Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Akurat zdjęcia, które by podobieństwo najbardziej uchwyciło nie mam, musiałby stać bokiem, ale... oto Maks [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i736015.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i736014.jpg[/IMG]
  2. Mały nie wygłupiaj się... Choroba co mu jest?
  3. [quote name='ZUZANNA11']Jest siedem szczeniaków. Jestem nieżle zagoniona tymi szczeniakami, jeśli macie pytania, dzwońcie. Mój numer to 509691742[/quote] Bylaś z tym tel. szybsza;)
  4. No to przyznam się Wam, że j długo bym myślała, a takiego imienia bym nie wymyśliła:evil_lol:
  5. & maluchów - dzielna sunieczka Zuza czy ją tam ktoś dokarmia? Gdzie miała schowane młode?
  6. Zuzia a nie dałoby ściągnąć suni z małymi do Was na plac? Może rodzice się zgodzą? A w tym czasie czegoś dla suńki byśmy szukali?
  7. A dzisiaj jak? Opatrunek ściągnięty? Widać poprawę łapki? (tak teoretycznie, bo ja niecierpliwa jestem)
  8. Może Malina dzieciaki ukryła po nocnej przygodzie z małym i z Zuzą?
  9. [quote name='Zmysł']Żabcia nazywana jest w nowym miejscu Sunią. To niezwykle oryginalne, ale cóż zrobić[/quote] Teraz to się uśmiałam;) Z komentarza
  10. [quote name='GameBoy']ja mamusie pokaze w niedziele kolezance[/quote] Pokazuj, a może?
  11. Wszystko się rozwija błyskawicznie;) Zuza jesteś pewna, że malce są samodzielne już? A co z mamusią? Może zarezerwujemy miejsce w hoteliku u Wiosny, ale same na pewno jej nie utrzymamy to pewne i nie wiem, jak długo trzeba by czekać na to miejsce...
  12. Jaaga ma doświadczenie z psami ze schronisk, więc myślę, że sobie z TZ poradzą
  13. Wyje, szczeka, rzuca się na drzwi. Załatwia sie w domu, ale na spacerkach jest super za to.
  14. Dama nie jest przyzwyczajona do zostawania w domu mniej więcej.
  15. Pan Roman ma podobno na biurku zdjęcia psiaka rozłożone;) [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737584.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737583.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. Niech ten dom znajdzie się wreszcie
  17. Pozostaje nam cichutko trzymać kciuki
  18. Ponawiam pytanie co u Was?
  19. Ja już to chyba pisałam, Bafek jest podobny do mojego Maksa, albo odwrotnie:evil_lol:
  20. Nie wiem co można jeszcze zrobić chyba tylko czekać
×
×
  • Create New...