-
Posts
2162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pimpek
-
Witanko :multi: Nie ma co, fajnego miałaś pomocnika przy wbijaniu gwoździ :evil_lol:
-
Witanko! :multi: [URL]http://i11.tinypic.com/6t215kj.png[/URL] Hehe ;) [URL]http://i18.tinypic.com/8a325cn.png[/URL] Cezar jak zwykle; poważny i dostojny :D [URL]http://i2.tinypic.com/7wofjnr.png[/URL] :loveu: [URL]http://i6.tinypic.com/8b7wrb9.png[/URL] Ja też chce śnieg! :placz: U mnie ferie, a śniegu nie ma, tylko tak troszkę gdzieniegdzie :placz:
-
[URL]http://images26.fotosik.pl/142/81fac18cea32bed9.jpg[/URL] Już chciałam napisać że to nieodłączne koleżanki.... [URL]http://images24.fotosik.pl/142/2096cf29f6115dc7.jpg[/URL] ....ale gdy zobaczyłam to zdjęcie nie wiedziałam już którą Gassira bardzie lubi :evil_lol:
-
Witanko! :multi: Ech, z tym mieszkaniem to nieciekawie :shake: Ale gassira pomoże :diabloti:
-
[quote name='Domka_Czika']Lewk to jej zabawka z dzieciństwa. Był w duużo lepszym stanie ! Bardzo go lubi....nie ma dnia bez niego....:loveu:Zachowują sie jak małżeństwo. A Czika ma już prawie 3 lata. Odpowiedni czas na miłość !:cool3:[/quote] :evil_lol: jednak moim zdaniem lepszą parą byłaby z jakimś przystojnym pekińczykiem:evil_lol:
-
Witanko :D Co u was? :cool3: [URL]http://i2.tinypic.com/87d7gcx.jpg[/URL] Z początku nie widziałam gdzie jest głowa :evil_lol:
-
Widać ze Bono, bardzo tęskni za tobą :loveu: Szkoda że ferie trochę nie udane... Jest u was śnieg ?:razz:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Pimpek replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']eh czemu moje zycie nie moze byc po prostu normalne? logan zmienil kolor na czerwony ale udalo mi sie go doprowadzic do lekkiego rozu...[/quote] Chodzi ci o rysunek? :evil_lol: -
Elo :cool3: Foty ?:hmmmm: Taaaaaaaa, ostatnio mnie bolała głowa i gardło gdy przełykałam np. ślinę, dziś mnie raczej nic nie boli, mama nie chce mnie puścić na podwórko bo że niby jestem chora albo że tylko chwilowo mi przeszło, może jutro uwierzy że nic mi nie jest... :evil_lol: [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ale kotek ma ZĘBISKA :P Aż się boję:P [/COLOR][/quote] I masz czego :evil_lol: A wiesz jakie ostre ?:razz: [B]Kasja,[/B] witaj! :D
-
[quote name='Acia_'] [U][B]TU :cool1:[/B][/U] :diabloti: [/quote] No wreszcie :diabloti: Co u was ? :cool3:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Pimpek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witanko! :multi: Szarikowa, JustysiowaGizmolca w koncu ulegnie, dalej ją zmuszaj :diabloti: -
Karola, masz już internet, widziałam cię na GG :diabloti: Masz tu być, jasne ?:mad:
-
Ooooo, ty też masz ferie ? :razz:
-
Bardzo mi przykro z powodu Zorki :-(:placz:[B] [*] [/B]Wiem jak to jest stracić kota... Ja miałam kiedyś kota maćka, on był prze kochany :loveu: Pewnego dnia zniknął na 3 dni, wrócił taki dziwny... Następnego dnia, tata pojechał z nim do weta jak byłam w szkole, wrócił bez kota... Mówił że pani weterynarz mówiła ze nie da go się już uratować, tata mówił ze jak go brał był sztywny i coś mu z pyska ciekło... Płakałam strasznie :placz: Przy obiedzie łzy ciekły mi do rosołu :placz: Nawet babcia za maćkiem płakała... To był jedyny nie powtarzalny najukochańszy na świecie, Maciek :loveu::placz:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
Pimpek replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[URL]http://images28.fotosik.pl/140/564c81b85ac3c483.jpg[/URL] U la la la :crazyeye::cool3: -
Galeria wiecznie uśmiechniętego Skaypera i Xeny :)))
Pimpek replied to Moniskaa's topic in Foto Blogi
Witanko! :multi: [B]Spóźnione Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin :multi:[/B] -
Ale mieli zabawę ;) Bez Gizmo zabawy nie ma, dobrze ze Gizmo jest, co by Szarik bez Gizma zrobił :evil_lol:
-
Witanko! :multi: Gdzie nowe foty? :cool3:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Pimpek replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[URL]http://i3.tinypic.com/6jmz7va.jpg[/URL] Ginger nie lubić aparatu :evil_lol: No skoro nie lubi aparatu, to może zrób jej fotę komórką to sie uśmiechnie ?:cool3: -
No to ja mogę tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia :calus:
-
To,to... To jest straszne! :placz: Debile jedne, jak tak można ! Te zwierzęta...One tak strasznie cierpią.... Nie, ja nie mogę na to patrzeć :-( Ja....:placz: Bo przecież... No...Nie wszyscy wiedzą, co tak na prawdę się dzieje na świecie... Kupują futra, dla szpanu... Porzucają psy na pastwę losu... Urządzają walki psów... A co potem sie z nimi dzieje ? Właśnie to co widzicie na tych zdjęciach :placz:
-
Witanko :D Misiu, gdzie twoja pani ?
-
[B]STEFCIU UMARŁ ? :placz:[/B]