Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Sygnalizowała potrzebę wyjścia na dwór? Udało się ją troszkę zostawić samą by wiedzieć jak zareagowała?
  2. Dziewczyno, głowa do góry!!! Jak masz być sama rezygnuję z konia i biorę Cię bez sukienki!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='dena']hop do góry, Suzi!!![/quote] O WOW! Witaj Denis! Daj cynk, jak zaczniesz rozmyślnie grzeszyć!!!:evil_lol: :evil_lol: Złapałaś troszkuuuuu oddechu Oktawio??? :-( Odpierniczyło mi na tyle, że zamiast myśleć o psach myślę o Tobie! Melduj się Niezdzieralna Istoto! :loveu:
  4. DIFuś, posprawdzaj co w Twojej mocy!!! Nie rób tylko z Twoich Pięknych Dzieciaków Kaskaderów!!! Nie przeżyłabym, gdyby cokolwiek złego się stało.:shake: Nawet nie chcę myśleć.
  5. [quote name='DIF']Grzywka rzecz ważna, ale to drewniana buda także zawsze można wlot poszerzyć! :evil_lol: Przemyśl sprawę raz jeszcze, proszę! Chętnie Cię zaadoptuję!!![/quote] O Ty Kochana Zmoro!!! :loveu: Pamiętaj jednak, że mam za sobą adopcyjne psio-kocie ogony!!! Masz jakieś konkrety z odpisów? Skontaktowałaś się z dziewczynami?
  6. [quote name='pati-c'](...)Największy problem,to że w kwietniu będziemy musieli wyjechać -i nie ma co zrobić z Mrówencją.(...)[/quote] Pati, a co z pozostałymi psami na czas wyjazdu? Jak bardzo gardłowa jest sprawa kwietnia?
  7. No ba, ja jestem gotowa zatańczyć białego walca choćby i z koniem!!!
  8. Zawsze to jakaś opcja i 1 pienio mniej w schronie.
  9. To już się rozjaśniło po podanych informacjach. Myślałam, że był to pies mieszkaniowy. Stąd i dopytywałam. Cóż, trzeba rozpytywać. Obdzwoniłam parę osób i...porażka. Nie poddaję się oczywiście i nadal kopię w pamięci.
  10. Uff....:multi: :multi: :multi:
  11. Do tego, o czym piszesz, potrzebne są info, jakim psem jest biedak!
  12. O Boziu a jak z tych mutacji wyjdzie alien???
  13. Ty to potrafisz sprowadzić na ziemię...:shake: a tak się romantycznie i zmysłowo zanosiło...eh...:loveu:
  14. Podpisuję się pod pytaniami. Czy ta Pani mieszkała samotnie? Co z rodziną? Możesz od sąsiadów wyciągnąć, o ile są w temacie, jaki jest ten piesio na codzień? Jakie warunki by były dla niego najoptymalniejsze?
  15. ...bo mi chłop powiedział, że jak mi się grzywka o wlot do budy wytrze to już nie mam powrotu!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. Właśnie wycieram łzy...Dzięki GameBoy, poprawiłaś mi nastrój na resztę dnia...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Powinnam wyrazić współczucie no ale nie sposób, poprostu nie sposób...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. To te białka przypuściły jeszcze atak na CYCUŚ??? :-o :evil_lol: :-o
  18. Wspaniałe wieści...Uff. Nie mogę się doczekać "domowego" sprawozdania!!!
  19. Biedaku kochany...w górę po domek...i modły zanosić, by udało się odwrócić Twój los. Mój łeb jest za ciasny by pojąć, czemu tak Cię potraktowano...:shake:
  20. Buziaki od czubka noska po czubek ogonka Maksiu!!!:loveu::loveu::loveu:
  21. Sorry ale czytam i idzie się zapłakać ze śmiechu! Czyli rozumiem, że nocka była z głowy???
  22. DIFuś, pewno nie powinnam ale wczytałam się w tytuł i...parsknęłam śmiechem. Jesteś niemożliwiec. Z beczki innej...Napisz do GameBoy. Dziewczyna daje tymczasy dla maluchów, może ma dobre miejsce dla Ciri, bo u GameBoy te psiaki b.szybko znajdują dobre domki. Ostatnie 2 to jakiś ekspres!!! Chylę czoła. Ponadto, na wątku, gdzie GameBoy dała kolejnemu dach nad głową, jest post od Marzenka18. Dziewczyna ma chętny domek na szczeniaka. Z opisu, póki co, widać, że mógłby to być dobry domek. Napisz i do niej, dopytaj. Całusy!:loveu:
  23. Fakt, pytanie za 100 punktów. Może cyknęli fotkę tuż po spacerze? Jedyne logiczne wytłumaczenie.
  24. Przerąbane, gorzej niż małe dziecko...:evil_lol:
×
×
  • Create New...