Na postawienie kojców nie pozwala Urząd, bo to samowolka budowlana, trzeba robić przetargi i inne smieszne rzeczy.
Ale maja być dwa nowe dla psów z ulicy przywiezionych, gdzie wet będzie je poddawal wstępnym oględzinom, żeby do szpitaliku nie przenosić: chorób, pcheł, robali...