Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. miastenie leczy? Ciekawa jestem... ale niestety dla tego psiaka, o którym pomyślałam jest już za późno, miał miastenię i sondę żołądkową. No i setki leków... Ale Omen, ten piękny pies... wywalczy sobie w końcu to godziwe życie!
  2. hm. powiewa to lekką paranoją, to aż tak źle tam jest?
  3. a czy to dobra klinika? Może by warto skonsultować się z jeszcze innymi weterynarzami? Wiadomo jak to bywa w zawodzie, gdzie pacjent nie za bardzo może coś powiedzieć. Może coś przeoczyli? A może potrzebne jest niekonwencjonalne podejście?
  4. dlatego ślijmy ciepłe myśli! Teraz tylko to można zrobić, pieniądze jakoś się dozbiera
  5. trzymamy kciuki, moje psice też... oby było lepiej! Teraz ślijmy małemu dobre fluidy, przyda mu się. Co za cholerstwo. Póki siedział pod ciężarówką to ok, jeden dzień w DT ok... a potem takie coś? A może zeżarł jakieś coś dziwnego, niekoniecznie trutkę. No tak czy siak musi być dobrze!
  6. a moja wpłata jednorazowa. Mam w kolejce trochę fantów do zrobienia i wysłania na bazarki, jak zrobię nowe to chętnie dla tajniaka coś przekażę.
  7. [quote name='zuzlikowa']Nr konta wysłałam! Wilczku...do Ciebie też wysyłać,czy masz?[/QUOTE] nie mam już, więc poproszę ;)
  8. to wpłacę chociaż piątala... za dużo nie mogę, przepraszam :(
  9. podnoszę! Psina incognito na pewno w wielkiej potrzebie!
  10. Vlk

    Wolfsblut

    moje jadły blue mountain i było wszystko ok ;) co prawda nie jadły go tak chętnie jak wild pacific... w ogóle szkoda mi, że wolfsblut zniknął z polskiego rynku (ciekawa jestem czemu). Z wild pacific byłam naprawdę bardzo zadowolona
  11. no, strasznie słodkie potworki :)
  12. możesz spróbować zmienić format :) są takie specjalne dekodery itp :) np. na *.avi tutaj link z poradą: [url]http://komputery.katalogi.pl/MOV_to_AVI_Converter-t105977.html[/url]
  13. może obecność małej załagodzi stresy :) Trzymam kciuki, Marusia brawo
  14. proceder takiego przekazania psa jest zły ale kto powiedział, że ktoś za granicą zapewni psu złą opiekę? Za granicą jest dużo mniejsza dzicz jeśli chodzi o prawa zwierząt, to raz. Dwa, jakby się udało znaleźć kogoś rozsądnego, z możliwościami...? To by się ALbince odmówiło takiego domu? Wszędzie znajdą się dobrzy ludzie, bez względu na narodowość. Znajdą się też s***wysyny, a jakże (chociaż w PL to chyba jest ich większe stężenie ;) ) A np w takich Niemczech to często ludzie mają wyższe płace i mogą zapewnić psu rehabilitację czy coś... ah, tak sobie tylko dumam ;)
  15. [img]http://img442.imageshack.us/img442/5064/kirysek3copy.jpg[/img] są dwie wersje tekstowe i graficzne, jakby sugestie to proszę tutaj albo na pw ;) chociaż ze skrzynki nie korzystam tak często więc czasem zapomnę odetkać
  16. [img]http://img688.imageshack.us/img688/7308/kirysek2copy.jpg[/img]
  17. wklejam kilka wariatów plakatów ;) [img]http://img31.imageshack.us/img31/2011/kirysekcopy.jpg[/img]
  18. ode mnie poszło 10zł, pewnie dojdzie jutro już, mój bank leniwy
  19. tak przy okazji to mam pełno zdjęć ale jakoś nie mam kiedy dodać ;) Mam zdjęcia ze spacerów, z wyjazdu na Jurę itp ;) eh eh... może niedługo się uda.
  20. jakby co to mogę NiJaSe wysłac paczkę z jakimiś kaszami czy makaronami ;) może jakaś konserwa czy inne takie, a w wolnej chwili zrobię przelew na Omenka biednego
  21. mam nadzieję, że zdjęcia doszły bez problemu ;) ostatnio miewam częste problemy z dostępem do sieci :/ chyba będę musiała znów kogoś ochrzanić...
×
×
  • Create New...