-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To w takim razie czekamy... -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']to tez jest dla mnie czcza gadka ocelot, gdyby nam sie cos stalo wiem, ze moja Mama zajelaby sie Hexa ale moja siostra na bank nie mimo, ze pewnie by powiedziala na odczepnego, ze tak co innego dywagacje a co innego sytuacja zastala[/quote] Trudno Ci nie przyznać racji:lol: Tak czy siak domek sprawdzić trzeba;) -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
60-letni Pan może pożyć jeszcze długo, ewentualnie można sprawdzić, spytać się czy ktoś w opiece mu pomoże -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']zadzwonil dzis do mnie facet chetny na psiaka w wieku ok 60 zgadza sie na wszystkie warunki umowy, oczywiscie dom do sprawdzenia jeszcze ale koles mowi, ze nie ma opcji ze zdjeciami bo on nie ma aparatu cyfrowego, ogloszenie tez ktos tam mu znalazl nie on - podejrzewam, ze nie ma netu czy odrzucamy takie oferty? mnie facet wydaje sie bardzo sensowy[/quote] Brak Netu nie dyskwalifikuje go moim zdaniem, domek trzeba sprawdzić i wtedy decydować -
[quote name='ruda76']ludzie szukaja mieszanca husky z malamutem, młody 1,5 roku, niebieskie oczy. zaginał w okolicach Bedonia, Andrespola[/quote] Ostatni był tylko Sybir - HS, tydzień temu mniej więcej adoptowany i jest w tej chwili malamut starszy. No i Dama , która trafiła do Jaagi na Dt (mix szpica) W grudniu/styczniu malamut z Wolborza odebrany przez właściciela i szczenię HS - adoptowane chyba w marcu, albo kwietniu
-
Tak chodzi o niego, psiak pomału wraca do formy, jest przeuroczy, śliczny i bardzo kontaktowy. Dostaje cały czas witaminy, przywiozła Karlika do schronu. Dostał przedostatnio kości wapniowe to sobie część zakopał, po czym je odkopywał i koło budy ma cały teren zryty. Następnym razem, jak nie zapomnę jakąś kosteczkę mu zawiozę:loveu:
-
I dalszy ciąg wieści ze schronu: Sprawa psiaka co pierwszy wrócił z czipem do schronu została w sądzie tomaszowskim umorzona, jeszcze nie wiadomo czy wróci do "właściciela" oby nie, czy zostanie w schronisku i będziemy mu domku szukać dalej Emir z Plutem zaprzyjaźnieni, nawet śpią w jednej budzie. Dzielą boks z Denisem i Lordem Chłopcy mają teraz wybieg Lord rozpracowywuje siatkę, już wychodzi mu prawie cała głowa:loveu: Maja być tam zmienione pręty
-
RUDOLF -> jak mix Amstafa z Dogiem Niemieckim. MA DOM!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Podobno jest to domek z dużym ogrodem, pod Tomaszowem -
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Nietoperek ciut się wczoraj ośmieliła;) Podeszła na zgiętych łapkach na głaskanie i zaraz uciekła, ale potem znów się zakradła... -
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Buba wczorajszy dzień spędzała na budzie -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Fajna dzidzia:loveu: I łapiny też fajne:loveu: -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli oni chyba na psa w ogóle nie są przygotowani, jeśli nic nie robi, a zapobiega www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23470630,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html Dwukropek nadal aktualny Zaras poproszę kogoś o ogłoszenia -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma coś Tofik szczęścia:shake: Zróbcie listę, gdzie ma ogłoszenia, będzie łatwiej robić dalej. Moje ogłoszenie na dwukropku nadal aktualne, podany tel. kontaktowy do Krysi -
[quote name='Lemoniada']A ja bym chciała zobaczyć grubolka:oops:[/quote] A ja też;)
-
Na spacerkach bywa?
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
A jak tam łapeczki? Nadal ciągnie? MartynaP mała spi z kotem? -
[CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737589.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737588.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737587.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737586.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737585.jpg[/IMG] [/CENTER]