Psa nie dostanie ale może "dostać" dziewczyny. Groźby muszą być udowodnione, bo inaczej władza dupska nie ruszy, a to i tak skończy się na pouczeniu. :-(
Wihu, chyba głównie w Twoich postach były takie info ale oczywiście każdy powinien przeszukać swoje wpisy. Słuchajcie i jeszcze jedno. Poza adresami powinno się pousuwać telefony kontaktowe!!!
[SIZE=4][COLOR=red][B]Moja propozycja!!! Wihu zmień tytuł na prośbę o wyczyszczenie wszelkich kontaktów z postów!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Już padła 2ga oferta domku dla malucha. Mnie tylko w gardle ściska, co się stało z tym samcem dobkiem...
[COLOR=red][B]Eh, TOMASZÓW W GÓRĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
Czemu ten wójt staje takim okoniem? Czy on w ogóle tam choć raz zawitał? Widział ile dobra dla psiaków tam się dzieje? Zdaje sobie, że to może być rodzaj pozytywnej reklamy gminy? A może by przekonać ludzi z urzędu gminy, tych z otoczki burmistrza? Zawsze łatwiej przełyka się argument przyjaciela, znajomych niż obcych.
Mocno trzymam kciuki!!! To istotnie hotel, a nie schronisko!!! Czuję się rzucona na kolana!!!:loveu:
Całym sercem sekunduję Ci Edi..taki mocno jak Baremu z Halinówka
i Apaczowi z Sochaczewa.Eh...i jak tu nie marzyć o wielkiej działce
i pękatym portfelu...
Jakąś gumową zabawkę skołuj...O matuś...Dziecina w jednym buciku...:shake:
Może kawałek zbędnego, uciętego węża ogrodowego? Guma na nich jest maniana, niech sobie mała gnida wbija kiełki.
[quote name='ZUZANNA11']Przepraszam, że nie jestem w temacie.Czy mógłby mi ktos powiedziec co z dobermanami...?[/quote]
Odebrane, bezpieczne u wetki. Niestety los psa dobermana nieznany.:-(
Chyba nawet nie potrzeba linków. Własnie spoglądam na swoje skarby - leżą w łóżku, 2 sunie (z czego jedna mix astka, 1,5r przygarnięta niedawno), i 2 kicie. Całość nie znała się od początku, dochodził do stada zwierzak za zwierzakiem.
To chyba kwestia tego, że Hexie się pychole zmieniają przed oczkami i ona widzi, że to nie nowy domownik całą gębą (patrz: pyskiem). Do kogoś stałego zmieniaby nastawienie.