Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Do mnie póki co najbardziej trafia to "chyba" ale szczerze chcę być dobrej myśli więc trzymam kciuki za ucieczkę pudelcia ze schronu.
  2. Na Henryka nie trzeba będzie szukać długo amatora!!!
  3. O ja ciem nie mogem...tak poprostu porwała se Waldiego??? :multi: :multi: :multi:
  4. Nie doczekam się raportu z "po", ogłupieć idzie od takiego czekania.:evil_lol:
  5. W łódzkich psach nie sposób się nie zakochać !!! To się wie !!!;)
  6. Widzisz Folen, już nastąpił w związku z pomocą Tobie.
  7. Oby się tymczas znalazł tyle, że nie wiadomo jak ona jest, czy można ją dokoptować do innych zwierzaków itd...
  8. [quote name='niedzwiadek:)']Pewnie nawial, a wzasadzie jestem pewna. Ja bym mojego psa nie szukala na allegro:shake:. Trzeba powiadomic okoliczne schronisko.[/quote] Ja bym szukała wszędzie z allegro włącznie. Dziewczyny rozumiem, że w necie są 2ogłoszenia. Gdzie jeszcze go ogłaszałyście? Porozwieszałyście ogłoszonka w okolicy znalezienia? Prasa, pobliskie lecznice, schron etc...?
  9. A nawet nie próbuj, bo wytwarzasz "złą energię" ;)!!! Nie zapeszaj!!! Jedźcie ostrożnie!!!
  10. [quote name='Nicol']Gameboy, a jak tam wypadła wizyta z przyszłego domku Waldusia?(...)[/quote] Przyłączam się do pytania.
  11. W związku z czym dostaje antybiotyk? Środki p/bólowe na brzuszek? Jakie są objawy tych brzuszkowych problemów? Skoro dostała leki to, w jakim kierunku idzie to leczenie?
  12. :roll: :roll: :roll: Pan zamykający schron już wkłada kluczyk...eh...
  13. Rudasku zadziorko masz po domuś. Przepiękna z Ciebie dama!!!
  14. Mnie by było szkoda oddać im nawet kury.:-(
  15. Dziewczyny napiszcie o niej więcej. Jaka okazała się w obcowaniu, nim tęsknota ją dobiła? Spokojna, szczekliwa, pobudliwa?
  16. [quote name='kasia14']czyli narazie cisza....:( tylko pieska szkoda, już od tygodnia mógł by się grzać w domu...[/quote] Dokładnie tak. Mój łeb tego nie ogarnia. Trudno mi jakoś, brak mi tu własciwego słowa, bo "zaufać" też nie do końca oddaje, co myślę. Dla mnie to dziwne. Pies jest zablokowany (nie wiemy nawet, czy jakiś domek mu nie przeszedł obok nosa), zablokowana Modliszka, która przecież miała go jeszcze zabrać na doprowadzenie do ładu. Na końcu łańcucha ja. Osoba, które deklarowała pomoc nie dzwoni zgodnie z umową, nie odbiera telefonu, słowem nie kontaktuje się. Schron nie jest przecież czynny 24h. Pominęłam coś, o czymś nie wiem? :roll:
  17. Taka młodziutka, a wygląda jak zgnieciona życiem starowinka. Nie przeżyję tych fotek...:placz: :placz: :placz:
  18. ...bo Waldki to silne chłopy, a do tego przystojne jak ten!!!;)
  19. Powodzenia Bugar i szerokiej drogi, bezradarowej...;)
  20. Wiadomo, że jak ma się wygląd cukierkowej zabawki i do tego na imię Toy...;) :evil_lol: to musiało pójść sprintem.:lol:
×
×
  • Create New...