Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Luizo, gdzie się podziewasz???:roll:
  2. Wyjazd do Niemiec coraz bliżej Karusiu???
  3. Nie wiem, czy bardziej mi przykro z powodu Mrówy, czy Twojego zdenerwowania i przeżywania. :-( Diabli nadali, urok ktoś rzucił czy coś, bo to aż niemożliwe. Co będzie następne? Łupież agresywny? Hemoroidy przewlekłe? Tak bym chciała poczytać, że wszystko ma się już ku dobremu i nie przewidujesz niespodzianek. :-(
  4. Spiskowałyśmy w zaciszu żeby nie zapeszyć!!! :oops: Wszystko już jest dograne, to najważniejsze!!! :multi:
  5. 5 PRZETOK??? JAK??? SKĄD??? DLACZEGO??? TO JAKIŚ HORROR!!!:placz:
  6. Przepraszam, że dopytam ale...co powiedział wet? Jaka jest przyczyna teraz tego cyrku i cierpienia suni? Błąd operacyjny, inne przyczyny (jakie)?Jakoś mi się to u diabła nie klei...pierwszy raz z czymś takim się spotykam.
  7. [quote name='emilia2280']Ale sá juz ustalone daty czy ja tylko przegapilam?[/quote] Witam witam Aniołka!!! :loveu: Jutro niuniek wychodzi, jedziemy z nim i Modliszką do Lovefigaro na postrzyżyny i odpucowanie szkraba. Potem już tylko dogranie moich wizyt i rund sikaniowych. O ile mnie z kolei pamięć nie myli ma to potrwać do 17.03, po czym kierunek Poznań.
  8. Bosh....przecież to nie miało prawa się goić!!! :placz: Biedna sunia...
  9. [quote name='kasia14']No to super!:loveu: trzymam kciuki, żeby wszystko już teraz poszło oki;)[/quote] Musi pójść OKI. Nie ma wyjścia.
  10. Kochana, ale ten wzrok...w jej wzrok jest wpisany taki głęboki smutek...:-(
  11. [quote name='oktawia6'][B][COLOR=blue](...) tylko nie piszesz o tych rzeczach ani słowa więc zapytałam[/COLOR][/B][/quote] HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: DIF, masz przegwizdane! ;)
  12. Podaj mi proszę na PW swoje dane do wpłaty. Jak tylko coś mi wpadnie, bo wypłatę mam w 2 turach (póki co czekam) to zaraz coś wpłacę.
  13. :-o :-o :-o to zmienia postać rzeczy, na miejscu tej pani, do Ciebie jako Dobroczyńcy wydzwaniałabym non stop i pytała jak pomóc.
  14. [quote name='GameBoy']przepraszam, ale ja tego nie zrobie Waldek jest pierwszym psem na którego zbieram pieniadze normalnie takie wydatki pokrywam sama(...)[/quote] Doskonale Cię rozumiem, nawet bardziej niż myślisz ale akurat w tych okolicznościach, o jakich wspomniałaś jest to przysłowiowy nóż na gardle. Może tamtej pani umknęło zadzwonienie do Ciebie, nie spodziewała, że tak szybko potoczy się sprawa z wydatkami na chorobę. Nie została wtajemniczona, siłą rzeczy nie wie, że potrzebna jest jej pomoc.
  15. GameBoy wybacz, ja będę w stanie coś pomóc ale z końcem miesiąca. :-( Najpierw zadysponowałam kasę na Suzi u Oktawii i Librę u Dorothy. Zaraz potem u malucha pod Twoją opieką wyszła choroba. Niech to szlag. Uważam, co do tej Pani, że skoro taka deklaracja padła to sama do niej zadzwoń i od razu na ewentualną wątpliwość odpowiem - nie, nie jest to niehonorowe. Ja bym tak zrobiła. Trudno, żebyś wykazała się dobrym sercem, została zapewniona o pomocy i została z długiem i podziękowaniem.
  16. Nie no i jeszcze ogonek jakiemuś bydlakowi przeszkadzał??? :-o :angryy: :placz:
  17. No i nikt do Was dziewczyny nie zajrzał! Dawać mi tu raport!!!:mad:
  18. O jejku, cudnie, że piesio się spodobał.
  19. Nie no siedzę i wyję...że też do Was tak daleko, jestem walnięta ale chyba gdybym mieszkała bliżej pojeździłabym do schronu pobyć z nią, wyczuć i ewentualnie zgarnąć żeby doprowadzić do ładu. Yezooo niech się ktoś zlituje nad tym stworzeniem, bo lada moment zostanie z niej kontur!!! :placz: :placz: :placz:
  20. Poogłaszaj go gdzieś jeszcze, nie bazuj tylko na dogo (chyba, że już to zrobiłaś). Pędź, pędź po te fotki. :-(
  21. Boże, taki malec do schronu.:-(
  22. Niewątpliwie dopomóc by mogły tu zdjęcia.
×
×
  • Create New...