Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Bieduniu :-(, zdrowiej i bądź kochaniusia dla Izmir!!! :loveu:
  2. Ktoś na pewno Szysiu...tylko to wymaga czasu tylko, czy on go ma?:-(
  3. Domek dla Coffiego potrzebny, dla spokoju jego i Pani Doktor!!! ;)
  4. Jeszcze jest trochę czasu do Twego wyjazdu Bondziu...jeszcze trochę. Może zdarzy się dla Ciebie cud, tu na miejscu.
  5. Czwartek - dzień Twojej odmiany suniu!!! Czekamy na wieści, jak już dotrzesz do swojego nowego domku!!!
  6. [quote name='maggiejan']Aniu, czy prosiłaś kogoś konkretnego o zrobienie ogłoszeń z tego pieknego tekstu?[/quote] Jutro wraca z wyjazdu Folen. Poproszę ją. To Kochane Stworzenie!
  7. Niuniek!!! Odpuść kotu!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:
  8. O cholerka, może jakaś infekcja miejscowa? Trzymam kciuki za sb.!
  9. U boku JoSi nie można być nieszczęśliwym!:loveu:
  10. Niech to tylko zadziała...bo się bida zaskacze.:-(
  11. [quote name='emilia2280']JoSi, rozumiem ze to sá rachunki od poczátku pobytu Frotki u Ciebie, czy tylko za jakis okres?[/quote] Jestem niemal pewna, że tylko za jakiś wycinek czasu. Mylę się JoSi to mnie popraw.:-(
  12. [quote name='ocelot']To gdzie Ty śpisz?:evil_lol:[/quote] Od piątku zaczynam odsypianie w Łodzi (podział spaniowy standard: TZ z Franką, ja z resztą; priorytet rozdzielić koty, wtedy nie wariują). Tu by przetrwać:-(, jak mam sposobność daję w kimcię po pracy ok. 1,5h, do 1-2.00 w nocy bujam się w fotelu (żeby odespał TZ), a potem wsuwam na sam brzeg, transportuję Jolę w dół albo między nas, Firę przed siebię, a resztę nocy zganiam z nas koty i wystopowuję startującą za nimi Firę. Jestem już na granicy wytrzymałości zmęczeniowej.
  13. Kroi się coś realnego z domkiem dla Kiwika?
  14. [quote name='k_ofeina']haha super foty :)[/quote] Ty mi tu nie hahaj ;) tylko wesprzyj modłami by zamówiona smyczka przyszła, bo dzięki obecnej i przy Joli wkładzie mam łapska jak orangutan. :shake:
  15. No to kiepściocha...choć z drugiej strony nie modlę się o ilość, a jakość tych wejść i to jedno, które przesądzi o szansie dla psa.
  16. Szysiu, a jaki Lucek jest u Pani na tymczasie? Jak się zachowuje?
  17. Serce pęka patrząc na fotki. Kawał przeogromnej roboty JoSi! :loveu: Tylko...gdzie Ci Twoi pomagierzy??? :-( :shake: :-(
  18. Zerknęłam, full wypas, cennik niezły. Szło by pozłocić psu budę i wydłużyć łańcuch platynowymi oczkami.:angryy: Idę pogadać z całą rodziną yeti, niech odpuści czworonogom, a weźmie się za właścicieli i zrobi rekonesans w okolicy, kogo by tam wszamać jeszcze.:angryy:
  19. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo to leciwa dama i nie pokazuje już rogów...:evil_lol:
  20. Jak dołożysz, o ile zyskasz, dodatkowe info to tekst się przerobi.
  21. [quote name='luka1']na dworze pada - komu chce sie wstawać.[/quote] Mnie! Zasada jest prosta - im szybciej wstanę tym szybciej znów się położę!;)
×
×
  • Create New...