Nie jesteś wybredna! To, że szukasz domku naj...naj...świadczy o Twoim wielkim sercu!!! Może na potrzeby tego sprawdzenia domku zmień tytuł i umieść w nim prośbę skierowaną do dogomaniaczek z tego rejonu!
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=magenta]O JEJUŚ...WYJĘ I TO NIE DO KSIĘŻYCA ,A ZE WZRUSZENIA!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
:smilecol::smilecol::smilecol::laola::laola::laola:[/CENTER]
A propos wdzięku...własnie z wdziękiem Dorotka powinna u niego omdleć tak by chłopina musiała jej udzielić 1wszej pomocy, a może wtedy mu to wejdzie w krew!
[quote name='dena']Witaj Majqa! Poinformuję Ciebie o tym pierwszą!:p
NIE WYOBRAŻAM SOBIE INACZEJ!!! :evil_lol: :razz:
Oktawio, jak się ma Suzi? I jak zdrowie Twoje?[/quote]
Oktawia pewno regeneruje się snem. Mam nadzieję...
Kurczę, bo już myślałam o pomocy...a u mnie i koty i psy...a koty, co gorsza z parciem na miłość do psa, ocierki, kareski i zero obronności. Cholendzia...:-(
Pzrypomnij mi proszę (nie pamiętam, czy to już było na wątku), czy dane było Ci sprawdzić, czy Mrówa jest kotożerna? Jak się zachowuje zostawiana sama w domu? Na jak długo wyjeżdżasz?