Śpijcie spokojnie i wypoczywajcie. :loveu: Emocjonalnie padacie, to zrozumiałe. Ważne, że Cezarek jest już bezpieczny!!! Musicie zebrać siły na Wasz jutrzejszy, w pełni pierwszy, rodzinny dzionek!:multi:
[quote=Wola;9713757(...) numer podawałam do luki tak jak to napisano pod Twoim tekstem Majgo ;)[/quote]
I słusznie! Tylko ja - gamoń go przegapiłam.:evil_lol:
[quote name='Wola']Czy jest już na OwP?
PS. pierwsze linki:
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=13156[/URL]
[URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33799&id_kat=11[/URL][/quote]
Fotki to Wola znajdzie ale przydałoby się odpowiedzieć na jej pytanie o OwP i podać jakiś namiar do ogłoszeń.
Wciąż w DT. Upłynął już spory czas od podania sterydu i stawy biedaka zaczynają słabnąć, jestem w stałym kontakcie z jego opiekunem i Fundacją więc wszystko pod kontrolą. Nie chcieliśmy Borysia faszerować chemią ale pewno za niedługo będzie konieczna. :-(
[quote name='Saticzarownica']Witam wszystkich chcialabym serdecznie podziękować Pani Edycie dzieki której tu trafiłam...i dzieki której jutro zostanę "mamą" Cezarka....:buzi:
Jak również moja Sati będzie miała brata....Jestesmy bardzo szcześliwe....[/quote]
Dołączam się do Pani szczęścia i tego życzę na długie, długie lata,
w objęciach czterołapków!!!:loveu:
[quote name='maggiejan']Pati, nie wiem czy powinnaś kompromitować Mrówę publikując w sieci jej zdjęcia w podobnym stroju :evil_lol:[/quote]
Nie zgadzam się! :shake: Czuję, że ten strój stanie się ostatnim krzykiem mody!!!