Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Witaj Moluś!!! Cudnie by było gdybyś weszła w wiosnę u boku nowej pani...
  2. Nikt mi nie odpisał na post Gajeńko ale póki co wspinaj się po domuś, przepiękna panna z Ciebie!!!:loveu:
  3. Mój Boże, on jest zjawiskowy!!! Pomocy dla malucha!!! Masz jakiś pomysł na pomoc jego mamie? Znasz jej właściciela? Szukając ratunku = lokum dla malca, napisz może proszę w jakim kierunku wyjeżdżasz. Może ktoś zechce pomóc, dać swoją opiekę, a nie będzie w stanie np. jechać do Ciebie po szkraba, wtedy (o ile to by było dla Ciebie wykonalne, z niczym nie kolidowało) mogłabyś go zabrać i zostawić po drodze.
  4. A pełnia szczęścia przyjdzie gdy ostatecznie znajdzie się docelowy domuś!
  5. [quote name='majqa']Ogłoszenie Maksia: http://bystrzycaklodzka.olx.pl/jak-boli-glod-psie-lapki-i-ich-marzenie-iid-8508665 Było allegro ale nie wiem, czy dziewczyny odnawiały. Proponowałam założenie mu wątku na www.vegie.pl ale nie wiem, czy było to zrobione, bo link na wątek nie został wstawiony. Poza tym prasa (info na str.wcześniej). Na tym moja wiedza się kończy. Dziewczyny, poprosiłam Wolę by zrobiła Maksowi ogłoszenia. Napiszcie proszę, czy gdzieś jeszcze był psiak ogłaszany w necie. Co z allegro i co z vegie.
  6. Serce pęka jak pomyślę, co biedaczka czuła gdy widziała co się święci i niedowierzała. :-( Boże, jakie to szczęście, że została znaleziona.
  7. Jasny gwint...leczenie długie i żmudne...idzie oszaleć.:-(
  8. Ja się zastanawiam, czy nie bawi! Jak można przechodzić obojętnie, widzieć to i nie przenieść tego maleństwa do jej równych!!!:angryy:
  9. Piękna sunia. Aż dziw bierze, że tyle czasu w schronie. Ile ona może mieć lat? Rozumiem, że nie jest wysterylizowana.
  10. To on ma na imię KONKRETAS???:roll: :-o :roll: Ładnie!!!:evil_lol:
  11. No trudno żeby i chłop miał kafelki rysować.:diabloti:
  12. Zgadzam się. Jak taki kurdupellos wpadnie po ciemku za tapczan to się trzeba natrudzić by znaleźć i pomóc mu się wydostać. :shake: Ci mali podobno wspinają się na tapczany po frędzlach narzut. ;)
  13. Hm...nie wiem, czy Libra ma dostatecznie nisko osadzone brwi.:eviltong:
  14. Pamiętam Andziu o bullkach, pamiętam...:-( Tamtego pana przekierowałam na niebieskie forum. Mam nadzieję, że tam wstąpił i ma jakieś sympatyczne plany choćby wobec jednej bidy.
  15. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1727/p1050639yg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8716/p1050640hf0.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2831/p1050630do9.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2986/p1050633sj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7949/p1050635fc3.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1769/p1050624hr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7959/p1050627ku4.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/314/p1050629jo4.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/3744/p1050620ey7.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5918/p1050621eo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8311/p1050622fs0.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7270/p1050608fl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5643/p1050615if5.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5094/p1050616lw9.jpg[/IMG]
  20. Szczuj mnie dalej szczuj tymi fotami...:loveu:
  21. [quote name='Isadora7'](...)Słuchałaś kiedyś [B]całego "Bolera" Ravela[/B]? Prawie 25 minut trwa, puszczany jest tylko fragment zawsze. Dorwij gdzieś, posłuchaj i... nie będe nic mówić aby nie sugerować, ale po tym zrozumiesz (przy twojej wrażliwości to więcej niż pewne) i pogadamy.[/quote] No tym mnie powaliłaś!!! :-o Jestem przy parterze, że jeszcze ktoś to...eh, sama wiesz...:loveu:
  22. Eh, Ty wiesz 6tym zmysłem, jakimi psiakami mnie przyciągnąć.:lol:
  23. Na podstawie foty wydaje mi się - chłop, ale może źle widzę!!!
×
×
  • Create New...