Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. To znaczy rozumiem, że Zuzia to normalny, fajny szczenior?:loveu:
  2. Pychol ma bardzo orginalny:loveu: Bazyliah psiaki mają ogłoszenia? Bo ja tylko na dwukropku na razie umiem robić...
  3. No, no co za dużo ekologii to nie zdrowo:evil_lol: Trzeba było mięsko lepiej ukryć:lol:
  4. [quote name='wiosna']przekazałam - Mr. Griso czuje się usatysfakcjonowany frekwencją ;) Rośnie z niego niezłe źiółko - gdyby nie ta łapa, to pokusiłabym się o założenie mu szelek :diabloti:[/quote] Poczekaj, poczekaj, jeszcze mu założysz;)
  5. Kilka ciotek mi się odliczyło, więc jestem spokojniejsza;) Ile Griso powinien ważyć?
  6. Mały cichutko pokibicuję Ci...
  7. Domku nowego, najlepszego ja też nie mogę się doczekać;) On chyba przytył?
  8. [quote name='mimiś']napisała ocelot: Coś opada zainteresowanie Griso, jak bezpieczny. -no tak to ciotka jest, inne są teraz bardziej potrzebujące ja pamietam o nadwiślańskim szakalu - tylko co z tego:shake:[/quote] pięknie nadwiślański szakal;) A dużo, bo nam przyjemniej, że ktoś zajrzał;)
  9. Jest uroczy;) Coś opada zainteresowanie Griso, jak bezpieczny. Skończył się bazarek - powinny napływać niedługo pieniążki;)
  10. A ja bym go nie poznała;) choć w schronisku widywałam go często;)
  11. [quote name='GrubbaRybba']Poleć może innego psiaka. :razz:[/quote] Pani jak będzie na 100% gotowa na adopcje to ma się odezwać. Myśl o Skoczku jej spać nie dawała...
  12. Uff to dobrze, że damulka zaczyna normalnie funkcjonować;) A ja wczoraj dostałam maila w sprawie Skoczka, a Skoczek w domku;)
  13. Maluch ma na pewno większe szanse na przygarnięcie niż mamusia. Często zdarza się, że przychodzą z okolicznych wsi sygnały o mamusiach i szczeniorach. szczeniaki często ludzie zabierają, a mamusie tułają się dalej:shake:
  14. Ja mogę tylko podnieść, nawet w tej chwili nie mam gotówki, żeby pomóc... Przepraszam.
  15. Coś mało osób do młodziana zagląda. Pozwoliłam sobie banerek do podpisu przyłączyć.
  16. Zapraszam na nowy bazarek dla henia/Griso [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10467180#post10467180"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...0#post10467180[/URL]
  17. Zapraszam na nowy bazarek dla henia/Griso [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10467180#post10467180"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...0#post10467180[/URL]
  18. Zapraszam na nowy bazarek dla Henia/Griso i częściowo dla Zuzi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10467180#post10467180"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...0#post10467180[/URL]
  19. To Ty sobie wypoczywaj... A w drugiej połowie sierpnia daj znać:evil_lol:
  20. Biedne maluchy. Nie jestem wstanie pomóc:shake:
  21. Oj Zmysł zagląda, zagląda...
×
×
  • Create New...