Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Halbina zaraz zaraz pisać nam tu wieści szybko;)
  2. [quote name='papudraczek']ja mam sporo już dawno nazieranych tylko nie mam czasu zająć się robieniem bazarku:shake:[/quote] No z tym czasem to zawsze problem...
  3. Oj biegusiem;) Ciotki porozglądajcie się po domostwie, może coś znajdziecie na bazarek dla naszego piesa? ja już mam parę rzeczy;)
  4. A ja to już do Heniutka się przyzwyczaiłam, ale niech Wiosna zadecyduje..., w końcu to ona będzie do niego mówić.;)
  5. Maluszki domków szukają....
  6. Na początku był Hienek, ale potem si okazało, że wszystkim imię się żle kojarzy, więc chyba jest Heniek;)
  7. Jeśli tamten domek był taki jaki był, to nie ma co go żałować
  8. Całkowicie się zgadzam co do zdjęć, one nie pokazują urody i uroku Henia;) A ma go bardzo dużo;) Młodziutki jest... dlatego tak bardzo chcę, żeby dostał szansę na normalne, bezpieczne i szczęśliwe życie... czekamy na wizytę u weta, wtedy będziemy wiedzieć jakie rokowania i jakie fundusze są nam potrzebne, oby nie duże
  9. Tak sobie wczoraj myślałam, czy ktoś porzuciłby psa z obrożą i smyczą? Ale doszłam do smutnego wniosku, że "wyrafinowanie" niektórych osób może być też tak duże niestety...:shake: Ale zawsze jest jeszcze nadzieja...;)
  10. Platon matkuje malcom?;)
  11. Hund a ten Człowiek co ją uratował? Może gdyby mu kupić karmę?
  12. Kiiniaa bardzo Ci dziękuję, bardzo bardzo;) Zapraszam częściej do naszego schroniska. Papudraczku też jesteś nieoceniony;)
  13. To może domkowi trzeciemu pokaż inne szczeniaki, takie z których mniejsze piesy będą;)
  14. A ja czekam na relację Wiosny. jak było w schronie, jak po drodze i jak na miejscu;) I mam pytanie, czy do budy przydałby się jakiś kocyk? Mam po dzieciach dwa troszkę zniszczone, ale może?
  15. Zaraz ciotka burek... A przez swoje nieokrzesanie ma na pewno wdzięk, który inne psiaki zatraciły;)
  16. Z racji tego, że Benny jest kolegą Henia i Eski będę sobie do niego zaglądać;) benny chyba już w tej chwili u Wiosny
  17. Pewnie, że Heniek się nie obrazi;) Zmysł i tak mu bazarkiem pomagasz;)
  18. Nie mam pomysłu, ale zaryzykowałam bym danie ogłoszenia do gazety, np. Wyborczej, sporo osób ceni jeszcze tradycyjne słowo drukowane. Zwłaszcza Ci starsi
  19. [quote name='modliszka84']no bronie sie w przyszłym roku, tzn tak mi sie wydaje bo jak do tej pory to mam tylko temat mgr i nic poza tym :eviltong: a moj kierunek sie nazywa informatyka i ekonometria :cool1: specjalność ekonometria :evil_lol:[/quote] Oj modliszko czapki z głów:p Ależ ecci sobie zestaw wybrała pozostaje Ci zawsze satysfakcja:p
  20. Emilko my chyba więcej tak czy siak nie płacimy, a jak będziesz chciała pomóc nam to pomożesz jeszcze;). Przed Heniem jeszcze daleka droga, ale ważne, że zrobiliśmy ten pierwszy krok;)
  21. Same dobre wieści.:loveu: Henio w drodze..., Tofik w drodze...:loveu: I jeszcze jedna sunia dzisiaj poszła do domku, ale nie wiem która - mała;)
  22. Tofik już w drodze:loveu::loveu::loveu: Podobno przylepa i całuśny chłopak;););)
×
×
  • Create New...