-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
SARA->terierkowaty dzieciak. ZNALAZŁA DOM!!!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='agulenka']cos nowego w sprawie Sarowego domku?[/quote] Pojawiają się osoby zainteresowane, ale nie do końca. Zobaczymy i trzymamy kciuki -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
A co mu teraz jest? Dalej biegunka i wymioty? Nauczył się już sam zostawać w domku? -
Watek założony przez Karlikę (,,podaruj bezdomniakowi ściuchrańca"): [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110101[/url] Bazarki Karliki: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109959[/url] [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110086[/url] [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110042[/url]
-
tak sobie właśnie myślę, odkładamy na bok wszystkie nasze sympatie polityczne, bo nie o to tu chodzi, a chodzi o zwierzęta, idąc dalej, nie wiem czy to tylko marzenia, ale reprezentacja w sejmie to by było coś, wtedy można by skuteczniej wpływać na ustawy, walczyć z okrucieństwem, pseudohodowlami, itd...
-
[quote name='nelonik']W Holandii jest Partia dla Zwierzat, z przedstawicielami w parlamencie [URL]http://www.partijvoordedieren.nl/[/URL] wersja po angielsku tez, tylko okrojona.[/quote] słuchajcie, a gdyby pokusić się o coś takiego? Na samej dogomanii jest nas wiele osób, a do tego dochodzą jeszcze Ci co kochają zwierzęta a na dogo nie zalogowani? Zdaję sobie, że to nie jest prosta sprawa - utworzenie takiej partii, ale gdyby się pokusić? To mogłoby przynieść wymierne efekty...
-
to niedobrze, mój nigdy nie miał jeszcze kleszcza
-
Co ja mam z Tobą zrobić kochany?
-
[quote name='Kara.']Jak bez vatu i po znajomości to około 600-700 za metr3 Przynajmniej u nas na Pomorzu tak ostatnio kupowałam.I to nieheblowane:crazyeye:[/quote] To ma być po znajomości. Co prawda na razie kasy jeszcze nie mamy, bazarki w toku, muszą być nowe bazarki, bo bodajże króciaki (nie wiem co to) kosztują 380 zł. A zamiast rzeczonych byłyby dobre dechy.