Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. I tak: Właściciela przyjechali do schronu i nasz Niufek, aż rzucił się na kraty, nie mieli książeczki, ale kierownik zadzwonił do ich wetaczy rzeczywiście to ich pies - potwierdził. Oni nie zdjawali sobie sprawy, że on rasowy, kiedyś Pan od kogoś go dostał i przywiózł. Mieszka na placu z dwoma kundelkami. Przyjeźdzali Państwo go kąpać w Wolbórce i trzy tyg. temu Niuf sam się wybrał nad wodę. A potem wszedł na podwórko obcego domu i stąd tel. do schroniska. O Niufa była afera w Urzędzie Miasta, bo jeden napalony Pan chadzał do Prezydenta, żeby wydać go bez kastracji, ewidentnie na rozmnażanie. Ale w sumie dobrze się stało, że właściciele się znaleźli. na kwarantannie stado On-ków przepięknych, jak również doberman ijedna sunia cała trzęsąca oddana prosto przez Panią z mieszkania, która sobie nie radziła za spacerami. Do domu poszła Lara - malutka bokserka.
  2. Wysłałam maila do pani co bardzo chętna jest na naszego jamnika ze schroniska. On musi czekać do sierpnia na kastrację. Nie wiem czy to coś da, bo nasz jamnik to chudziutki i młodziutki chłopczyk, ale... Zobaczymy
  3. [quote name='Olena84']To super nianie sobie zalatw, bo potem bedzie jeszcze gorzej!!! Wiec szybko do roboty!!![/quote]Wykończyłyby ją:diabloti:
  4. Ok, malce rozdysponowane, szukamy w takim razie lokum dla mamy. Zuia, a ona ma jakąś budę u Ciebie na placu? Choć ciepło teraz jest. Poobserwuj ją... Jaka jest o ludzi, zwierząt i więcej zdjęć mamusi
  5. Biedny Maksiu:shake: A jakie są rokowania? W tej lecznicy ktoś oprócz Was do Maksia zagląda? Lekarze np?
  6. Maszkaja my to chyba mamy wspólnego znajomego;) Tak mniemam po psiaku, bo o nim opowiadał;)
  7. Zuzanna a co z mamą? Karmi ją ktoś? Dostaje wodę?
  8. A czy Grubolek ma na imię Grubolek, czy to pseudonim roboczy?
  9. A bo ja mam te dzieci jakieś niewychowane:evil_lol:
  10. Nie wiem sama... Decydujcie Wy... I gdzie te zdjęcia Zuza? Ile tych malcy masz jeszcze?
  11. Kochani któremu psiakowi można by wątek Waszym zdaniem założyć? Zawsze to mniej anonimowy psiak
  12. No tak ja cudów się spodziewam... A tu czasu trzeba... Łobuzie wstydu mi nie przynoś:evil_lol:
  13. Czyli wielki dzień zbliża się... A czy możemy liczyć na relację Państwa? Pytałyście się cioteczki? Wiosno podlicz wszystko i napisz nam czy Esce brakuje pieniążków i czy wszystko będzie ewentualnie ok.
  14. Jutro się piesku zobaczymy
  15. Doda p. Kalina ma dość trudną w tej chwili sytuację życiową, ale możecie spróbować. Ja nie będę się jej w tej chwili narzucać
×
×
  • Create New...