Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Już wiem. 11-14. Tylko wcześniej daj znać, bo kierownik mówił, ze może jednego dnia sobie zrobi przerwę, ale to dzień przed zadzwonię i będę wiedzieć.
  2. Kara. dziękujemy, jak nie do soboty - to następna wizyta w długi weekend
  3. Witaj maluszku
  4. Ono czynne jest codziennie, wtedy kiedy jest kierownik. Zadzwonię jutro i się go spytam o długo weekend. Może sobie zrobi przerwę jednego dnia, ale nie dłużej. W każdą sobotę i niedzielę jest w pracy.
  5. On po prostu nie chce, żebyś go oddala. Powiedz chłopakowi, że zostaje - to mur beton wyzdrowieje.
  6. Nie dam rady w sobotę, muszę być w pracy, a że ostatnia w miesiącu to nie mam z kim się zamienić. Ale w długi weekend się dostosuję.
  7. Oj Wolu co ja bym bez Ciebie zrobiła?
  8. Wet-siostro na prawdę pomyśl o wydaniu wierszy. Spróbuj przynajmniej. To mógłby być tomik np. z jakimś wielce mówiącym tytułem. I psiakom by się przysłużyło.
  9. Dokładnie tak jest. wydaje się często ludziskom, że pies ze schroniska powinien być mądry, nauczony wszystkiego i zdrowy. a na to nie ma reguły niestety.:shake: Zresztą sama wiesz. To jest wyzwanie. Do końca nie da się przewidzieć reakcji Thora przecież? Przy czym on to jeszcze masa, siła, a taka Sara? Toż to tycie.
  10. Agnieszka dostała maila, ale już drugiego nie. teraz znów odezwała się dziewczyna co wcześniej chciala Sarę, ale na ile to poważne nie wiem.:shake:
  11. oj powiem Ci, że tak, ta mała lezy mi na sercu razem ze Skoczkiem, kak nie wiem co. Gdybym tylko psa nie miała, co nie znaczy, że nie jest rewelacyjny;)
  12. On-ki siedzą, była chętna na dziewczynę z kwarantanny, ale odebrał ją właściciel. Przybyły nowe psy, jeden ubył przy mnie, z boksu obok Skoczka. dwa szkraby zabrane na dt. Ostatnio cisza w adopcjach, ale cały czas czekam na odzew z ogłoszeń. Sara tak się nauczyła ostatnio, że boczkiem do głaskania od razu się kładła, jak mnie zobaczyła.
  13. Było zainteresowanie psiakami, ludzie podchodzili?
  14. Wpuścić to Cię wpuści. Tylko Asiu powiedz mu dla którego psiaka karma, najlepiej taka dla dużych szczeniąt. Dla tego na kwarantannie, co ma ze stawami coś, żeby wiedział. Zresztą, jak będziesz pewna, że jedziesz napisz to ja do niego zadzwonię dla którego psa karma i leki
  15. Dobra będziemy czekać i na relację ze szkoleń i na wizytę
  16. choroba by to wzięła. Ja też nie dam rady przełożyć pracującej soboty. Tak myslę, a w tygodniu, może bym nie przyznała się babce pilnujacej dzieci i urlop bym sobie wzięła na jeden dzień?
  17. Papudraczku ja pracuję w tę sobotę, nie dasz rady w niedzielę? I generalnie przykro mi z powodu najukochańszej
  18. Ja też:evil_lol: Wybierzesz się jeszcze do nas?
  19. Nadal na psinkę zły? biedne maleństwo. Czyli Thor nie lubi sam zostawać? A jak z kotami?
  20. Mój mąż też podkreśla na każdym kroku, że Maks to mój pies. Hi, hi, żeby bardziej się nie zbiesił
  21. Wiesz on chyba rywalizuje o Ciebie z Eddim. wiem, że nie powinnam, ale pośmiałam się troszeczkę, jak o tym posikaniu przeczytałam. Mój prawie jamnik czasami m ochotę na rzeczy mojego TZ w domu tez siknąć.
×
×
  • Create New...