Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ja cały czas śledzę cichutko wątek łódzki i byłam pod wrażeniem tego co robicie... Nie pozwólcie, żeby to zostało zniszczone. Dobra wol z jednej i drugiej strony i powinno być dobrze.
  2. Chyba zostanie, bo domku nie widać Tu Eska na dwukropku [url]www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23470651,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/url] prosimy o wpłaty na hotelik, ja w przyszłym tyg. wyślę moją deklarowaną kwotę i oczywiście gdy ktoś mógł dołożyć na szczepienia...
  3. Tu ogłoszenie Tofika na dwukropku www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23470630,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html
  4. To juz o zeszyciku wszystko wiem Emilko a czy prosząc o ogłoszenia Benia mogłabyś przy okazji poprosić o ogłoszenia Eski?
  5. Napisałam do Dei z pytaniem i prośbą, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi
  6. No to trzymamy cały czas mocno
  7. Szybko, ale młodziak do sierpnia musi czekać... I miejmy nadzieję, że domki się nie rozmyślą.
  8. Bardzo proszę o kciuki, dużo kciuków... Dama chyba we wtorek pojedzie do... Katowic;) Ciotki czy ktoś może nasze trzy psiaki wspomóc finansowo, albo bazarkowo? Przypominam: Zuzia, Eska, Henio, który jakiś zapasik ma, ale... operacja. Nie wiem jak będzie zdeklarowanymi kwotami na Eskę.
  9. Oswajanie suni może ługo potrwać. Chyba, że jest ktoś kto ją karmi. Zuzanna ktoś dorosły nie mógłby Ci pomóc? Emir nadal szuka domu...
  10. Ja postaram się mu zrobić na dwukropku, ale muszę znaleźć chwilkę, bo dla mnie ogłoszenia to sprawa skomplikowana.
  11. [quote name='wiosna'] Dotarły kolejne wpłaty dla Griso: 20zł, 25zł, 15zł 20zł i 22zł. Łącznie mamy więc 389zł. [/quote] tutaj nowe wpłaty
  12. Martwię się bardzo... Prosimy o DT i ogłoszenia, co będzie po 14?
  13. [quote name='Olena84']A co Wy takie nudne dziewczyny?:evil_lol:[/quote] Zaraz nudne...:evil_lol:
  14. Najbardziej? To chyba średniowiecze... a dokładniej dynastia Piastów mnie kiedyś fascynowała
  15. Hotel babylon miało być. Czytam też, ale ostatnio bardzo mało:shake:
  16. Oj przepraszam, ale ostatnio jestem dość rozkojarzona i chyba zmęczona. Do 14 lipca już niedaleko... Czy ktoś mógłby nam pomóc?
  17. Wiosno do kiedy trzeba wpłacać pieniążki na następny miesiąc dla Eski? I na czym stoimy? Może ktoś by zrobił na wszelki wypadek jakiś bazarek dla Eseczki?
  18. Co teraz ogląda Bafek jak Euro się skończyło? Ja Hotel - trzecią serię na TVN Style;)
  19. [quote name='emilia2280']oki. wpisujé w zeszyt zeby nie zapomniec. teraz muszé poporsic cioteczki od ogloszen o wystawienie chlopaka na widok publiczny :razz:[/quote] Zdradź mi co Ty masz za magiczny zeszyt? Bo już na wątku Eski chyba o nim czytałam...
  20. Oj Toficzku same kłopoty z Tobą. Kiiniaa Pani od kota zrezygnowała całkiem?
  21. Pani Kalina przelała dzisiaj 150 zł.;) Dziękuję;););) Chyba uzbieramy na operację, choć mam nadzieję, że te pieniążki przydadzą się Heniowi na hotelik raczej i witaminki;)v
  22. [quote name='wanda szostek']Ocelot wysyłam dane do kontaktu na PW[/quote] Dziękuję, jak znajdę chwilkę to się skontaktuję, ale dzisiaj mam straszny dzień Rano rozmawiałam jeszcze z Panem Romanem, kolega z pracy Camary. Jest gotowy w przyszłym tyg. przyjechać zobaczyć jamnisia i się przekonać czy to ten pies. Miał jamniczkę brązową, odeszła w wieku 17 bodajże lat. Porozmawia z kierownikiem (jutro uprzedzę) i jeśli podejmie decyzję na tak to będzie na niego czekał, choć mam nadzieję, że nie cąły lipiec
  23. Witaminy koniecznie Kocyki na dniach wyslę Isadorko przymierzaj się do allegro;)
×
×
  • Create New...