Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Pies to pies w końcu nie? A Niki chyba sobie odpuścił obszczekanie gościa, ma Monę do pomocy:evil_lol:
  2. To i ja napiszę, że bardzo się cieszę, Warka to moja wirtualna ulubienica, pierwszy psiak, któremu kibicowałam na dogo;)
  3. I co najważniejsze karmią go, czyli nie jest im obojętny
  4. Co tam u Was? Sara ma dom, al nie wiem jaki, bo to adopcja schroniskowa, kierownik mówi, że dobry. Jakoś smutno mi było bez niej, wiem, że to egoistyczne... Na adopcję Thora byłam przygotowana i wiem co u niego, a u Saruni nie. Nie wiedziałam, że tak do tych psiaczków się przywiążę.
  5. Na początek tak myślę, że największej pomocy potrzebuje Czad. ktoś chyba powinien lepiej się przyjrzeć całej tej sytuacji.
  6. Ja myślę, że znajdzie domek najlepszy z możliwych. Czasami tak jest. Argat wyślij mi jeszcze raz ten link z e stronkami do ogłoszeń. Bo sobie wyczyściłam skrzynkę aż za dobrze.
  7. Jak zwykle skoczek goni ogony:shake:
  8. O tej bokserce trzeba koniecznie pomyśleć, coś zrobić, ale nie wiem co.
  9. Domek pod Tomaszowem, podobno dobry. Sunia ma być w domu. Niestety to adopcja nie nasza, więc więcej nie będziemy wiedzieć. Trzymam kciuki oby było dobrze. Wiem, że to egoistyczne, ale malej brakowało mi w schronisku, nastawiłam się na glaskanie. ale co tam ja, oby Sarze było lepiej
  10. Oni go nie oddali, pies został zabrany ze stacji benzynowej w okolicach której się błąkał. Wygląda tragicznie. Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć dom - dwa się nie sprawdziły
  11. Wielki pies, łagodny, ale przestraszony. Jest już wykastrowany. Pies wielkości bernardyna. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i639854.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i639743.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i639742.jpg[/IMG] Ten wrócił tylko jest prawie nie do poznania.
  12. Lord wygłaskany. Dostał witaminy, karmę w prezencie. Przy nas próbował sobie łapą przez kraty węża przysunąć, chyba do zabawy?
  13. [quote name='Julix']Ogłoszę ja na Border Collie forum, mam nadzieje, że szybko znajdzie dom:loveu:[/quote] Oby tam ją ktoś wypatrzył. dziękuję.
  14. Poczekamy, do środy niedaleko;)
  15. Przepraszam, że dzisiaj nie piszę, nie zaglądam, ale byłam w schronisku i trochę niedobrych rzeczy się wydarzyło, więc jestem psychicznym wrakiem. Isadora Ty pomagasz jamnikom prawda? Mamy taki egzemplarz ciekawy w schronisku, ale zdjęcia wyślę jutro na pw. Mix jamnika z amstafem jesli to możliwe. Jeśli oczywiście masz czas, żeby pomóc poogłaszać, albo co.
  16. Zmysł wiesz co robisz;) Oby Duduś domek znalazł.;) Ja się cieszę, bo to jedne z moich pierwszych ogłoszeń i na reszcie jest jakiś odzew, a miałam przestać, bo już myślałam, że to nie te strony:evil_lol:
  17. Nie ma optymistycznych, nadal w schronisku.
  18. Skoczek czeka na dom nadal. Jedyna dobra wiadomość to to, że będzie w Moim Psie. Może to ogłoszenie przyniesie mu szczęście?
  19. [SIZE=4][COLOR=DarkRed]Sara w swoim domku[/COLOR][/SIZE]
  20. Wieści takie sobie. Są nowe szczeniaki trzy. szczeniak a'la husky ma żółtaczkę - jest leczony. Wrócił jeden pies z czipem - Puchaty, adoptowany w lutym, zabrany z interwencji. Wygląda tragicznie - pies w schronisku był przepiękny - zadbany, z piękną sierścią, natomiast w tej chwili skóra i kości i świerzb. Jest leczony.:-( Z dobrych wieści - Sara w nowym domku, oby dobrym
  21. Oczywiście kara. wymiziamy i dla nas też Lordem już zostanie;)
  22. Wiesz co Dif jesli oni kochają zwierzęta, w końcu karmią barego, a nie każdy by tak się zachował - to faktycznie trzeba z nimi porozmawiać i ja myślę udzielić pomocy. Bo może nie maja doświadczenia z psami? Ja myślę, że w tej chwili to tędy droga.
×
×
  • Create New...