-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Vlk replied to mru's topic in Już w nowym domu
przepraszam że się wtrącę ale czy nie jest ciutkę za wcześnie dla psineczki na zloty z dużą ilością osób? W końcu straciła rodzeństwo, nagle interesują się nią ludzie, co też ona musi, biedna, przeżywać teraz... same stresy! -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Vlk replied to mru's topic in Już w nowym domu
gardło mi się ścisnęło, nawet nie jestem w stanie przeczytać całego wątku. Zajrzę później, bo nie wyrobię... śliczna malutka -
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Vlk replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
ok, już się ogarnęłam. Masakra jak mi wszystko ostatnio wolno idzie. Czy ktoś będzie zakładał fliperkom jakiś bazarek? Bo zrobiłam już zdjęcia i bym mogła wtedy podesłać na maila, żeby podłączyć moje fanty ;). W ogóle miałam problem tutaj trafić po zmianie tytułu, gapa jestem ;D -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Vlk replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja będę mogła Operce coś przelać dopiero za tydzień albo i dwa, na razie zero :( -
w górę cudny piesku, zdrówka życzę
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Vlk replied to Tola's topic in Już w nowym domu
nie znam się za bardzo na prawie ale nie ma jakiegoś kruczka prawnego, żeby zagiąć schroniskowych możnowładców? Takie działania są nie do przyjęcia -
lis mądrze prawi... sama ostatnio rozmawiałam z jednym "myśliweczkiem". Mimo, że niby mój znajomy, to nóż mi się w kieszeni otwierał. Psa zastrzelić mogą w każdej sytuacji, a przynajmniej oni tak uważają. Nie widać właściciela to pifpaf i koniec. Uważają, że mają do tego święte prawo. I zawsze, zawsze bulwersowało mnie to czcze gadanie o dbaniu o populację zwierzyny. Że niby do odstrzału idą słabe i chore... że niby jak, ja się pytam?! A te ogromne poroża to na pewno pochodzą od słabych samców, chorowitych i niezdolnych do wybicia się w hierarchii... człowiek to najgorsza gnida, jaka się mogła przydarzyć przyrodzie. Wiem, że mnie agresor łapie ale zawsze mnie łapie w temacie o myśliwych i ich bezmyślnym strzelaniu do wszystkiego co się rusza. Jakby człowiek więcej spraw zostawił w rękach natury... eh, marzenia. A swoje kompleksy małego niech lepiej naprawia za pomocą drogich aut niż długiej lufy i strzelania do zwierząt.
-
cudna sunia, zapiszę ją sobie
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Vlk replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
oj biedny Yogurcik, trzymaj się pieseczku -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Vlk replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
też miałam o to spytać ;) -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Vlk replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym pałąkiem do roweru... hm... a ja mam też linę amortyzującą z hifiki i jakieś od nich mocowania na rower, takie paski na rzepy. Ale ni hawaja nie pamiętam, jak to się mocowało bo dawno kupowałam ;) a nie mam już najpewniej tego maila od nich... Właśnie wróciłyśmy z Yrsą z biegania i postanowiła zrobić mi przysługę grzejąc mi stopy... :D :D no co za paskuda jedna -
Potrzebni dogomaniacy z SOSNOWCA !!! W Centrum suczka z małymi.
Vlk replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
no tak, ma pokarm, ma właścicieli z tego co się orientuję, taka lekko starszawa pani w typie marginesu (ale nie takiego najgorszego). Sąsiadka takiej starszawej pani z lekkiego marginesu która z kolei ma czekoladową suczkę. W sumie nie są to najgorsi pijacy, bo z tą od czekoladowej kiedyś rozmawiałam (w Będzinie znaleziono identyczną, czekoladową suczkę i pytałam, czy jej nie zginęła). A to, że ma właścicieli wywnioskowałam z obserwacji, mogę się mylić. Te dwie suńki często siedziały przy ławkach, na których obie panie siedziały ;) -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
Kirysio śliczne pysio ;) w górę idzie domu szukać -
hehe też miałam pytać o osłonę wątroby :) to dobrze, że zaczyna chodzić, ślę promyczki maluszkowi, jak tylko będę mogła to postaram się wesprzeć grosikiem jakimś
-
Potrzebni dogomaniacy z SOSNOWCA !!! W Centrum suczka z małymi.
Vlk replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
sunia ma właścicieli. Taki troszkę margines... sunia jest taka beżowa, niezbyt duża, ma drobne łapki? jeśli to ta, to mieszka najprawdopodobniej w bramie obok Inglota i seksszopa :D tam gdzie jest księgarnia z podręcznikami, kiedyś był tam sklep z herbatami, teraz dokładnie nie pamiętam co tam się znajduje... -
no niestety, za odległością też idzie kasa (trzeba mieć benzynę albo na pociągi lub inne środki transportu). a co do plakatu to miałabym taką sugestię, żeby napisy pod obrazkiem lekko obniżyć lub zmniejszyć, i z lewej dać margines (zwłaszcza litera "z" zdaje się chcieć wyskoczyć ;) ). Wiem, czepiam się, takie już moje zboczenie zawodowe :)
-
Belgia-jej uroda zniewala.Sunia ma dom.
Vlk replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
piknie! :) Super fotki, dzięki. Miło się ogląda takie coś :) -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
wkleiłam linka do allegro na facebooka i do naszej klasy :) z prikazem, że mają ludzie wklejać u siebie :)