Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ja na umowach to się nie znam niestety, dziewczyny mają doświadczenie to pewnie podpowiedzą;)
  2. Tu lista stron www, gdzie można psiaki po zalogowaniu się ogłaszać. [URL="http://www.4lapy.pl/"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.etablica.com/"]www.etablica.com[/URL] [URL="http://www.drobne,centrumofert.pl/"]www.drobne,centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.gielda.bai.pl/"]www.gielda.bai.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl[/URL] [URL="http://www.dogs.pl/ogloszenia"]www.dogs.pl/ogloszenia[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl%28/"]www.alegratka.pl([/URL] wyróżnione) [URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.pl/"]www.eoferty.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.oferta.com/"]www.oferta.com[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/"]www.ogloszenia.interpress.net.pl[/URL] Ja niestety nie mam na to czasu, GrubbaRybba, Papudraczek też, więc młodzi ludzie do dzieła. Będzie to naprawdę ogromna pomoc. Przy każdym psie są zdjęcia i krótka informacja. Będziemy wdzięczne za pomoc. Jeśli uda się wam porobić ogłoszenia to na wątku podajcie linki.
  3. [quote name='Kinguska']Witaj Rafali. ;] Sporo mamy tu dogomaniaków z okolic Tomaszowa już :D[/quote] Kinguska, żeby być dogmaniakiem to chyba nie wystarczy napisać kilka słów na forum. Ja też się cieszę, że nas przybywa, ale chciałabym zobaczyć konkretną pomoc. Bo na razie nie zauważyłam. Poróbcie chociaż psiakom ogłoszenia w Internecie. To będzie duża pomoc. Na pierwszej str. wątku są psy do adopcji. I róbcie na darmowych portalach, bo kółko wzajemnej adorocji na tym wątku psiakom nie pomoże.
  4. Nic nie wiadomo:shake: Griso przywieziony z interwencji. Mogę tylko przypuszczać, że wywalony i nieprzystosowana jeszcze bida do życia na ulicy wlazła pod auto, albo ktoś ją przetrącił. Do schronu trafił z urazem.
  5. [quote name='rafali910']Bannerki Schroniska w Tomaszowie Maz pobrałem do mnie na forum popiram akcję o adopcji psów[/quote]lepiej link do strony www schroniska pobierz na forum
  6. Ja też zrozumiałam, że dalenka ze sterylki się nie wycofuje, powiedziała, że jak się uda bezpłatnie wysterylizować Zuzię to przekaże pieniądze [B]na innego potrzebującego psa [/B]Jeśli Kasia może się dowiedzieć, podzwonić do warszawskiego TOZ-u to czemu nie? Kasiu dowiedz się jeśli możesz.
  7. Wiemy, wiemy o łapinie Bennego. U nas to ewidentne zaniedbanie w schronisku, gdyby zaraz miał usztywniona łapę to by już śmigał. A tak przez to chrzanienie, że nie wiadomo, nie ma warunków mamy to co mamy.
  8. Ale groźny zwierz:evil_lol::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/8c32406af4ba5898.jpg[/IMG][/URL]
  9. To już Wiosna z wetem rozmawiała, ja pamiętam tylko tyle, że w ostateczności jakiś gwóźdź, który usztywni ten nadgarstek. Ale może mniej wyniesie, wstępnie 600-800 zł., ale to nie przesądzone na razie jeszcze. Kupa kasy, ale przecież nie zostawimy go teraz bez pomocy
  10. Musi się znaleźć;) Pech jej nie może wiecznie prześladować;)
  11. [quote name='emilia2280']Moj chlopaczyna! jeszce wczoraj mial byc zegarek a dzis juz go na kurs prawa jazdy AUTEM zapisujá! Jesli wdal sié we mnie to bédzie kierowcá rajdowym :razz:[/quote] Niech jeździ, ja nie potrafię:shake: To może mnie i moje tomaszowskie psiaki będzie woził?:multi::multi::multi:
  12. Każdy ma taka nadzieję;) Ale i na taką ewentualność musimy być przygotowani;) Zero? Zupełnie nic z tym nadgarstkiem?
  13. Nie wiem. To już reszta ciotek się niech wypowie. Moje zdanie znacie - na Henia/Griso;) Ale to tylko propozycja
  14. No zbierać kasę musimy bez dwóch zdań Poczekamy, jak Isadorka znajdzie czas to nam zrobi allegro cegiełkowe;)
  15. No dużo, ale mam nadzieję, że będzie lepiej, może taniej.
  16. Ja też się tego boję... Ale co zrobić jakoś na operację uzbieramy
  17. To dzień dobry Żabciu z rana;) A o zdjęcia grubolka poprosimy w takim razie po 19:lol:
  18. Maks bafusiowy jest bardzo z boku, ale nie mam takiego zdjęcia. Wcina przywłaszczoną bułkę na hot-doga. Zaznaczam, że pies uważał, że bułka jemu się należy a nie Stasiowi.:evil_lol:
  19. Bazarek dla Miny.;) [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116349[/url] Co prawda jedni zdjęcia widzą, inni nie, ale może będzie dobrze:evil_lol:
  20. dzięki Wolu, do cna Cię z ogłoszeniami wykorzystuję;)
  21. [quote name='an1a']Zuzia jest już u mnie, zjadła trochę suchej karmy i gotuję jej mięsko :) Pobiegała troszkę z misiem i zasnęła. Jaki to jest szkielecik :( Nero pozytywnie zainteresowany, ale oczywiście jak to on musi trochę powarczeć.... :D[/quote] Znowu się Nero przyzwyczai;)
  22. A jak:lol: Powszechnie wiadomo, że na odpowiedni zegarek dziewczynki polecą:evil_lol:
  23. [quote name='Neris']A KTO mu nadał takie ładne imię?? Hę?? Mogę mu sprawić zegarek, podobno na Stadionie gustowne sprzedają, ze złotymi bransoletkami za całe 10 zeta :diabloti:[/quote] Niewątpliwie Benkowi taki zegareczek gustowny się przyda:p
×
×
  • Create New...