-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='emilia2280']No to ja zaplacé za podróz Bennego: 136zl plus polowé Hienka: 68zl. Razem: 204zl. Pasujé, czy sié walnélam, bo ja tez nie umiem liczyc.[/quote]Pewnie, że pasuje Emilko. Bardzo ci dziękujemy. jeśli trzeba kupić witaminy Psiakowi to kup Wiosenko. Jakos uzbieramy resztę. Drastycznie finanse nam się skurczyły. Nadal prosimy o wsparcie, powinny jakieś pieniążki z bazarkow pomału nadchodzić. Musimy zbierać na następny miesiąc i ewentualną operację, choć mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Wiosenko skan zdjęcia RTG możesz wrzucić, albo przeslać? Zrobimy może allegro cegiełkowe? Griso - bardzo ładne imię, ale ja się chyba do Henia przyzwyczaiłam, co nie znaczy, że oponuję
-
O Mafiku to chyba już cąły świat zapomniał
-
[quote name='Zmysł']Może jednak kilka osób wpadnie odwiedzić sunieczkę:shake:[/quote] Nie to miałam na mysli, że do piątku... Oczywiście zajrzymy i się odezwiemy;)
-
Będziemy na wieści dzielnie czekać do piątku
-
Teraz co do spraw organizacyjnych. 1. heniek na koncie coś ma, ale to wszystko mało, chyba, że szyna pomoże. 2. Esce już by trzeba na dniach zbórkę robić. Były deklaracje... 3. Zuzia to już wiemy, że do 20. Szukamy pilnie transportu dla Damy Tomaszów-Katowice. jest szansa nawet na DT. Zginął mi wątek transportowy. Kastracji i sterylizacji nie będzie do sierpnia, bo wet ma coś z ręką. Czyli i Niufek i jamnik czekają. Ryba może wrzucimy zdjęcia jamnika? To cały miesiąc, przez miesiąc może coś się znajdzie?
-
Trochę wiemy. Wiosna wieczorem dokładnie napisze. W skrócie łapa nie jest złamana:loveu: Na razie jest w szynie ma 4 chyba tygodnie i tu trzeba mieć nadzieję, że szyna pomoże. jeśli nie to operacja. Koszt tej operacji to 800 zl. Czyli liczymy na to, że szyna pomoże, ale pieniążki zbieramy, bo heniu musi mieć opłacony hotelik przez ten czas i dobrze, żebyśmy w razie czego na operację mieli. Wystarczyło dwa miesiące temu łapę usztywnić, a pies byłby zdrowy. Heniek nie ma nawet roku. Jest podobno niesamowicie fajny. Damy radę mu pomóc?
-
Ona jest bardzo podobna o suczki co mieszka w bloku na przeciwko mojego. Ale tamta na szczęście dla siebie nie zginęła
-
Trzymam kciuki za obydwa psiaczki, żeby jeden się szybciutko znalazł, a drugi szybciutko został przez nowy domek znaleziony
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Szkoda, że nie widziałaś, jak podczas poprzedniej wizyty próbował zagryźć Bunię! Że ja aparatu wtedy nie miałam![/quote] Raz mu się zdarzyło... Bunia musi być super wetką, że zmieniła podejście do Bafka i na ostatniej wizycie chłopak złagodniał -
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Podnosimy... -
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Podnosimy... -
RUDOLF -> jak mix Amstafa z Dogiem Niemieckim. MA DOM!
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Podnosimy... -
Neruś jest niesamowity;)