Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='ruda76']poszukuję osoby z Bielska - Białej do sprawdzenia domu;)[/quote] Ruda napisz do bubu, albo Hund;)
  2. Zaniedbanie było ewidentne, ale cały czas mamy nadzieję, że się uda... Griso dostaje tyle pozytywnych emocji, fluidów, myśli i dodatkowo Twoją opiekę, więc musi być dobrze:loveu:
  3. [quote name='GameBoy']to tez jest dla mnie czcza gadka ocelot, gdyby nam sie cos stalo wiem, ze moja Mama zajelaby sie Hexa ale moja siostra na bank nie mimo, ze pewnie by powiedziala na odczepnego, ze tak co innego dywagacje a co innego sytuacja zastala[/quote] Trudno Ci nie przyznać racji:lol: Tak czy siak domek sprawdzić trzeba;)
  4. 60-letni Pan może pożyć jeszcze długo, ewentualnie można sprawdzić, spytać się czy ktoś w opiece mu pomoże
  5. [quote name='GameBoy']zadzwonil dzis do mnie facet chetny na psiaka w wieku ok 60 zgadza sie na wszystkie warunki umowy, oczywiscie dom do sprawdzenia jeszcze ale koles mowi, ze nie ma opcji ze zdjeciami bo on nie ma aparatu cyfrowego, ogloszenie tez ktos tam mu znalazl nie on - podejrzewam, ze nie ma netu czy odrzucamy takie oferty? mnie facet wydaje sie bardzo sensowy[/quote] Brak Netu nie dyskwalifikuje go moim zdaniem, domek trzeba sprawdzić i wtedy decydować
  6. [quote name='ruda76']ludzie szukaja mieszanca husky z malamutem, młody 1,5 roku, niebieskie oczy. zaginał w okolicach Bedonia, Andrespola[/quote] Ostatni był tylko Sybir - HS, tydzień temu mniej więcej adoptowany i jest w tej chwili malamut starszy. No i Dama , która trafiła do Jaagi na Dt (mix szpica) W grudniu/styczniu malamut z Wolborza odebrany przez właściciela i szczenię HS - adoptowane chyba w marcu, albo kwietniu
  7. Tak chodzi o niego, psiak pomału wraca do formy, jest przeuroczy, śliczny i bardzo kontaktowy. Dostaje cały czas witaminy, przywiozła Karlika do schronu. Dostał przedostatnio kości wapniowe to sobie część zakopał, po czym je odkopywał i koło budy ma cały teren zryty. Następnym razem, jak nie zapomnę jakąś kosteczkę mu zawiozę:loveu:
  8. I dalszy ciąg wieści ze schronu: Sprawa psiaka co pierwszy wrócił z czipem do schronu została w sądzie tomaszowskim umorzona, jeszcze nie wiadomo czy wróci do "właściciela" oby nie, czy zostanie w schronisku i będziemy mu domku szukać dalej Emir z Plutem zaprzyjaźnieni, nawet śpią w jednej budzie. Dzielą boks z Denisem i Lordem Chłopcy mają teraz wybieg Lord rozpracowywuje siatkę, już wychodzi mu prawie cała głowa:loveu: Maja być tam zmienione pręty
  9. Podobno jest to domek z dużym ogrodem, pod Tomaszowem
  10. Zuzina nadal szuka domku już takiego na stałe..., do końca...
  11. Nietoperek ciut się wczoraj ośmieliła;) Podeszła na zgiętych łapkach na głaskanie i zaraz uciekła, ale potem znów się zakradła...
  12. Buba wczorajszy dzień spędzała na budzie
  13. Emir przeniesiony z chłopakami do innego boksu. Mają teraz chociaż wybieg. Oni z Plutem są bardzo zaprzyjaźnieni, nawet w jednej budzie śpią;)
  14. Fajna dzidzia:loveu: I łapiny też fajne:loveu:
  15. Czyli oni chyba na psa w ogóle nie są przygotowani, jeśli nic nie robi, a zapobiega www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23470630,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html Dwukropek nadal aktualny Zaras poproszę kogoś o ogłoszenia
  16. Nie ma coś Tofik szczęścia:shake: Zróbcie listę, gdzie ma ogłoszenia, będzie łatwiej robić dalej. Moje ogłoszenie na dwukropku nadal aktualne, podany tel. kontaktowy do Krysi
  17. [quote name='Lemoniada']A ja bym chciała zobaczyć grubolka:oops:[/quote] A ja też;)
  18. Na spacerkach bywa?
  19. To mnie uspokoiłaś;) Bo ja się trochę martwiłam już o chłopaczka
  20. A jak tam łapeczki? Nadal ciągnie? MartynaP mała spi z kotem?
  21. Tula to piękna dziewczynka, po diecie domki się będą o nią biły
  22. [quote name='Isadora7']jej jaki on śliczny[/quote] Też mi się wydaje, że przepiękny, a widać na zdjęciach jaka chudzina?
  23. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737589.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737588.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737587.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737586.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737585.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. Nie wyszło:shake: Pani na jesieni odeszła jamniczka i jak napisała przy wieku naszej grubci musiałaby się liczyć z tym, że niedługo przeżywałaby to samo:shake: Moze to tylko wymówka, a może i prawda...
×
×
  • Create New...