Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='agata-air'](...)[COLOR=red]SZUKAMY TRANSPORTU WARSZAWA- Białystok PILNE [/COLOR]szczenior może jechać do moni:)(...)[/quote] A monię rozważałaś?
  2. [quote name='ocelot'](...) zaznaczam nie są to grzeczne dzieciaczki(...)[/quote] Ja ubóstwiam tylko takie!!! Jeszcze nie wiesz, jak z nimi porozrabiam!!!;)
  3. [quote name='Olena84'](...)Chyba że do zarobków i gotowania:), byle by nie gadali non stop że nam sie nie uda..[/quote] Prania, sprzątania i robienia nam prezentów!@!@!
  4. Ty koniecznie masz ze mną zamieszkać ale nie na wątku tylko na żywca w jakiejś fajnej chałupie. A co Ty myślałaś, że ja mam młodszego? No jacha, że starszy, a "cyka" jak młody!!! ;)
  5. [quote name='ocelot']generalnie nie byłoby źle;) Mojego TZ może wystraszyć jedynie ilość psów:diabloti:[/quote] Mojego tylko harmider bab odstrasza. Z psami już się poddał.:diabloti:
  6. Gdzie tam szalona. Ten model pali mniej, tapicerka niczego sobie a i drążek sterowniczy mniam mniam...;)
  7. W grę wchodzi tylko zrzuta! Ja coś czułam, że my w komunie wylądujemy!:evil_lol:
  8. Jakichkolwiek za wyjątkiem pcheł, mend łonowych, wszy też mile widziane.:angryy:
  9. Anuś, mówisz i masz, będzie ze mnie szofer jak ta lala.
  10. A ja myślę, że zna realia, nagle ochłonęła i ma cykora tylko znajduje inne "ale".
  11. [quote name='wihu']acha...mam zabrać suke bo szczeka. Gupia krowa.[/quote] No jasne, bo dobki zwykle meczą!!!:angryy:
  12. Nie możesz, a powinnaś!!!
  13. Pomocy!!! Spaniel w potrzebie!!!!!!!!!!
  14. Dokładnie tak. Takie pisma wchodzą na tzw. dziennik i muszą być rozpatrzone...a mail kasujesz i po sprawie!
  15. Do pewnego stopnia ta różnica wieku nie wadzi ale później...:roll: Pampersy drogie, fotele na biegunach też po skurczybyku. Karoseria do odrdzewiania i odklepiania, rura wydechowa szwankuje, a i reflektory mocno przymglone...bleeeee.:shake:
  16. A kto by to ogarnął jak to się stało ale...przyznaj jest bosko, a atomsferę wątku (podobnie jak sytuacji w życiu na żywo) tworzą ludzie... Tu wszak same doborowe towarzystwo!;)
  17. Oleno, pomoc to szerokie słowo. Poza tym osoba pomagająca winna sama być kontenta i pełna sił witalnych. Czyż nie??? A jak tu tryskać witalnością jeśli chłop o punkcie G nie słyszał, a jeśli coś mu się o uszy obiło to szuka go na głowie, bo G, podobnie na goleniach, jak on Ci umiejscowion dokładnie pomiędzy!!! :shake:
  18. Czekam na info Ambro...Trzeba niuni zrobić fotki jak z żurnala.
  19. [quote name='Ambra']Majga... a może Ty mogłabys podjechać do tej pani i popstrykać pare fotek?........hmmmmmm :placz::placz::placz:[/quote] Gdzie to jest dokładnie? Raczej nic nie stoi na przeszkodzie. Odpisz proszę.
×
×
  • Create New...