Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. Witanko :D Ale kto to Tawana ?:oops: [URL]http://aga_um.eu.interia.pl/P1060364.jpg[/URL] Jęzorek :cool3:
  2. Witanko! :D http://images25.fotosik.pl/145/13459d7810eb8d18.jpg A skąd, to kuchnia się skórczyła :evil_lol: http://images31.fotosik.pl/119/6392d61a811003df.jpg :loveu:
  3. Witanko! :D [URL]http://i28.tinypic.com/2l931ba.jpg[/URL] BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Hej :multi: Fajny diabełek :evil_lol:
  5. Hej :multi: Fajny diabełek :evil_lol:
  6. Witanko! :multi: No to czekamy na fotki :eviltong:
  7. [URL]http://i29.tinypic.com/rickdj.jpg[/URL] Jaka słodziusia :loveu:
  8. Witanko! :multi:
  9. Witanko! :cool3: [B]GRATULUJĘ :eviltong: [/B]I proszę o focie :lol:
  10. Hej :cool3: Ja tu pierwszy raz, ojej ile tu zdjęć! :multi: Mopka jest śliczna :loveu:
  11. Witanko! :multi: [URL]http://images34.fotosik.pl/119/22b0387aaed8ab89.jpg[/URL] Ojejuniu jaka ślicznotka słodziusia :loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/147/2d46b080d8d89fd7.jpg[/URL] A jaka tu rozmarzona :loveu:
  12. Witanko! :multi:
  13. Witanko! :multi: http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/100_4682.jpg Ale ci fryzurę rozwiało ;)
  14. Witanko :cool3: [URL]http://images22.fotosik.pl/170/fdb3ce230bd9467e.jpg[/URL] He,he ale minka :razz:
  15. Witanko! :multi: A komórką zdjęcia nie możesz Baksikowi zrobić? :lol:
  16. Witanko! :multi: Co u was? :lol:
  17. Ymmm hej :evil_lol: To ja się może wytłumaczę.... Z nie wiadomo jakich powodów nie było internetu u babci przez kilka dni..... Przez ten czas byłam an sankach, wołałam Bilego, ale go nie było przyszedł tylko ten szczenior, z niego będzie duży pie,s już jest duży, a jak na ludzi skacze, a łapy ma wielkie ;) Następnym razem zrobię mu zdjęcie, super jest, i czeka na ciebie jak gdzieś z nim idziesz, to przysiada, i czeka na ciebie, ale jak dorwie jakiś trop, to trzeba na niego trochę czekać ;) Aktualnie jestem już w domu :lol: Foty Pimpka będą, ale nie wiem kiedy :evil_lol: Kitek oczywiści już ma jakiś strupek, bo już się pewnie trochę pogryzł z tym innym kocurem :roll: A jak wyglądało powitanie z Pimpkiem? Wyniosłam kota do stajni (mimo jego woli:evil_lol:), stoję z 5 metrów od Pimpka, Pimpek nastawia uszy i leży jak na waruj ( on nie umie jeszcze waruj...) ja do niego 'waruj' a potem biegnę w jego kierunku i 'Pimpeeeek!' i skaczemy wokół siebie, a jak kucnęłam to Pimpek się we mnie pyszczkiem wtulał, i taki był ucieszony :lol: Jutro zaczynam z nim trening, w końcu muszę mu te podstawowe komendy przypomnieć :shake:
  18. Super fotki, ale on uśmiechnięty ;)
  19. Witanko! :multi: Śliczne zdjęcia :loveu:
  20. Elo :cool3: Wszystkiego Naj Dla Szarika :multi: Super foty, a jak dużooooooooo! :crazyeye::eviltong::cool1:
  21. [URL]http://images23.fotosik.pl/143/81f9c6c5edb90069.jpg[/URL] Ja się chyba znowu zacznę bać! [URL]http://images29.fotosik.pl/144/c1192792fbbc66fa.jpg[/URL] :razz: [URL]http://images31.fotosik.pl/115/4d930128c81f32c5.jpg[/URL] Śliczny :loveu:
  22. Hej :cool3: Ile fot! :multi: [URL]http://images31.fotosik.pl/114/36699f3a26fa6135.jpg[/URL] Jaka wpatrzona :loveu:
×
×
  • Create New...