Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. też nie lubię puszek :P mam jeszcze filmik zabawy świnią, muszę go zgrać i spróbować czy da się go normalnie odtworzyć (niestety nie mam innego nagrywacza niż komórka :D) no a potem wrzucić... kulam się ze śmiechu jak to widzę :D
  2. już oczyszczam :P znów się ta cholera zapchała...
  3. A chętnie, chętnie :) słyszałam już o tej Rybaczówce nie tylko od Ciebie ;) pozostaje kwestia ustalenia, kiedy by Tobie pasowało. W następny weekend nas nie ma, bo jedziemy się poszlajać po lesie kilkudniowo, w strojach wikingów ;) a to pierwsze zdjęcie to jest mina a'la głodny od tygodnia, smutny piesek ;) Może w niedzielę byś miała czas? A jak nie to napisz kiedy możesz, ja postaram się dopasować (jestem dość elastyczna teraz, czasami tylko w weekendy niektóre mnie nie ma ;)
  4. do góry, maluszek jest głoooodny
  5. i jak tam Punciak? :) Ile tego długu zostało jeszcze? Podnosimyyy
  6. i jak, jak, jak jak jakkk? ? ? ? ? ? Mówcie, bo sczeznę ;)
  7. dobra, jakoś wysupłam całość, 12zł... mamę naciągnę albo zjem suchą bułę na uczelni :D
  8. a na jakie konto mam wpłacać? zagapiłam się, bo czekałam na pw :D
  9. [url]http://img695.imageshack.us/img695/1889/dscf3915l.jpg[/url] moja robi też takie coś w aucie tylko negatywowo... cały piesek na siedzeniu a łeb w dół :D i kima... witamy po przerwie ;)
  10. podniosę... niestety z kasą krucho; świetnie, że maluch ma się lepiej, uroczy jest :)
  11. pierwsze pławienie i panierowanie w tym roku: [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI1WivX8I/AAAAAAAAAps/uhTvh5Nuz4c/tn_DSC_0341.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI2DeExVI/AAAAAAAAApw/RJE-Rx22S5Y/tn_DSC_0343.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI2rMRlVI/AAAAAAAAAp0/tcXRZvns9vk/tn_DSC_0352.JPG[/img] a taka pogoda była: [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI3ZViagI/AAAAAAAAAp4/DUmTMpH0EKI/tn_DSC_0377.JPG[/img]
  12. a to zdjęcia :) z pierwszego w tym sezonie wyjazdu wikingowego: psy wylizują pieniek, na którym były rozbijane kotlety :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI3nbgLgI/AAAAAAAAAp8/U02WBCbuxlk/tn_DSC_0239.JPG[/IMG] Yrsa obserwuje mięsko: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI4Cvjc3I/AAAAAAAAAqA/XGvtKXUR-cQ/tn_DSC_0224.JPG[/IMG] Zdjęcia z psacerku do parku: dogdance :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI4--04GI/AAAAAAAAAqE/L71pe96U5QM/tn_DSC_0265.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI5otZ3aI/AAAAAAAAAqI/6QnGo7RtjeE/tn_DSC_0267.JPG[/IMG] sztandar w górę! [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI6DjLWrI/AAAAAAAAAqQ/bjagaFtlRl0/s512/tn_DSC_0273.JPG[/img]
  13. Natka: bardzo chętnie :) generalnie mój brak czasu wynika z tego, że muszę teraz w domu dużo popracować, czasami mam problem z organizacją czasu, jeżdżę co prawda na uczelnię kilka razy w tygodniu ale poza tym jestem wolna i dość elastyczna jeśli chodzi o terminy ;)
  14. pozdrawiamy, dawno nas tu nie było ;P fajne zdjęcia z treningu, ja na rower się szaleńca boję brać :D bo jak się wkręci to nie patrzy jak biegnie. Ale jak już mi się uda na trening to poduczymy mam nadzieję :) W tę sobotę będziesz odchorowywać jeszcze?
  15. ja niestety w poniedziałek mam obowiązkową wycieczkę na uczelnię, podobnie jak inne dni, grr
  16. na razie nie mam kasy więc tylko tu zaglądam. Kolejna, następna psia bida :|
  17. mam nawet filmik z zabawy świnką ;) ale ostatnio jakoś zabiegana jestem, mimo teoretycznie całkiem wolnego czasu ;D ale tu dorobić trza, tam obowiązki rodzinne, tu jeszcze z psami nad jeziorko a gdzie indziej wizyta znajomych itp ;)
  18. ja mogę dać 6 :( więcej na razie nie mam
  19. no, Figa, zapomniałaś o małej ;) ale na szczęście bannerek Tirsuni jakimś cudem sam wrócił na swoje miejsce :)
  20. spróbuję się dowiedzieć, czy ktoś jedzie w okolice... chociaż wątpię :(
  21. no i pech chciał, że dziś rodzice mają iść na pogrzeb no i muszę dotrzymać towarzystwa wujkowi, trudno, żeby sam został :( i znów Yrsa nie zapozna się z pociągowcami A u nas dobrze, smykamy się po dworze, Yrsa dostała wczoraj taką wielką, różową świnię (zabawkę) która nie piszczy tylko chrumka, coś jak "heeee" :D jaja jak berety. Fotki muszę zgrać w końcu, bo ciągle latam po dworze ;D
  22. też trzymam kciuki, czekam na "wypłatę" żeby wspomóc psineczkę bo nie mam nawet na bilety ostatnio ;(
  23. Misio do góry, potrzebujesz pomocy
×
×
  • Create New...