gdzieś w jakimś gospodarstwie są niepotrzebne
  9. Spanielek (prawie), czeka na kastrację. Nie wiem nawet, czy to pies, czy sunia. Przyjacielski i miły. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i683011.jpg[/IMG] Sunia tak na 90%, dwa tyg. temu o niej z kier. rozmawiałam.
  10. OOOOOOOOOOOO jestem pod wrażeniem - Zuzia, a wciśnij tam jeszcze zachętę do adopcji psów ze schroniska
  11. Moje niedzielne obserwacje: Skoczek posmutniał, jest bardziej zrezygnowany, przestaje wierzyć...
  12. jaki uśmiechnięty pychol;)
  13. Na koniec podam trochę liczb. Od listopada zabiegom poddano 60 psów. Limit już wyczerpany w jednej trzeciej. Do adopcji od początku listopada poszło ok. 30 psów.
  14. Niestety mam bardzo złe wiadomości. Benio odszedł za Tęczowy Most. Może dla niego to lepiej? Nikt go tam już nie porzuci, nie przywiąże do drzewa na stare lata? Pocieszające jedynie jest to, że odszedł chyba we śnie, w nocy, prawdopodobnie był na coś chory, ale wiadomo, jak jest w schronisku nikt nie diagnozował go. A może z tęsknoty i bólu serduszko mu pękło. Do końca mail dobrą opiekę, super budę i nikt go nie męczył: ani psy, ani ludzie - największą krzywdę uczynili mu Ci co go porzucili, na których chyba czekał do końca... Nie przekonał się do nikogo w schronisku, a to bardzo rzadko się zdarza. Szkoda, że odszedł bez swojego człowieka. Jest mi bardzo przykro, bo to jeden z pierwszych psiaków z naszego schroniska, na którego zwróciłam uwagę
  15. Amiku ja z daleka jestem, ale pamiętam cały czas o Tobie piesku
  16. Oczywiście, że pozwolimy - im więcej ogłoszeń tym lepiej. Autorem tekstu na allegro jest GrubbaRybba i na pewno zaraz się pojawi i wyrazi zgod, ale poczekajmy chwilkę;)
  17. [quote name='ZUZANNA11']Super !!!:loveu: Oby to był tylko dobry domek....[/quote] A tego niestety już nie sprawdzimy
  18. [quote name='Wola']super wieści :)[/quote] Zdejmuj go Wolu z ogłoszeń;)
  19. Wiesz generalnie wszystko się przyda..., ale może kto i ma niepotrzebne deski? Twoja ulubienica czeka na sterylizację
  20. W schronisku po staremu. Psiaków przybywa, mało ubywa, choć wczoraj poszły 3 do domu: Piegus, młody On-kowaty i jeden kudłacz niewielki. Jutro zdjęcia. Zuza najbardziej kierownikowi potrzebne są budy, albo deski na nie.
  21. No i się nie zobaczyliśmy, PIEGUS od wczoraj w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. Rudolf nadal czeka... Wczoraj nad nim się zastanawiano, ale wybrano On-ka, który z nim w boksie razem przebywał. Dobrze, że choć jeden znalazł domek.
  23. Skoczuś dzisiaj był bardzo grzeczny, ma w kojcu dwóch fajnych kolegów. dzisiaj chłopaków nie terroryzował.
×
×
  • Create New...