Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='GrubbaRybba']A może ta sunia to Nietoperek? :razz: Ona ma duże uszy. A co ci właściciele powiedzieli na to, że ich pies siedział ponad 3 tygodnie w schronie? Fajowo, że Sybir ma dom! :multi:[/quote] Na pewno nie Nietoperek:shake:, bo też mi to przyszło na myśl. Kierownika słychać wcale nie było i stąd nie wiem jakie imię, może to być też Bejbi, no nic zobaczę w niedzielę. Acha szczeniak z krzywicą wczoraj adoptowany;)
  2. I tak: Sybir w nowym domu i sunia z 9 boksu, czarna podpalana z dużymi uszami chyba Dusia, ale na 100% nie jestem pewna tej suni, tzn. która. Niufa ściciele się znaleźli:loveu:
  3. Ja to Grisa nie poznaję. W schronisku spokojniutki, zastraszony, zawsze z boczku... A u Wiosny chłopak się rozbrykał, zachowuje się jak do jego wieku przystało;)
  4. Żabcia musiała strasznie dużo w życiu przejść:shake: Ale teraz może być tylko lepiej;)
  5. [quote name='zulugula'][SIZE=7][COLOR=red][B]Eska ma domek!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pani jest zdecydowana. Chce zabrać Eskę nawet jutro. Zgodziła się na wizytę przedadopcyjną i poadopcyjną i oczywiście na podpisanie umowy. Bardzo miło nam się rozmawiało. To osoba, która bardzo kocha zwierzeta. Szukała już pieska ze schroniska. Eska to szczęściara :lol: Jest tylko jeden problem. Wiosno, jak Eska zachowuje się w samochodzie? Gdy ja z nią jechałam to szalała. Czy już jest lepiej. Mąż tej Pani być możę podjedzie po Eskę w połowie przyszłego tygodnia, ale będzie sam i nie wiadomo czy dałby radę ją przetransportować. Czy byłby ktoś chętny do pomocy w transporcie? Ta Pani jest przez cały tydzień na urlopie i wolałaby przyjąć pieska teraz (od jutra choćby). Ja też uważam, że tak jest lepiej, ale czy transport się znajdzie. Eska miałaby szansę zaaklimatyzować się w domku pod opieką swojej właścicielki i lepiej, żeby przyjaźń z drugim psem nawiązała pod kontrolą. Może lepiej poszukać jej transportu na już??? Co o tym myslicie? Jeszcze jedno: czy Eska ma już zdjęte szwy? Jeśli nie, to może lepiej ją przy okazji zaszczepić, żeby się nie stresowała 2 razy.[/quote] Transportu trzeba w takim razie szukać, a domek sprawdzić jeszcze. Jeśli to ten dom;););) No i Eskę zaszczepić przed wydaniem;)
  6. Uff to teraz tylko wszystkim cioteczkom podziękować trzeba bardzo, że przygarnęły, przewiozły, zaopiekowały się... Nie wiem na prawdę co bez Was byśmy zrobiły:loveu::loveu::loveu:
  7. Rudolf znalazł dom, ale niestety na razie nie wiem dokładnie jaki. W miarę możliwości się dowiem
  8. No nareszcie Griso;););) Wiosenko myślę nad tymi kocami, jak znajdę chwilę to wyślę, ale nie wiem kiedy to nastąpi;)
  9. Nie wiem nic, rozmawiałam na szybko przez tel, bo akurat bateria mi się rozładowywała, dlatego nie miałam czasu czekać, aż kier. sobie przypomni resztę imion. Acha wstępnie zainteresowany HS Sybirem - miał się zastanowić
  10. [quote name='Argat']Ocelot, byłaś w schronisku? Jak jamniś?[/quote] Nie byłam niestety. Byliśmy za Łodzi u znajomych. Wybieram si w tą niedzielę
  11. No i garść dobrych wieści ze schroniska. Dom znalazł Chaplin, Rudolf i Zorro. I jeszcze jakieś psiaki, ale kierownik nie mógł sobie przypomnieć na szybko imion.
  12. Do 20 nie dam rady, ok 27-28 coś tak, ale dopiero wtedy.
  13. Strasznie ten świat urządzony, jak Emma znalazła kochający domek - to..., ech... Justynam jesteśmy z Tobą i dziękujemy Ci za wszystko. Emma nie mogła lepiej trafić
  14. Największe podziękowania to się kiiniaa Tobie należą za determinację i generalnie za wszystko
  15. [quote name='mtf zalesie']ja juz chyba wplacilam,bo sie pogubilam[/quote] Chyba tak, od razu za dwa miesiące z góry.
  16. Następna bida w okolicach Tomaszowa:shake:
  17. Oj tak. Będziemy trzymać kciuki, jak długo będzie to potrzebna
  18. Proszę, jak się chłopak przywiązał:loveu:
  19. Deklaracje to już Zuza były;) Teraz tylko prosimy o wpłaty;)
  20. Podrzucamy Henia. Czy przyzwyczaił się do opatrunku już?
  21. Kochane ja nie wiem czy nasz kierownik się zgodzi wydać go bez kastracji, a nawet sądzę, że nie. Skoncentrować siły trzeba na szukanie miejsca po kastracji niestety chyba
  22. Co do Niufa: W sprawdzeniu go na dzieci niestety nie pomożemy, ewentualnie mogę zabrać do schronu moją 10-letnią córkę, ale to i tak niewymierny test, a ja ciągle się obawiam, że dla niej, przy jej wrażliwości to za duże przeżycie Co do suni: Zuza poproś kogos o pomoc, ona nie wygląda na zabiedzoną, ją musi ktoś dokarmiać
  23. [quote name='rita60']OK. DZIEKI:lol:[/quote] To ja dziękuję:loveu:
  24. [quote name='rita60']Zuzanna 11 w pierwszym poscie nie ma danych do kontaktu:roll:teriermaniaczki wrzucaja go na rozne fora,ale kontakt by sie przydał:cool3:[/quote] Jeśli chodzi o kontakt w sprawie Emira to podaj mój tel. i mail 604 416 873, [email][email protected][/email]
×
×
  • Create New...