Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. Dobrze że Funi nic nie jest. A kto to Ola i Stefanek? :oops:
  2. [quote name='Karolina_Nett']Blaki :loveu::evil_lol:.[/quote] I jego pani :loveu:nie no co ja pisze zamiast :loveu: powinno być :diabloti: :eviltong:
  3. [quote name='Czarna_Owieczka'] Ale czasem bywa głuchy na moje nawoływania :shake: [/quote] Witaj w klubie :evil_lol: Dla smakołyku by Pimpek posłuchał, ale bez smakołyka....nie zawsze, nie no ja się za niego ostro biorę :mad: A tak w ogóle, w niedzielę wyjeżdżam na tydzień do babci Krysi, ona ma neta wiec będę na dogo, ale fot przez tydzień nie będzie....Chyba ze jakieś stare znajdę :p
  4. [URL]http://img87.imageshack.us/img87/514/ustro054uf7.jpg[/URL] Ładny widok :cool3:
  5. Szkoda... No, mam nadzieję że jakoś wytrzymamy :diabloti: Dobranoc :D
  6. Witanko! :multi: http://i13.tinypic.com/7xjytsz.jpg Jak się patrzy :loveu: http://i15.tinypic.com/6phhjew.jpg :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [URL]http://i13.tinypic.com/81qxaxl.jpg[/URL] Cóż za piękny widok :evil_lol: [URL]http://i1.tinypic.com/71g893l.png[/URL] Ale trzepie tymi uszami ;)
  8. [quote name='Acctiually'][B]Pimpek-[/B][COLOR=Blue]niestety u nas śniegu brak:([/COLOR][COLOR=Black][/COLOR][/quote] U nas też :shake: Znaczy są tam gdzieś pewnie jakieś resztki śniegu :roll: Fajnie że jesteś już z Bono, he,he widać bardzo tęsknił :p
  9. Ile zdjęć! :multi: [URL]http://i15.tinypic.com/866jjvr.jpg[/URL] Jaki śliczny! :loveu: [URL]http://i9.tinypic.com/89q9ojn.jpg[/URL] Nawet 'mały głód' go nie rozwesela :razz:
  10. [URL]http://images34.fotosik.pl/110/67acc514a0bc823f.jpg[/URL] Jaka słodziasna ślicznota, sialalala :eviltong:
  11. [URL]http://img150.imageshack.us/img150/6177/bianca150wy5.jpg[/URL] No na zdrowa nie wygląda... [B]Zdrowia życzę![/B] :calus:
  12. O matko, ale tu tłok :razz: [B]Acia_[/B] ja ci dam się fochać na mnie! :mad: Dzięki za informacje co do tej jaźni Kaśki :evil_lol: Co u nas ? Ja popadłam w depresję... No taką jakby, bo nie do końca ;) Normalnie wołam Pimpka, a ten mnie ignoruje. Mówię siad, a ten albo mnie ignoruje, albo stoi przede mną i merda ogonem. Oj coś dawno z nim trenowałam :shake: No, bo on jest taki że słucha kiedy mu się chce i kiedy się wyhasa :mad: Nie dawno, gdzieś tka kilka min temu, byłam na dworze, Pimpek spuszczony na noc, mówię do niego siad, usiadł, mówię do niego łapa, dał łapę, mówię do niego zostań, został, on umie, ale gdy mu się chce :mad:
  13. Ooooooooo ludzie, daj fruti! :evil_lol:
  14. Hej :cool3: [URL]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/Obraz413.jpg[/URL] Śliczny portrecik :razz: [URL]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/psy6ve9.jpg[/URL] Wzrok mówiący: 'Czego znowu?' :eviltong: [URL]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/spacer130108018.jpg[/URL] Ooo, Tasja i Kawa :lol:
  15. [quote name='Marzena&Gusti']Kasja ma bana-rozdwojenie jaźni Kaśki;)[/quote] O co chodzi z tym 'rozdwojenie jaźni Kaśki' ?:oops:
  16. [URL]http://i7.tinypic.com/6l47yg0.jpg[/URL] Sexy dama, a jakie oczy :razz: [URL]http://i9.tinypic.com/8f1wy8h.jpg[/URL] O my gat :evil_lol: Buuuu, ja też chce śnieg! :cool3:
  17. Witanko! :multi: Nie wiem co z Lupo bo nie napisałaś (:mad:) ale oby wszystko było dobrze! :D [URL]http://i9.tinypic.com/6to2yp1.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i18.tinypic.com/89haqgj.jpg[/URL] Nowe znajomości :razz: [URL]http://i8.tinypic.com/87mm1l3.jpg[/URL] O, Forza pozuje ?:eviltong: Kocham Tollery :cool3:
  18. Pimpek

    Galeria Daisy

    Hej :eviltong: [URL]http://img219.imageshack.us/img219/5916/43835296pj2.jpg[/URL] Bardzo lubię zdjęcia zwierząt w biegu od boku :loveu: Czy ona lata?:cool3:
  19. Dobrze że z Negrą wszystko już dobrze :p
  20. Hej :D Ooo, widzę że Negro bardzo przywiązany do ciebie, że tylko usłyszy "Jadzia" i już biegnie cię powitać ;) [URL]http://images26.fotosik.pl/135/3f1508a240631c19.jpg[/URL] Jaki wpatrzony ;) [URL]http://img85.imageshack.us/img85/680/612ya7.jpg[/URL] Azuś :-( [URL]http://img166.imageshack.us/img166/2118/45gu1.jpg[/URL] To z tobą?........
  21. [quote name='Karolina_Nett']Który to już raz się pytasz? :evil_lol:[/quote] Szczerze, to nie wiem :evil_lol: Tyyyyyyyyle osób już się o to pytałam, że czasem, tracę głowę :roll::eviltong:
  22. Nieeeee, foty dopiero około lutego ?:crazyeye: Nie no proszę Eria, nie rób nam tego :placz::eviltong::diabloti:
  23. Fajny tekst :eviltong: No ale gadka-szmatka, już jest to wczorajsze 'jutro' więc czekam na foty :razz:
  24. Oj musisz jeszcze nad szkoleniem pani popracować Ballada :evil_lol:
×
×
  • Create New...