-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Vlk replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
no to połamania ;D hehe. Matura... kiedy to było... :D -
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
Vlk replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
No to też hopsnę, chociaż przed chwilą Misio powędrował w górę. Ale im wyżej tym lepiej! :) -
a jak się dzisiaj gacuś czuje? ;)
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Vlk replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jak tam sprawa maleńkiej? A jak się czuje? -
[url]http://img218.imageshack.us/img218/1914/134mm.jpg[/url] a to jest to, co lubimy najbardziej :D [url]http://img28.imageshack.us/img28/2939/058cn.jpg[/url] zapomniała się i pokazała prawdziwe oblicze ;) Fajna seria, tez lubię takie chlapańska :)
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
ja się nie załamuję :) wierzę, że dobry dom znajdzie. Gdybym tylko miała psa mniej... pewnie za niedługi czas przyjdzie mi szukać zresztą do kompletu :( niestety moja druga suczka jest już bardzo niemłoda, eh... no i druga suczka rodziców jest jeszcze bardziej niemłoda, już ich zaczynam urabiać żeby w razie czego wzięli jakąś bidę... -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że może być? ;) ten dotychczasowy jest też trochę malutki i mało rzucający się w oczy... jak zrobię nowe to wkleję ;) -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Vlk replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a w jakim Duszyczka jest wieku? Jakoś nie rzuciło mi się to w oczy. Podnosimy z rana, ciacho dostaniesz ale kawusia niezdrowa, może wody źródlanej? ;) -
ciąg dalszy srebrzystych ;) ostrożne buzi [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9_WkgnmZAI/AAAAAAAAAtk/22OQgGpYI0U/tn_DSC_0468.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9_WlOAMGMI/AAAAAAAAAto/DfHlE8VfXB8/tn_DSC_0477.JPG[/img] i tak Cię ochrzanię! Czyli pyskówka [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9_WlaJvClI/AAAAAAAAAts/7FSdeWPTXcU/tn_DSC_0480.JPG[/img] wilki poszły w las lub epickie ujęcie ;) [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9_Wl57JANI/AAAAAAAAAuU/sNmpq-f-BLQ/s512/tn_DSC_0506.JPG[/img] Wodopój [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9_Wm101d-I/AAAAAAAAAt0/X0HKzxyFs5o/tn_DSC_0517.JPG[/img]
-
faktycznie, za granicą zazwyczaj mają inne podejście w ogóle do psów i faktycznie niepełnosprawny pies to nie jest wielkie halo. U nas niepełnosprawny człowiek dla niektórych jest nie do przejścia a co dopiero pies... poproszę koleżankę, która siedzi w Niemczech żeby spróbowała się dowiedzieć, czy ktoś by nie chciał przygarnąć, znajomego z Belgii też mogę spytać przy okazji.
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
zrobiłam mu bannerek, na razie jeden, bo nie bardzo wiem jak ugryźć niektóre inne zdjęcia. Mam nadzieję, że się spodoba i proszę o podlinkowanie i ściągę, jak się podlinkowuje (nigdy tego nie umiem ;) ) [img]http://img63.imageshack.us/img63/2752/kirysek.jpg[/img] -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
no ja tam o Kirysie myślę, więc ślę mu teraz ciepłe fluidy :) -
cudowne nietoperzątko :) oby jak najszybciej zdrowiał.
-
żaden pies nie zastąpi tego, który odszedł, to fakt. Ale z drugiej strony żaden inny nie zastąpi tego, który wprowadził się do naszego życia po "dawnym" psie. Każdy jest niepowtarzalny i wspaniały, każdy kocha i chce być kochanym. I właśnie to jest piękne, w końcu czy serce tak bardzo by szalało za kolejnym, identycznym "klonem"?
-
ale bidula... kolejna :( zapisuję sobie
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
otóż to, nie ma co się łamać ;) a zamknięcie wątku? no jednak troszkę osób tu zagląda, zawsze może ktoś wejdzie akurat na dogo w poszukiwaniu psa i Kirysio rzuci mu się w oko :) no i większe bidy i brzydsze psy znajdowały ukochany domek! -
witamy ;) wróciliśmy wczoraj w nocy z biwaku w lesie, fotki są w trakcie zgrywania itp :D odkurzenie galerii nie wyszło za szybko bo pakowanie mnie przerosło ;) ale nadrabiam i odkurzam troszeczkę, reszta później... :) [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S96IgzOB2dI/AAAAAAAAArU/RNTpNEU9dlY/tn_DSC_0602.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S96Igl6e-rI/AAAAAAAAArQ/rIPN2p97pLQ/tn_DSC_0593.JPG[/img] dwa portreciki szarych futrzastych śliczności :)
-
no a ja wróciłam z łażenia po lesie, w końcu zdjęcia będą, hehe ;)
-
[quote name='filodendron']Działanie Fiprexu na kleszcze zaczyna się po 48 godzinach. Ja bym spokojnie poczekała i szukała kolejnych kleszczy. Teoretycznie kąpiel w jeziorze nie powinna zaszkodzić, ponieważ Fiprex rozprowadza się w warstwie lipidowej skóry. Zwykła woda nie powinna jej naruszyć - tu raczej głownie chodzi o działanie szamponów. Oczywiście zakładam, że suka go nie wytarła. (Mój też nie przepada za zakraplaniem - trzeba przygotować jakiś program artystyczny, żeby na jakiś czas odwrócić jego uwagę :))[/QUOTE] widocznie za szybko mi paskuda wleciała do tej wody, bo kleszcz był trochę opity i nie zamierzał raczej uschnąć ;) jak byłam z inną psica u weta to podpytałam no i kupiłam kiltixa. Zwłaszcza, że ja strasznie panikuję co do kleszczy ;) sama się boję zazwyczaj wyciągać, dziś z suką do mamy jechałam w tym celu ;) A nie chciałam ryzykować rozbabrania i zostawienia główki, bo w nocy jedziemy do Białegostoku z nią ;)
-
ona zawsze na początku pyszczy, żeby pokazać, jaka to ona damulka i niedostępna ;) fajne zdjęcia, fajny spacerek a Futrzaki razem wyglądają bosko :loveu: No i Aresik to prawdziwy gentleman :loveu:
-
no to była kąpiel z rodzaju tych niespodziewanych, gwałtownych. Po prostu byłam na spacerze w nowym miejscu, szłam w jakieś odległości od wody a ona i tak ją wyczaiła... niestety poczekać nie mogę, bo jedziemy jutro do lasu, do Białegostoku... dokropienie fiprexa po tygodniu mam nadzieję, ze nie zaszkodzi...
-
dziękujemy ;) ja odkurzę nieco później, teraz spacer i inne takie :D
-
a ja właśnie mam dylemat. Zakropiłam sucz fiprexem... po około 26 godzinach wleciała mi do jeziora na chwilę, nie zmoczyła się do skóry. No i znalazłam kleszcza, nie wiem czy to wina takiego sobie działania fiprexu (po exspot nawet po przypadkowej kąpieli nie miałam takich zdarzeń). No ale nie ważne, zastanawiam się czy nie zaszkodzi suce, jeśli jej dokropię fiprexu... nie podoba jej się on za bardzo, w ogóle nie lubi spot-onów ale na fiprexa zareagowała wyjątkowo gwałtownie, obraziła się na mnie a potem za wszelką cenę starała się z siebie to zetrzeć ;)
-
wspaniałe filmiki! Oby tak dalej! :)