Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Mail sympatyczny, ale to już musi zweryfikować ktoś na miejscu.;) ja tez mam nadzieję, że to jest to
  2. Tak dostałam maila w jego sprawie, ale, że ja z daleka i za wiele nie mogę o Dudusiu powiedzieć przekazałam nr tel. Zmysłowi i czekam niecierpliwie;)
  3. Ale ja całkiem poważnie... I z innej beczki Skoczek chyba będzie w Moim Psie, oby to coś dało. Mialam wyslać Sarę, ale o nią Agnieszkę trzy osoby w tym tygodniu pytały, choć bez efektu na razie, a o niego nikt.
  4. No i ja tak siedzę i myślę, że obróżki i smyczki od taks przyniosą naszym psiakom szczęście. Ja to fetyszystka jetem, więc od razu mam lepszy humor
  5. Jeszcze coś napiszę, bo nie mogę ochłonąć. Nawet mojego TZ, który próbuje zachować rozsądek w moim szaleństwie podarunek wprawił w podziw, zaniemówił był.:diabloti:
  6. I tak ciotki myślę, że wszystkie niech trafią do schroniska, niech te psiaki coś mają. Tylko, żeby kierownik je założył, a nie chowal po kątach, bo on taki chomik jest
  7. [SIZE=3][COLOR=Red]Taks nie wiem, jak mam Ci dziękować [SIZE=2][COLOR=Black] Przecież tych obróżek i smyczy jest cala masa!!!!!!! wyjaśniam dostałam paczkę od Taks i oczom nie uwierzyłam: piękne, kolorowe obróżki i smyczki, i chusteczki na szyję - no cuda po prostu. I do tego tyle, że pogubiłam się w rachunkach;) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  8. Oczywiście, że trzymamy kciuki i pieniążki przynajmniej ja tak myślę - były wpłacane z myślą o Sarence, więc spokojnie mogą być przeznaczone na szczepienia czy inne Sarence potrzebne rzeczy
  9. Zmysł wysłalam pw, może warto sprawdzić propozycję?
  10. 420 ma wejść, więcej niż inne nasze psiaki.
  11. W końcu sie uda, musi
  12. To śliczna, jeszcze radosna psinka, nie pozwólmy by w schronisku straciła resztę chęci do życia
  13. Jutro o tych budach trzeba porozmawiać, jak on to widzi i z czego. Ja tu widzę, że z tymi budami sprawa wcale nie jest prosta
  14. A gdyby z nimi porozmawiać? I pomóc z tym kojcem, z materiałami, np?
  15. Cioteczki będę jutro w schronisku bardzo krótko od 11-12, bo mój mądry inaczej TZ wymyślił wyjazd do Kielc. W taką pogodę, ech... Postarajcie się być, jak najwcześniej, Karlika jak masz aparat to weź, bo nie wiem czy dam radę w godzinę wszystko zrobić;)
  16. Camaro - takie wieści warto czytać. Może choroba ten ojciec jego ostatniej Pani dł mu milość i opiekę, bo czytałam wcześniej, że zabrał go od kogoś. Tylko szkoda, że córka się w niego nie wrodziła.
  17. Dzięki taks za "głos zdrowego rozsądku", ja nigdy do czynienia z budami nie miałam. W sobotę porozmawiam z kierownikiem, jak widzi nasze budy, czy faktycznie zrobią sami i o innych szczegółach technicnych. Cioteczki, czyli jutro o 11 w schronisku? bazyliah umawiać nas na 2 maja?
  18. Na postawienie kojców nie pozwala Urząd, bo to samowolka budowlana, trzeba robić przetargi i inne smieszne rzeczy. Ale maja być dwa nowe dla psów z ulicy przywiezionych, gdzie wet będzie je poddawal wstępnym oględzinom, żeby do szpitaliku nie przenosić: chorób, pcheł, robali...
  19. To ja bardzo mocno trzymam kciuki.
  20. Karlika 60-70 zł. to dużo przecież. Rozmawiałaś z tym znajomym z tartaku?
  21. Mefik gdzieś wiecznie mi na końcu ginie, a tak nie może być
  22. Lisku kochany cały czas liczę, że szybciutko domek znajdziesz
  23. Oj mój drogi teraz to ono musi przynieść Ci szczęście
  24. Dzięki Agnieszka
×
×
  • Create New...