Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Yesooo, to zdjęcie zza krat to dla mnie katorga...:placz: Jaki cudny pysiak... I taka bida nie zrozumie, skoro i my nie rozumiemy, dlaczego tak się stało.
  2. Mały rozdarciuch już kima, czy jeszcze na obrotach?:razz:
  3. [quote name='Dorothy'](...)opowiesz nam jak ona sie w domu zachowuje, jak z innymi psami, i w ogole. Bardzo cenna wiedza! (...)quote] Trudno było o lepsze zrządzenie losu i okazję do obserwacji. :multi: ;)
  4. Czytam i nie wierzę oczom...pozbyć się takiego psa? :shake:
  5. KWL, dopowiem, że każdego odcinka kręgosłupa, nie tylko tego. RTG to pierwszy rzut na taśmę ale tomograf, rezonans daje pełnię obrazu i dopiero wtedy można w pełni wyrokować o operowalności lub nie. Co więcej, te szczegółowe badania robi się właśnie po to by wiedzieć dokładnie, gdzie, jak precyzyjnie i jak najmniej inwazyjnie, ciąć.
  6. Anuś odpisz, co tylko wiesz, Luizie. Nie wolno bagatelizować choćby przebłysków chęci pomocy, a te chęci widzę...
  7. Piękna sunia...obok dziecko...łagodny pysio...rozerwie mnie, jak sobie pomyślę, że sunia ośmiela się linieć więc fora ze dwora...
  8. Bardzo wspólczuję Pati, naprawdę bardzo. :-( Jak się wali to już na całego.:shake: Czyli czas szukać domciu!!!
  9. Maleńki pędź po ten domeczek, bo nim go znajdziesz mnie rozerwie ze zmartwienia...:-(
  10. Uściślij. Wycofują się?
  11. Spoks Tygrysiu!:loveu: Bardzo mi ten piesio leży na wątrobie!:loveu:
  12. Ja naprawdę nie czepiam się...daleko mi do tego...:roll: szkoda mi jednak Maksia, bo on gdzieś zniknie w ferworze gorącej dyskusji. Dlatego napisałam, co napisałam. Podany link, na bank stanie się chodliwy. Czyjekolwiek spotrzeżenia są potrzebne właśnie tam, bo tam są w stanie wnieść coś ożywczego, nowego.
  13. Niby tak ale już mam wyrzuty, cholerne wyrzuty sumienia...:-( Nie wiem, poprostu nie wiem, jak to ogarnąć.:shake: A przecież nie mogę rzucać słów na wiatr i nagle tam się wycofać. Dziękuję bardzo za ciepłe słowa...:loveu:
  14. Nie obraźcie się dziewczyny ale może by zejść z wątku Maksa na wątek właściwy? Przecież po to był podany (poza oczywistym apelem o wsparcie) link. Niech ten wątek toczy się torem tego i konkretnie tego biedaka. Mylę się?
  15. Piszcie, podawajcie przynajmniej na wątku dosłownie wszystko - jak się zachowuje wobec innych psów (może minie gdzieś kota po drodze? to też), jaki jest dla Was, jak chodzi na smyczy, czy coś wskazuje, że ewidentnie był w domu (a propos sygnalizacji potrzeby wyjścia) etc...
  16. [quote name='akucha']2 dzień w schronisku jest. Za kilka dni pewnie Brązowa już będzie mogła coś o nim napisać. Gdy przybył do schronu ze swoimi "ludźmi", to ładnie witał się z wszystkimi, łasił się.[/quote] Wiem, wiem...dlatego nie naciskam...a całością jestem oburzona dlatego właśnie, że wyczytałam, że pies był radosny i przychylny. :angryy: Potwory!!!:angryy: Oczywiście, że wymaga czasu poobserwowanie go. Mój Boże, co on teraz czuje? Cholera, jak nic, czeka, poprostu czeka, że oni wrócą!!!:placz:
  17. Bardzo mi przykro ale wolę napisać wprost. Z mojej strony nie ma szans. Powpłacałam już pieniążki na inne psiaki, przyobiecałam pomoc GameBoy po wypłacie, a jeszcze Frocia (Ciągutka) z mojego podpisu.:-( Bardzo, bardzo Was przepraszam.:-(
  18. [quote name='akucha'](...)On musi miec nowy dom.[/quote] Jasne ale by się zdecydować na asta potrzeba mieć na jego temat choćby mikro informacje, stąd i moje pytanie z wcześniejszego postu. Ludzie mogą chcieć bazować na przekazie z obserwacji biedaka.
  19. Doruś, masz wspaniałe, inteligentne dziecko!!! :loveu:Już je ubóstwiam!!! Cóż za przemyślność!!! :roll:Zazdroszę Ci, co piszę mega poważnie!!! Julcia w górę!!! Dawaj dyla Kochanie na widok kropidła, a jakby co, chodu do cioci majqi!!!;) Bardzo, bardzo jestem uszczęśliwiona wynikami Libry!!!:multi:
  20. [quote name='Poker'](...)Wyglada na to ,że domek będzie odpowiedni,nie jedzie się dla zabawy 200 km[FONT=Arial](...).[/FONT][/quote] Dokładnie, szłam tym samym tropem, bijąc się z myślami. Mam nadzieję, że niuniek swoich Państwa nie zamęczył...a może ich nie wpuścił w ogóle do łóżka???;)
  21. [quote name='Szyszka']Akurt te wyczyny to nie Lucek tylko Felek, haha!Lucek to oaza spokoju.[/quote] A już myślałam, że ta metamorfoza to Lucjankowa!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. Ni pioruna nie zetknęłam się z tą chorobą, stąd brak rozeznania ale, czy ten problem z oczkiem nie będzie miał tendencji do nawracania?
  23. Ja tam nie wierzę w dobre intencje Malizny...a już w przeproszenie najmniej...:evil_lol:
×
×
  • Create New...