Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Czasami to i kierownik, i my się zastanawiamy co lepsze oddać psa w nieznane, czy lepiej, żeby siedział schronisku.
  2. Zaszczep ją co? Jakoś kasę uzbieramy.
  3. Aniu fantastycznie, a chcesz jakiegoś malca? W niedzielę będę w schronie to zobaczę czy są jakieś maluchy. Oby nie
  4. Biedne malce:shake::shake::shake:
  5. Sądzę, że jeśli właściciel przyjedzie po nią - to tak lepiej (zawsze to też znak, że na psiaku im zależy), a dodajmy 260 zł. piechotą nie chodzi niestety:shake:
  6. W niedzielę przejrzę stan psiaków i dam znać. Już nie chcę dzwonić, bo dzwonię codziennie po kilka razy. Dzisiaj już po 8 dzwoniłam, koło Hubertusa znowu wyrzucony psiak. Dwa dni siedzi w jednym miejscu, oddala się na chwilkę i zaraz wraca. Wczoraj go młoda para karmiła, dzisiaj ja.:shake: Poprosiłam, żeby go zabrał, wtedy będziemy psiaka ogłaszać (on-kowaty)
  7. Dama pokochała TZ Jaagi. Już w samochodzie dawała mu to odczuć. Na razie są niejakie problemy, ale może jak stres minie będzie dobrze. Ona ma chyba stary uraz głowy, czeka ją wizyta u specjalisty
  8. Agnieszka kierownik mówił, że Nietoperek siedzi nadal w boksie:shake:
  9. [quote name='agata51']Dziewczyny, wasze banerki są piękne, ale gdyby tak ciut węższe one były... Ja nie mogę już ani jednego. A zmniejszać nie umiem - ciemna jestem,[/quote] Poczekamy, jak się jakaś mądra ciotka pojawi, bo ja też ciemna jestem. Mi zmniejszyła Argat.
  10. [B][SIZE=3]Dama już u Jaagi w Katowicach [COLOR=Red]Dziękujemy:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]Całą drogę podobno była grzeczna, na miejscu też chyba całkiem, całkiem... I jechała na przednim siedzeniu;) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  11. Tak myślałam. Los skrzyżował kilka krotnie ścieżki Dobrego Ducha i Belli. One były na siebie skazane.
  12. Adres podać pod Podpisem?
  13. Wydaje mi się, że mąż Jaagi już wraca.
  14. Pysiu nie wiem dokładnie, bo rozmawiałam na szybko przez tel. z kierownikiem i mówił, które psy do nowych domów poszły i powiedział, że Niufa właściciele odnaleźli. W niedzielę będę w schronisku to wypytam o szczegóły. Niuf był i na naszej stronie www i w lokalnej gazecie, więc może stąd wiedzieli? Zazwyczaj ludzie jak szukają swojego psa - to zapominają, że po pierwsze w schronisku trzeba sprawdzić
  15. Sunia nadal w schronisku, do domku poszła jedna z koleżanek z boksu. Już miałam nadzieję, że to ona.
  16. Emirek rozpropagowany gdzie się da. Teraz trzeba czekać...
  17. Ryba trzymamy kciuki mocno.\ A nie sądzicie ciotki, że Eskę przed podróżą warto zaszczepić, czy nowa Pani to zrobi?
  18. Pisałam już na wątku Maliny, że jest szansa, ale dzisiaj i szybko trzeba działać
  19. Zuzanna skontaktuj się od razu teraz z Jaagą. Jej mąż jedzie do Tomaszowa po Damę, wraca do Katowic. Szczeniaka chyba by trzeba zaraz dostarczyć do Tomaszowa. Pisz pw, choć nie wiem czy od razu odbierze, ale to szansa.
×
×
  • Create New...