Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Wystarczy jeden, trafiony kolejowicz.
  2. To mi wygląda na dokładanie godzin do doby!:roll:
  3. Wielka szkoda, że domek przeszedł obok noska.
  4. Domku "na miarę Twojej żywotności i urody".;)
  5. Każdy jest inny Oktawio. Część ludzi wypruje sobie flaki by przygarniętemu psu pomóc ale jednocześnie nie ma dość sił, wiary (na naszym podwórku choćby w polskie prawo) by stanąć i zeznawać, nie ma też dość czasu by prowadzać się po sądach. Zauważ proszę, że podobna sytuacja ma miejsce w przypadku przemocy w rodzinie. Dziecko od ścian się odbija lub jest wykorzystywane seksualnie, bywa, że sąsiedzi są świadkami tego typu sytuacji, a na zeznania w sądzie się nie godzą. Nikogo nie zmusi się do zeznań. Czy ja bym zeznawała w jednym lub drugim przypadku? Tak. Ty, sądzę, że też. Rzecz w tym, że należy uszanować zdanie innych, tych, którzy z im tylko znanych tak naprawdę powodów, mówią "nie". Nie czuję się uprawomocniona w te powody wnikać, bo mogą być istotne, a jednocześnie nie do wiadomości mojej czy innych ludzi. W przypadku Krzyczek istotnie dziwi mnie aż taki brak odzewu. Niestety pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
  6. Widzę tu linki do innych stron ogłoszeniowych. Allegro niet!
  7. Brak lawiny opinii, dowodów fakt, działa jak nieme przyzwolenie.
  8. Mam nadzieję, że lata...Wciąż pamiętam, że rottkowi, któremu chciałam dać własnie te lata, dałam zaledwie 3,5m-ca. Magnusiku, więcej szczęścia Ci życzę.:-(
  9. Mam nadzieję, że piesi tragedia będzie wynagrodzona resztą jej życia.
  10. Kacper, nie do wiary, że nie ma na Ciebie amatora!!!:-(
  11. Niech to szczęście zdąży do Ciebie zawitać.
  12. [quote name='Neris']Słuchajcie, ta wetka, jej syn dużo podróżują. Zapytajcie ich czy akurat nie jadą w którąś potrzebną stronę...[/quote] Jest to pomysł byle, gdyby tak się stało, nie pisać na wątku, że to wetka ją będzie przewozić i nie podawać daty.
  13. Nowy dzionek, nowa nadzieja...
  14. No to katastrofa...znalezione, czy...pooddawane?
  15. Aż nie do wiary...ważne, że domek nie zrezygnował.
  16. Ależ ta sunia ma niefarta. Niechciana i w punkcie wyjścia.
  17. To teraz pewno dajesz w kość Folen...biedna India, też się nie kimnie.
  18. To jeden z najpiękniejszych psów na dogo. W górę Mróweńko!
  19. Brenda ma iście doborowe towarzystwo.
  20. Kacperku, czas Ci ucieka...:-(
  21. Kompletnie zero zainteresowania taką pięknotką??? :loveu:
  22. Rudasku, same atuty po Twojej stronie!
×
×
  • Create New...