DIFuś, pewno nie powinnam ale wczytałam się w tytuł i...parsknęłam śmiechem. Jesteś niemożliwiec.
Z beczki innej...Napisz do GameBoy. Dziewczyna daje tymczasy dla maluchów, może ma dobre miejsce dla Ciri, bo u GameBoy te psiaki b.szybko znajdują dobre domki. Ostatnie 2 to jakiś ekspres!!! Chylę czoła.
Ponadto, na wątku, gdzie GameBoy dała kolejnemu dach nad głową, jest post od Marzenka18. Dziewczyna ma chętny domek na szczeniaka. Z opisu, póki co, widać, że mógłby to być dobry domek. Napisz i do niej, dopytaj.
Całusy!:loveu: