-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
majqa replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
Mały rozdarciuch już kima, czy jeszcze na obrotach?:razz: -
KWL, dopowiem, że każdego odcinka kręgosłupa, nie tylko tego. RTG to pierwszy rzut na taśmę ale tomograf, rezonans daje pełnię obrazu i dopiero wtedy można w pełni wyrokować o operowalności lub nie. Co więcej, te szczegółowe badania robi się właśnie po to by wiedzieć dokładnie, gdzie, jak precyzyjnie i jak najmniej inwazyjnie, ciąć.
-
Brenda OWCZAREK NIEMIECKI - młoda sunia już w NOWYM DOMU!!! :)
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Anuś odpisz, co tylko wiesz, Luizie. Nie wolno bagatelizować choćby przebłysków chęci pomocy, a te chęci widzę... -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia...obok dziecko...łagodny pysio...rozerwie mnie, jak sobie pomyślę, że sunia ośmiela się linieć więc fora ze dwora... -
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Bardzo wspólczuję Pati, naprawdę bardzo. :-( Jak się wali to już na całego.:shake: Czyli czas szukać domciu!!! -
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Uściślij. Wycofują się? -
Ja naprawdę nie czepiam się...daleko mi do tego...:roll: szkoda mi jednak Maksia, bo on gdzieś zniknie w ferworze gorącej dyskusji. Dlatego napisałam, co napisałam. Podany link, na bank stanie się chodliwy. Czyjekolwiek spotrzeżenia są potrzebne właśnie tam, bo tam są w stanie wnieść coś ożywczego, nowego.
-
SARA->terierkowaty dzieciak. ZNALAZŁA DOM!!!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Niby tak ale już mam wyrzuty, cholerne wyrzuty sumienia...:-( Nie wiem, poprostu nie wiem, jak to ogarnąć.:shake: A przecież nie mogę rzucać słów na wiatr i nagle tam się wycofać. Dziękuję bardzo za ciepłe słowa...:loveu: -
[quote name='akucha']2 dzień w schronisku jest. Za kilka dni pewnie Brązowa już będzie mogła coś o nim napisać. Gdy przybył do schronu ze swoimi "ludźmi", to ładnie witał się z wszystkimi, łasił się.[/quote] Wiem, wiem...dlatego nie naciskam...a całością jestem oburzona dlatego właśnie, że wyczytałam, że pies był radosny i przychylny. :angryy: Potwory!!!:angryy: Oczywiście, że wymaga czasu poobserwowanie go. Mój Boże, co on teraz czuje? Cholera, jak nic, czeka, poprostu czeka, że oni wrócą!!!:placz:
-
SARA->terierkowaty dzieciak. ZNALAZŁA DOM!!!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro ale wolę napisać wprost. Z mojej strony nie ma szans. Powpłacałam już pieniążki na inne psiaki, przyobiecałam pomoc GameBoy po wypłacie, a jeszcze Frocia (Ciągutka) z mojego podpisu.:-( Bardzo, bardzo Was przepraszam.:-( -
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
majqa replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'](...)Wyglada na to ,że domek będzie odpowiedni,nie jedzie się dla zabawy 200 km[FONT=Arial](...).[/FONT][/quote] Dokładnie, szłam tym samym tropem, bijąc się z myślami. Mam nadzieję, że niuniek swoich Państwa nie zamęczył...a może ich nie wpuścił w ogóle do łóżka???;) -
Ślepy staruszek miał być uspiony, a ma dom w Sopocie.
majqa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Cholercia, kawał drogi. -
[quote name='Szyszka']Akurt te wyczyny to nie Lucek tylko Felek, haha!Lucek to oaza spokoju.[/quote] A już myślałam, że ta metamorfoza to Lucjankowa!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ni pioruna nie zetknęłam się z tą chorobą, stąd brak rozeznania ale, czy ten problem z oczkiem nie będzie miał tendencji do nawracania? -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tam nie wierzę w dobre intencje Malizny...a już w przeproszenie najmniej...:evil_lol: