[quote name='gallegro']Toteż dlatego tak się upierałem, żeby niektóre wydatki (m.in. przeróbka wózka) pokryć z konta AFN...[/quote]
Dokładnie to rozumiem, dlatego chciałabym by JoSi wreszcie zaczęła to robić.:roll: Rachunki od weta, z aptek, oczywiście z wyszczególnieniem pozycji, można brać przecież zbiorowo (raz na jakiś czas), należy tylko zgłosić taką potrzebę.:-(