Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Asieniek, wywiedz się, może to jakaś nadzieja!!!
  2. Jesteś pewna, że on się nie nada do bloku??? Ja ocipieję, bo rozważałam nawet wzięcie go do siebie ale...sunia po sterylce, sunia przed sterylką, 2 koty, 2 małe pokoiki, coś zaszwankuje i jestem spakowana. Sama wiesz...chyba aż za dobrze... U mamy 2 razy tyle zwierząt, ni diabła boksu ani pomieszczenia. Mogę zapomnieć:placz:...........że mnie podkusiło wleźć na Twój wątek. :shake:
  3. Prawdziwa piękność!!! Sunieczko pnij się w górę!
  4. Dziewczyny, macie kogoś kto porobiłby jej ogłoszenia mając tekst? Chętnie coś takiego "popełnię" dla tego maleństwa. Napiszcie tylko coś więcej, już uściślam - wiek (około), szczepienia, sterylka, szczekliwa/ nieszczekliwa, nastawienie do innych psów etc. Aha, podany kontakt to komórka, czy to kontakt do schronu? Jeśli tak, dobrze by było, tak sądzę, podać namiar na kogoś, kto ma z sunią kontakt i ciepło, podmiotowo o niej opowie dzwoniącemu. Jeśli tylko chcecie służę pomocą.
  5. [quote name='Folen'](...)zrobił conajmniej pobojowisko , urwis jeden. (...)[/quote] o WOW!!!:loveu: Podoba mi się coraz bardziej!!!;) Rozrabia, ma się rozumieć - w formie!!!
  6. Chyba, że tym ludziom przytrafiło się coś istotnie poważnego/ losowego i nie pomyśleli by odezwać się w sprawie suni tyle, że to istotnie by musiało być coś, przez duże C.:-(
  7. W dużym rozcieńczeniu citrosept. Paskudztwo ale skuteczne, że hoho...
  8. DIF, czuję bezradność, nie wiem jak pomóc.:placz:
  9. On wygląda jak zabawka!!! I ten błysk ślipków!!!:loveu:
  10. Ogłoszenie Maksia: http://bystrzycaklodzka.olx.pl/jak-boli-glod-psie-lapki-i-ich-marzenie-iid-8508665
  11. Hej Edi, mam nadzieję, że ktoś zabierze smutek z Twojego pychola.
  12. W górę piesinki! Może te święta choć dla części z was okażą się łaskawe?
  13. Za dużo jak na jedną sunieczkę tego cyrku...
  14. Wyjdź zza krat Skoczku i już nie wracaj za nie. :-(
  15. Koleny dzionek przed Tobą Lucku. Kolejny bez domku docelowego?
  16. Modliszko, zgłosił się ktokolwiek chętny do pomocy w zajrzeniu do psa na miejscu?
  17. Jak zdrówko dobcia? Jejku, wyjazd za pasem.
  18. Co u astka? Jak jego sprawowanie się? Bardzo zszokowany schroniskiem, czy jeszcze nie załapał, gdzie trafił?
  19. W górę suczko, szkoda, że nie ma wieści o Tobie...pozostają tylko domysły.
  20. Ani widu ani słychu. DIF masz jakieś wieści?
×
×
  • Create New...