Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Brawo, będziemy się cieszyć jeszcze bardziej, jak misio trafi już do kojca;)
  2. No czekamy i na zdjęcia i na Majgę;)
  3. Zaczynam żałować, że nigdy mojego Maksia w nic nie ubrałam, ale teraz nadrabiam zaległości psiej mody;)
  4. Zmartwiłaś mnie Agnieszka bardzo, Eddie ukarał go jakoś? Powinien chyba wiedzieć, że źle zrobił. Też czekam na to Wasze szkolenie bardzo. Aga kup mu jakąś ogooomną kość - to może meble zostawi w spokoju? Mój Maks - no tysiąc razy mniejszy od Thora rozszarpuje wszystkie miski dzieci. i od trzech lat nie dajemy rady, żeby go oduczyć, ale misie to mniejsza szkodliwość społeczna. Mocno go dziabnął, czy tylko bardziej postraszył?
  5. I co u Nany? (żeby znowu ochrzanu nie było)
  6. Dodałam dziewczynkę do wątku trzyłapków: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109775[/url]
  7. Przypadkiem znalazłam - to prawie trzyłpek: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104398[/url]
  8. [quote name='ZUZANNA11']Właśnie, będą sztuczki na pokazie.Napiszcie mi dokładnie co dzieciakom mam mówić...?[/quote] O sztuczkach nie wiem nic, mój Maks reaguje tylko na "masz" i "chodź", ni i umie jeśc z widelca, ale to zasługa Stasia nie moja;)
  9. [quote name='papudraczek']oj nie dobre wieści ze schroniska płynął!! co do transportu to myślę cioteczki że jakąś jedną traę np. Kraków mogłabym zrobić w przyszłym tygodniu!! powinnam jakoś wykombinować jeden dzionek!! aha!! i chyba udało mi się załatwić budę! dużą ocieplaną!! ale to wymaga potwierdzenia!!![/quote] Asiu jesteś niezastąpiona;) Zobaczymy co nam z tych transportów wyniknie. I czy Liryka potwierdzi dwa maluchy na DT. No i buda to by była rewelacja!!!!!!
  10. Uff późno tu trafiłam, ale trzymam kciuki bardzo mocno
  11. Pogoda paskudna to fakt, Amik przypomina wszystkim o swoim istnieniu
  12. Podrzucimy wątek z rana, nadal szukamy transportu dla maluszków
  13. [quote name='Fortuna'][B][SIZE=1]Nowa pozytywna afirmacja dla wszystkich tutaj obecnych[/SIZE][/B] [B]"Malutki Tomciu znajduje wlasnie teraz wspanialy domek."[/B] [B]Prosimy powtarzac.[/B][/quote] I tak trzymać
  14. Będziemy pomagać, wątek już w subskrypcjach;)
  15. Brawo Nelson - wpływaj dalej. Ten wątek to rewelacyjny pomysł, a pomyślcie ilu psom w schroniskach nie daje się szansy nawet na życie na trzech łapkach.
  16. jest ważny, bo trzyłapki maja mniejsze szanse niestety, znacznie mniejsze:-(
  17. O właśnie Anet ma rację, taka gazetka by się przydała.
  18. Ciotki myśleć pozytywnie, to i karma się odmieni
  19. ja to rozszarpał kanapę? Oj Thor, nie martw mnie. Czekam na to Wasze szkolenie niecierpliwie
  20. Świetnie Zuzanno Zuza, a jakby wydrukować zdjęcia i opisy naszych psów ze schroniska i powiesić na jakiejś tablicy, może ktoś się skusi
  21. Dziewczynki teraz już musi być tylko lepiej;)
×
×
  • Create New...