Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Lucuś, a Ty na szarym końcu???:shake:
  2. Boże jaka piękna i przejmująco smutna.:-(
  3. Nie jesteś wybredna! To, że szukasz domku naj...naj...świadczy o Twoim wielkim sercu!!! Może na potrzeby tego sprawdzenia domku zmień tytuł i umieść w nim prośbę skierowaną do dogomaniaczek z tego rejonu!
  4. Już zrobiłam wrzutę na wątku rottków. Mam nadzieję, że pan opiekujący się nim zerknie i sprawdzi. Dziękuję!!!
  5. Takie pięknoty i to tuż pod moim nosem...W górę maleństwa!!! Każde jak diamencik!!!
  6. Pamiętajcie wrzucić wtedy na wątek kontakt do Murki by uzupełnić dane kontaktowe w tekście. Chyba, że to już było zrobione, a ja ślepota przegapiłam.
  7. [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=magenta]O JEJUŚ...WYJĘ I TO NIE DO KSIĘŻYCA ,A ZE WZRUSZENIA!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] :smilecol::smilecol::smilecol::laola::laola::laola:[/CENTER]
  8. A propos wdzięku...własnie z wdziękiem Dorotka powinna u niego omdleć tak by chłopina musiała jej udzielić 1wszej pomocy, a może wtedy mu to wejdzie w krew!
  9. O matuś, przegoniła Pinię??? Przecież przed Pinią to i lew by zmykał!:-o
  10. Dołączam kciuki za Cezarka i inne collaczki!!!
  11. Szok. Jesteś obłędna w szybkości działania!!!:-o :-o :-o
  12. ale milaski!!!:loveu: :loveu: :loveu: I...na pewno smakowite!!!;)
  13. [quote name='dena']Witaj Majqa! Poinformuję Ciebie o tym pierwszą!:p NIE WYOBRAŻAM SOBIE INACZEJ!!! :evil_lol: :razz: Oktawio, jak się ma Suzi? I jak zdrowie Twoje?[/quote] Oktawia pewno regeneruje się snem. Mam nadzieję...
  14. Modlisiu, wspaniałe kojące wieści!!! Kochany Erotomanik!!!;)
  15. To chyba najbardziej wzruszająca wiadomość...:loveu:
  16. Kurczę, bo już myślałam o pomocy...a u mnie i koty i psy...a koty, co gorsza z parciem na miłość do psa, ocierki, kareski i zero obronności. Cholendzia...:-(
  17. Dziewczyny a może lepiej by było rozdzielić sunie na dwa odrębne wątki, bo tak się będzie motać???
  18. Pzrypomnij mi proszę (nie pamiętam, czy to już było na wątku), czy dane było Ci sprawdzić, czy Mrówa jest kotożerna? Jak się zachowuje zostawiana sama w domu? Na jak długo wyjeżdżasz?
  19. Doruś, w rzeczy samej Ty, tylko jeszcze tego nie przeczuwasz! ;)
×
×
  • Create New...