Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. To i ja składam najserdeczniejsze życzenia. Wszystkiego naj, naj, naj...:loveu::loveu::loveu:
  2. Piękna jest to fakt i wcześniej nie było tego widać
  3. Chyba kochani pomalutku trzeba by zacz ąć wpłacać na następny miesiąc dla Eseczki...
  4. [quote name='GrubbaRybba']Wyszły, ale nie będę ich wstawiała w internet. Mogę ci je wysłać mailem.[/quote] Ale właściwie dlaczego? Sporo psiaków jest na naszym wątku bez kastracji, a on lada moment idzie na zabieg? Im wcześniej znajdziemy mu chociaż DT tym lepiej. A to niestety zawsze trwa...
  5. Czyli te blizny na skórze to ślady bicia, a nie pogryzień? jaki on jest młodziutki...
  6. [quote name='masienka']Ocelot, dzieki za wiesci i czekam na jeszcze... i wcale nie marudzisz... to ja po prostu czasem nie wyrabiam :( kurcze... strasznie mnie meczy ta Wasza dama... zapadla mi suczynka w serducho, moze jeszcze przyjada? :roll:[/quote] Jaaga zaproponowała DT dla Damy. Jeśli w ciągu kilku dni nie przyjadą po nią ludzie z Łodzi należałoby pomyśleć o transporcie na trasie [SIZE=3]Tomaszów Maz. - Katowice.[/SIZE] Sądzę, że można poczekać np. do czwartku, jak się nie odezwą to Damę trzeba zabierać. Czy ktoś pomoże w transporcie?
  7. my od 3 tyg. jamnika. Nie mogłam mu zrobić zdjęcia. Chłopczyk jest czarny, mały, ok. roczny. Z tych drobnych jamników.Jest po szczepieniu, czeka na kastrację. Bardzo schudł, juz żeberka widać, nie radzi sobie:shake: Do schronu przyniósł go "właściciel" na rękach, mówiąc, że znalazł:angryy:
  8. Nie jestem w stanie tego zrozumieć dlaczego on siedzi i siedzi w tym schronie
  9. Buba nadal w schronisku. Boks dzieli między innymi z Niną. Są zbliżone umaszczeniem bardzo;)
  10. Emirek sobie siedzi, ale nie jest już tak zestresowany, wychodzi na mizianko z budy. Boks dzieli z Rudolfem i Pluto
  11. I garść wieści ze schronu: 1. Figa i Tola w domkach. 2. Albi odebrał właściciel, ale nie jest to wymarzony domek niestety:shake: 3. Na kwarantannie malamut, chyba starawy, On-ek i On-eczka 4. Jamniś bardzo schudł czeka na kastrację 5. Nietoperek w strasznym stanie - DT na cito 6. Zorro malutki sterroryzowany przez Przylepkę. Przylepka ma iść do innego boksu, bo Zorro siedzi za budą, cały schowany. czy ktoś mógłby małemu założyć wątek? 7. Sporo nowych psiaków po zabiegach. 8. Mamy prawie sznaucera - czeka na kastrację i niemiłosiernie zawodzi, aż Momo schował się do budy. 9. Jeden szczeniak, podchowany może 3miesięczny? Aga lepiej wiek określi z krzywicą okrutną 10. Lord i Chaplin już do adopcji, po kastracji. 11. Kinguska ten biało-czarny szczeniak co Ci się podobał po kastracji. Możesz zabrać po niego rodziców do schronu. 12. Jutro będą zdjęcia. 13. Po Damę nie przyjechali, ale może nie mogli. Zobaczymy
  12. Zapraszam na bazarek książkowy dla Henia;) [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113537[/url]
  13. Argatku zmień tytuł. Nietoperkowi bardzo pilnie potrzebny jest DT. Jest przestraszona, zalękniona i bardzo wychudzona:shake:
  14. [quote name='Zmysł']Nikt dzisiaj nie zajrzał do Żabci:shake:[/quote] Oczywiście, że zajrzał, ale nie pisał, bo nie ma dzisiaj weny twórczej...
  15. Po Krzyczkach jak jest to nie dziwota, że zamknięty był w sobie:shake: Teraz może być już tylko lepiej;)
  16. [quote name='agataxii']ten duży pies, który jest obok tego małego na tych zdjęciach, to jest matka matka tego szczenmiaka, czy znalazł się tam przypadkiem?[/quote] Szczeniaczek, który jest na tymczasie u an1a to siostra z miotu szczeniaczków, które byłu u halbiny A i widzę transport już jest;)
  17. [quote name='an1a']Szybka akcja :D Czyli tylko moja mała zostaje...? U nas cisza...[/quote] Aniu też będzie dobrze, też w końcu domek znajdzie
×
×
  • Create New...