-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='GrubbaRybba']A może ta sunia to Nietoperek? :razz: Ona ma duże uszy. A co ci właściciele powiedzieli na to, że ich pies siedział ponad 3 tygodnie w schronie? Fajowo, że Sybir ma dom! :multi:[/quote] Na pewno nie Nietoperek:shake:, bo też mi to przyszło na myśl. Kierownika słychać wcale nie było i stąd nie wiem jakie imię, może to być też Bejbi, no nic zobaczę w niedzielę. Acha szczeniak z krzywicą wczoraj adoptowany;)
-
Żabcia musiała strasznie dużo w życiu przejść:shake: Ale teraz może być tylko lepiej;)
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula'][SIZE=7][COLOR=red][B]Eska ma domek!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pani jest zdecydowana. Chce zabrać Eskę nawet jutro. Zgodziła się na wizytę przedadopcyjną i poadopcyjną i oczywiście na podpisanie umowy. Bardzo miło nam się rozmawiało. To osoba, która bardzo kocha zwierzeta. Szukała już pieska ze schroniska. Eska to szczęściara :lol: Jest tylko jeden problem. Wiosno, jak Eska zachowuje się w samochodzie? Gdy ja z nią jechałam to szalała. Czy już jest lepiej. Mąż tej Pani być możę podjedzie po Eskę w połowie przyszłego tygodnia, ale będzie sam i nie wiadomo czy dałby radę ją przetransportować. Czy byłby ktoś chętny do pomocy w transporcie? Ta Pani jest przez cały tydzień na urlopie i wolałaby przyjąć pieska teraz (od jutra choćby). Ja też uważam, że tak jest lepiej, ale czy transport się znajdzie. Eska miałaby szansę zaaklimatyzować się w domku pod opieką swojej właścicielki i lepiej, żeby przyjaźń z drugim psem nawiązała pod kontrolą. Może lepiej poszukać jej transportu na już??? Co o tym myslicie? Jeszcze jedno: czy Eska ma już zdjęte szwy? Jeśli nie, to może lepiej ją przy okazji zaszczepić, żeby się nie stresowała 2 razy.[/quote] Transportu trzeba w takim razie szukać, a domek sprawdzić jeszcze. Jeśli to ten dom;););) No i Eskę zaszczepić przed wydaniem;) -
Uff to teraz tylko wszystkim cioteczkom podziękować trzeba bardzo, że przygarnęły, przewiozły, zaopiekowały się... Nie wiem na prawdę co bez Was byśmy zrobiły:loveu::loveu::loveu:
-
RUDOLF -> jak mix Amstafa z Dogiem Niemieckim. MA DOM!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Rudolf znalazł dom, ale niestety na razie nie wiem dokładnie jaki. W miarę możliwości się dowiem -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Największe podziękowania to się kiiniaa Tobie należą za determinację i generalnie za wszystko -
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']ja juz chyba wplacilam,bo sie pogubilam[/quote] Chyba tak, od razu za dwa miesiące z góry. -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Następna bida w okolicach Tomaszowa:shake: -
Oj tak. Będziemy trzymać kciuki, jak długo będzie to potrzebna
-
Proszę, jak się chłopak przywiązał:loveu:
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Deklaracje to już Zuza były;) Teraz tylko prosimy o wpłaty;) -
Co do Niufa: W sprawdzeniu go na dzieci niestety nie pomożemy, ewentualnie mogę zabrać do schronu moją 10-letnią córkę, ale to i tak niewymierny test, a ja ciągle się obawiam, że dla niej, przy jej wrażliwości to za duże przeżycie Co do suni: Zuza poproś kogos o pomoc, ona nie wygląda na zabiedzoną, ją musi ktoś dokarmiać
-
[quote name='rita60']Zuzanna 11 w pierwszym poscie nie ma danych do kontaktu:roll:teriermaniaczki wrzucaja go na rozne fora,ale kontakt by sie przydał:cool3:[/quote] Jeśli chodzi o kontakt w sprawie Emira to podaj mój tel. i mail 604 416 873, [email][email protected][/email]