Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Ja też mam taką nadzieję Basiu, bo aż skóra cierpnie...:-(
  2. Psa nie dostanie ale może "dostać" dziewczyny. Groźby muszą być udowodnione, bo inaczej władza dupska nie ruszy, a to i tak skończy się na pouczeniu. :-(
  3. Pogięło ich??? Nie cofnięto mu zgodny skoro wcześniej już z czymś podpadał? Skoro już temat się podniósł to...wydzwania do Kariny z groźbami???
  4. Maniana, chętnie bym się przyłączyła do tego kurczaczka!
  5. Wihu, chyba głównie w Twoich postach były takie info ale oczywiście każdy powinien przeszukać swoje wpisy. Słuchajcie i jeszcze jedno. Poza adresami powinno się pousuwać telefony kontaktowe!!! [SIZE=4][COLOR=red][B]Moja propozycja!!! Wihu zmień tytuł na prośbę o wyczyszczenie wszelkich kontaktów z postów!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  6. Dziewczyny, życzyłyście już swoim wybrańcom wesołego świądu???:diabloti:
  7. Już padła 2ga oferta domku dla malucha. Mnie tylko w gardle ściska, co się stało z tym samcem dobkiem... [COLOR=red][B]Eh, TOMASZÓW W GÓRĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
  8. [CENTER][COLOR=red][B]TO JUŻ DRUGA OFERTA!!! NIE WOLNO JEJ PRZEGAPIĆ!!! BUDZIĆ SIĘ WĄTKOWICZE!!!;)[/B][/COLOR][/CENTER]
  9. Tonie w powodzi innych psich nieszczęść.
  10. Oczywiście piszę za siebie ale tiutanie z cicha, niepewnie, to moja zamierzchła przeszłość. Na tę chwilę jak już titutnąć to pełną parą!!!;)
  11. To, że psa nie zastaną to było raczej wiadomo, tylko pytanie pozostało ile metrów pod ziemią jest (lub jaki inny los go spotkał).
  12. Czemu ten wójt staje takim okoniem? Czy on w ogóle tam choć raz zawitał? Widział ile dobra dla psiaków tam się dzieje? Zdaje sobie, że to może być rodzaj pozytywnej reklamy gminy? A może by przekonać ludzi z urzędu gminy, tych z otoczki burmistrza? Zawsze łatwiej przełyka się argument przyjaciela, znajomych niż obcych. Mocno trzymam kciuki!!! To istotnie hotel, a nie schronisko!!! Czuję się rzucona na kolana!!!:loveu:
  13. Przebijaj się mały!
  14. Widzisz Maksiu co Ciocia Wola wyczarowała dla Ciebie???:loveu:
  15. Pewno masz Wolu rację. Rozumiem jednak, że każde z nas by było ciut ciut spokojniejsze przy tej odrobinie większego zaangażowania z tamtej strony.
  16. Całym sercem sekunduję Ci Edi..taki mocno jak Baremu z Halinówka i Apaczowi z Sochaczewa.Eh...i jak tu nie marzyć o wielkiej działce i pękatym portfelu...
  17. Jakąś gumową zabawkę skołuj...O matuś...Dziecina w jednym buciku...:shake: Może kawałek zbędnego, uciętego węża ogrodowego? Guma na nich jest maniana, niech sobie mała gnida wbija kiełki.
  18. Helenówku, pomocy dla psiaka!!! Ni jednej u Was działki, posesji, budki w nadwyżce???:-(
  19. Jak nigdy, tak w tym przypadku, uważam, że cel uświęci środki.:cool2:
  20. Może mieć nawet poczucie zagrożenia, skoro inne przychodzą i odchodzą. Kto wie, co jej chodzi po glówce.
  21. [quote name='ZUZANNA11']Przepraszam, że nie jestem w temacie.Czy mógłby mi ktos powiedziec co z dobermanami...?[/quote] Odebrane, bezpieczne u wetki. Niestety los psa dobermana nieznany.:-(
  22. Chyba nawet nie potrzeba linków. Własnie spoglądam na swoje skarby - leżą w łóżku, 2 sunie (z czego jedna mix astka, 1,5r przygarnięta niedawno), i 2 kicie. Całość nie znała się od początku, dochodził do stada zwierzak za zwierzakiem.
  23. To chyba kwestia tego, że Hexie się pychole zmieniają przed oczkami i ona widzi, że to nie nowy domownik całą gębą (patrz: pyskiem). Do kogoś stałego zmieniaby nastawienie.
  24. Maks odda ofiarowaną miłość z nawiązką, jak każdy pies po przejściach. Te są najwierniejsze.
×
×
  • Create New...