Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/1831/safar002ql0.jpg[/IMG] Boże, on wygląda na tak przybitego...:-( [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6029/safar006as2.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7912/safar009nq1.jpg[/IMG] Idzie popękać z żalu... [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9656/safar012zw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5152/safar014hz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1333/safar017cy9.jpg[/IMG]
  2. To nie można było śmignąć ekranu na pół? :razz:
  3. [quote name='Bazyliah']Ale mądrala się trafiła naszej Zuźce :lol: A Ty przypadkiem nie myślałaś, żeby się sklonować? Bondzik też szuka domu :p[/quote] Czy Ty wiesz, co piszesz? Sklonować Gacusiową to jak rozmnożyć tornado! Lepiej jej wmówić, że jest pod wpływem i widzi podwójnie! :diabloti:
  4. Wyraz jego oczu jest aż nierzeczywisty. :shake:
  5. Pan miał bombowe poczucie humoru, pytał, czy to będzie pekińczyk, czy labrador...no cóż...Bary to całe stadko pekinków. :evil_lol:
  6. [quote name='snuszkak']dzieki Majga za wyjasnenie sytuacji, pierwszy raz spotykam sie z tak dziwaczna sytuacja (...) moze Pani po rozmowie i po tym jak zobaczy sunie zmieknie i bedzie ok. [B]Po łbie mi chodzi, że może Pani nie psu jest nieprzychylna.[/B] ;), chociaz cala ta konspiracja Pana nie przypadla mi do gustu (...) [B]Wszak nie na darmo Niemen śpiewał "Dziwny jest ten świat."[/B] :evil_lol: (...)[/quote] Myślę, że człowiek nie starałby się aż tak wyłącznie dla kaprysu i sunia rzeczywiście leży mu na sercu.
  7. [quote name='Gacusiowa']a Wy się do płaszcyka czepiacie... naprawdę... :shake:[/quote] Gacusiowa, Ty mnie nie prowokuj:mad:, co już Samantha zaczęła, bo takie pojechane klimaty pisania w to mi graj ;), a jak mi tama oporu puści to...W rezultacie zbierzemy po łbie od Bazyliah. :evil_lol:
  8. [quote name='Wola'](...)Skąd mogłaś wiedzieć że gdzieś tam może być żona która psa nie chce. [B]Nie mamy takiej pewności nawet, że nie chce. Klimat sytuacji jest dziwny, co nie znaczy, że jednoznaczny.[/B] Według mnie Pan powinien od razu nas o tym poinformować. [B]O ile miał, o czym, bo jeśli żona nie ma nic przeciw psu, a tylko coś nie gra [/B] [B]w innej materii, nic nam do tego i jedynie o psa należy dopytać.[/B] Tu nie ma Twojej winy. Więc jak to Majqa napisała głowa do góry ;)[/quote] [B]Pewno, że głowa do góry, w tak ważnym dla charci dniu!!! :sweetCyb::bigcool:[/B] [B]Jedną rączkę od trzymania kciuków proszę mi tu zarezerwować do trzymania za...stan Pani Eli. Biedna, jest jak galareta na okoliczność rozstania z Bonką. Dziś może mnie czekać z Panią Elą "gorąca linia", co akurat absolutnie mi nie przeszkadza, bo to równa i do rzeczy babka!!![/B]
  9. Pantofelki powaliły mnie na kolana...WOW!!! :evil_lol:
  10. Jasne, że będzie. Banerek śliczny.
  11. Co za...szlag...:angryy: Miała sunieczka farta. :-( W górę kochana. Czy ona sygnalizuje potrzebę wyjścia? Rozumiem, że podporządkowuje się stadu ale czy wobec człowieka przejawia jakieś oznaki agresji ze strachu?
  12. [quote name='bunny80'](...) Mamy nadzieję że jurzejsze wyniki badania krwi wykażą,czy to wynik dapresjii schroniskowej czy jest poważnie chory,bo taka możliwość istnieje.(...)stan jest katastrofalny.(...)[/quote] Mój Boże, musisz działać piorunem ale to przecież wiesz. 3mam kciuki by pomimo złego obrazu sytuacji wszystko okazało się możliwe do odwrócenia. Jak widać to był ostatni moment na zabranie go.:-(
  13. [quote name='Samantha'](...) jeszcze okulary przeciwsloneczne z oprawkami pod kolor plaszczyka... tak gdyby slonce wyszlo (...)[/quote] Wyraźnie pominęłaś Samantho aspekt deszczu, bo płaszczyk płaszczykiem ale czy z kapturkiem? Jeśli nie, to nie można się obyć oczywiście bez parasolki. Bez niej żaden chart z domu nie wyściubia noska.:shake:
  14. [quote name='Samantha']a pantofelki? :evil_lol:[/quote] Bezapelacyjnie, no i torebka, o sznurze pereł nie wspomnę.
  15. Wiadomo już coś???
  16. Czas na zmianę działu na dogo, Antonio!!!
  17. Działaj Koperuś!!!:loveu:
  18. Miednicę masz złożoną do kupy, tylko życie jeszcze w rozsypce.:roll:
  19. Potrzebny domek dla męskiej, psiej piękności...
  20. Tylko nie ważcie się puszczać tych kciuków chociaż do 18.30!!! :roll:
  21. ...przecież nie jest z kart, nie rozsypał się...domku, gdzie jesteś???:-(
  22. Obłędna, wątkowa wędrówka...a Ciebie interesuje przecież rzeczywista, w ramiona nowego pana.
  23. Co u Safara??? :roll:
×
×
  • Create New...