Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. W górę Frociu, bo przepadniesz w czeluściach wątków!
  2. Co słychać u Waderki???
  3. Jak długo przyjdzie Ci Antosiu czekać na tego farta?
  4. Milusiu, biedaku, gdzież ten dom???:-(
  5. Lada moment Brązowa zasili nas w fotki charci!!! :multi: Będzie też ok. 11.05 spotkanie Pani z Gdyni (znajoma Pani Eli) z domkiem charci, a tym samym nowe wieści!!! Yuhuuuu!!! :multi:
  6. Mariolko, z wątku wynika, że pies jest wrzucony na owczarkiwpotrzebie.OK ale gdzie on jest jeszcze poogłaszany? Miał zrobione jakieś inne ogłoszenia? Możecie wrzucić na wątek linki??? Co u niego słychać? Jak się czuje? czy nadal jest w Azylu pod Psim Aniołem?
  7. Co u Safarka? Jak się czuje?
  8. [quote name='kelpie0']Ogłosić miśka na ale-gratce? Jakie podać namiary? ;)[/quote] [B]Kelpie[/B], czy ogłosiłaś psa na ale-gratce? Jeśli tak, wstaw link. [B]Tosiu[/B], czy on ma tylko allegro? Jeśli tylko, zrobię mu dodatkowe ogłoszenia (z czym się chcę sprężyć, bo lada moment, przez jakiś czas będę na dogo sporadycznie). A tak a propos, był jakiś odzew z allegro?
  9. [quote name='tibi89']mogę podjechać jutro, jest tylko problem, że nie wiem za bardzo jak komunikacją miejską tam dojechać, jakie autobusy, tramwaje, na jakim przystanku wysiąść. jeśli ktoś mi pomoże to jutro będą zdjęcia i cała reszta..[/quote] Tibi w pierwszym poście masz telefon do Adama, zadzwoń proszę. Jego rodzina dokarmia psy (o ile one jeszcze są na chodzie :-(), na pewno dobrze Tobą pokierują. Nadałam sprawę jeszcze komuś i liczę na odzew, bo nie mogę uwierzyć, że dotąd nikt, zupełnie nikt nie znalazł czasu (na tak duże miasto) by się nie ruszyć i nie podjechać zobaczyć, co się dzieje z biedakami. Z góry dziękuję. Jeśli Tobie się uda, poobserwuje je na max - wiek, zachowanie, dopytaj o nie osoby dokarmiające (czy aby na pewno nie mają właściciela) i zrób zdjęcia.
  10. Idzie się rozpaść patrząc na tę i inne fotki...:-(
  11. To się może zdziwić, opis nie informuje, że to zdjęcie. Jak ktoś kliknie i będzie czekał na żywe zwierzę, to walnie negatywa.:evil_lol:
  12. Są dwa znane mi takie fora. Na jednym z nich, w dziale transport założyłam wątek - prośbę o pomoc w przewozie. Fundacja ma swoje osobne forum, działające od niedawna, ale tam nie ma działu transportowego.
  13. A to w ogóle jest pies, czy gremlin? Na prawdziwego psa mi to nie wygląda.
  14. Natalio wrzuć proszę prośbę na wątek transportowy. Transport transportem ale kto, poza samym przewozem, wyciągnie psa ze schronu? Zadanie dla Pauliny, o ile będzie tam jeszcze na miejscu? Nie zostało tu powiedziane, czy osoba wyciągająca powinna wziąć psa na siebie, fundację?
  15. Słuchajcie, nie wyrabiam albo ktoś sobie robi jaja albo...nie wiem, czy śmiać się czy płakać i korci mnie żeby kliknąć. Dla uśmiechu offowo, zerknijcie w aukcję: http://www.allegro.pl/item358716812_zajebiaszczy_piesek_dla_kakusia.html
  16. Witaj Agnieszko!!! ;) PILNIE POTRZEBA POMOC W TRANSPORCIE PSA - OSTRÓW WLKP. - WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzwoniłam do Akachy, nie widziała wątku na SOS, dostęp będzie miała dopiero od wtorku.
  17. Przecudowne wieści, jejku!!! :multi: :multi: :multi:
  18. [quote name='Ss']jak mysliscie wrzucic mala na forum collie... troche ma z tego collaka mysle[/quote] Moim zdaniem im więcej szans tym lepiej. Mało tego choć to mix tym bardziej jest oryginalna i ma szansę kogoś urzec.
  19. [quote name='brazowa1']juz jestem,wczoraj ci panstwo poznali Rico i zabrali go ze soba.Adopcja rokuje,ale oczywiscie trzymamy kciuki,jak zawsze,bo i tak wsio wychodzi w praniu.[/quote] Git maniana!!!
  20. Dzięki Paulinko! Z kierownikiem o wecie jest sens rozmawiać gdy znajdzie sie ktoś na miejscu, kto dopilnuje sprawy (o ile kierownik pozwoli się wtrącić). Paulinko jaki był charakter Twojej koreposndencji z fundacją? Prosiłaś o coś, czy tylko zgłosiłaś istnienie psa?
  21. [quote name='Bazyliah']Umarłam - wyobraziłam sobie Ciebie, jak warczysz na swoje odbicie. [B]O matko, a skąd wiesz, że mam takie pomysły??? :-o Ostatnio mnie TZ na tym przyłapał i...zdębiał. Co mi tam, to skutkuje, moje odbicie spanikowało i dało dyla.[/B] Przemęczona jestem, dziś nawet nie byliśmy na dłuższym spacerku. Obiecuję, że więcej do żadnego schronu nie jadę - aż do następnego razu ;) Zmęczeni jesteśmy z TŻtem oboje, ale 3 psiaki dostały szansę na życie.[/quote] Nie watpię, że padacie. Ja byłam ostatnio w przytulisku i wyszłam chora (nie chodziło tu o warunki ale stan dołowionych psów), a TZ, niby twardziel, dostał stresowego napadu migrenu i dzionek z bani. Zasłanianie okien i szmata z octem na pecynkę. Eh...:-(
×
×
  • Create New...