Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Romek-Zamość']Wielkie dzięki za ogłoszenia! :Rose: Ps. A ja na drugi raz jak będę robiła zdjęcia, to wcześniej posprzątam w domu :oops:[/quote] Dom to nie muzeum!!! Ma żyć i tętnić wariactwem zwierzątkowym, głupotami, miłością i artystycznym nieładem!!!;)
  2. Potrzeba Ci tylko tego jednego, jedynego skoku...w lepszą przyszłość... [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7374/skoczekky7.jpg[/IMG]
  3. Jak Ty DIF zdołasz się rozstać z tą pięknotą???
  4. 3mam kciuki za brak przeszkód w przechwyceniu suni...
  5. Musi być dobrze Boneńko...musi...
  6. Każdy pomysł jest dobry, byle nie ulica...ta jest igraniem z losem.
  7. Labusiu, masz farta. :loveu: Ciocia Folen nieba Ci przychyli. Nie mam wątpliwości.
  8. Malizna grubieje? Czy....czy to przejedzenie???
  9. Tytuł masz Apaczu wybitnie trafiony...bez odrobiny szczęścia...los Cię nie oszczędza.:shake:
  10. A cóż tu taka cisza? Mam nadzieję, że nic złego nie przytrafiło się suni???
  11. Drobiażdżku pnij się w górę, bo zginiesz w powodzi wątków...:shake:
  12. Lucjanku w górę!!! Szysiu, czy możemy liczyć na nowe fotki tego statecznego pana???:loveu:
  13. Cudowny pies, który wywinął się śmierci marzy o drugiej szansie w objęciach człowieka...:-( [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1062/coffiemm2.jpg[/IMG]
  14. Całość tekstu ogłoszeniowego uzupełniona. Wolu, Folen...pomocy!!!
  15. Idzie ręce załamać. DIF trzeba wykombinować coś na szybko. A mam takie pytanie. Czy nie szło by, tak sobie tylko gdybam, ubłagać Państwa od Jantarka, by na troszkę przechowali biedaka? By był czas na poszukanie mu domku? A może oni mają jakichś znajomych i mogliby dopomóc?
  16. [quote name='gallegro']Toteż dlatego tak się upierałem, żeby niektóre wydatki (m.in. przeróbka wózka) pokryć z konta AFN...[/quote] Dokładnie to rozumiem, dlatego chciałabym by JoSi wreszcie zaczęła to robić.:roll: Rachunki od weta, z aptek, oczywiście z wyszczególnieniem pozycji, można brać przecież zbiorowo (raz na jakiś czas), należy tylko zgłosić taką potrzebę.:-(
  17. DIF, dzwoniąc do JoSi dopytaj o rachunki wspomniane przez Gallegro. Nie istnieją żadne??? Przecież to też jest jakiś sposób pozyskania pieniążków. Wplaciłam na Suzi u Oktawii Librę u Dorothy i mam poważnie chorego psa, u mnie więc teraz b.b.kiepsko. Nie wiem, jak z tego wybrnąć.:-(
  18. Dawaj, dawaj, bo ogłaszanie bez kontaktu jest wstrzymane.
  19. Folen rozważ propozycję Gosi. Warto zasięgnąć opinii fachowców, zwłaszcza takich, którzy lubują się w takowych przypadkach, a nie traktują ich jak zło konieczne.
  20. Cudowny ten Cezarek...ale szczuruś równie boski!!! Super, że ktoś jeszcze kocha te gryzonie...:multi:
  21. Taniej niż to, co wspomniała Elza, wyniesie ArtfroFos. To duża dawka glukozaminy w 1tabl., a cena przystępniejsza.
×
×
  • Create New...