Akurat zdjęcia, które by podobieństwo najbardziej uchwyciło nie mam, musiałby stać bokiem, ale... oto Maks
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i736015.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i736014.jpg[/IMG]
[quote name='ZUZANNA11']Jest siedem szczeniaków. Jestem nieżle zagoniona tymi szczeniakami, jeśli macie pytania, dzwońcie. Mój numer to 509691742[/quote]
Bylaś z tym tel. szybsza;)
Wszystko się rozwija błyskawicznie;)
Zuza jesteś pewna, że malce są samodzielne już?
A co z mamusią?
Może zarezerwujemy miejsce w hoteliku u Wiosny, ale same na pewno jej nie utrzymamy to pewne i nie wiem, jak długo trzeba by czekać na to miejsce...
Pan Roman ma podobno na biurku zdjęcia psiaka rozłożone;)
[CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737584.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737583.jpg[/IMG] [/CENTER]